przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha charakter mistrza buahahaha. Mieli fuksa , że Casquero karnego nie strzelił... a pierwsza bramka dla realu padła po ewidentnym faulu.rzym3k myslisz , że jak napiszesz , że real wygrał 30 mistrzostw to znaczy , że jest lepszy? Nie masz o czym pisać bo wiesz , że real gra kijową piłkę , odpada z lm już 5 sezon w 1/8 i nie ma piłkarzy o których bije się pół europy i zasłaniasz się tym , że real wygrał kiedyś tam 30 mistrzostw. Nawet cię na świecie nie było kiedy wygrywali... pozatym jak już porównujemy trofea to weźmy pod uwagę mecze bezpośrednie. Jeśli chcę się sprawdzić kto jest lepszy to się gra mecze. Zwycięstw BARCELONY - 95 zwycięstw realu - 89
0
Oglądałem wczoraj kawałek meczu Arsenal - Chelsea i powiem wam , że jeśli BARCA zagra w swoim stylu to The Blues mogą wiele nie ugrać. Arsenal grał wczoraj dalekie piłki na napastników czyli Adebayora i Bendtnera.Jak wiemy Chelsea ma wysokich obrońców np.Alex i jeśli przeciwnik gra na 1-2 napastników to obrońcy ich wypchną itd. A więc BARCA grająca technicznie , z klepki może rozpykać obronę Chelsea bo wysocy obrońcy i szybkość Messiego najczęściej kończy się udanym wejściem w pole karne argentyńczyka. Reasumując , musimy grać swoje i uważać na stałe fragmenty gry. VISCA EL BARCA!!!!
0
Tylko żeby z tego nie wyszło drugie fantastic four...
0
a ja nie chce ribery'ego w Barcelonie. Taki samolub , gwiazdeczka blee. I nie pasuje mi w ogóle do Blaugrany... wolę Silve
0
Czemu mielibyśmy stracić punkty? Messi odpocznie we wtorek więc będzie wypoczęty , jesteśmy w formie , zagramy żeby wygrać więc skromne 1-0 wyciągniemy na 99%.
0
Moim zdaniem Lionel bardzo dobrze wykonuje rzuty karne. Zawsze markuje strzał w prawo i strzela leciutką piłeczkę w lewo. Wczoraj w ogóle nie zamarkował strzału w prawy róg i bramkarz się dobrze rzucił. Może zbytnia pewność siebie? Bo niewiem z czego wynika nie zamarkowanie strzału.
0
Ibrahimovic to bardzo dobry piłkarz, skuteczny , waleczny , grający super technicznie. Wole go dużo bardziej od Ribery'ego ponieważ nie jest takim egoistą jak francuz. Ribery się tylko kiwie itd. i jeszcze ten wyraz twarzy blee nie pasuje mi on do Barcy natomiast Ibra byłby świetnym uzupełnieniem ataku zwłaszcza , że Eto'o pojedzie na PNA i można by było z nim rotacje układać np. Ibra - Eto'o - Messi , Henry - Ibra - Messi , Henry - Eto'o - Ibra. A jak Samu będzie na PNA to idealnie by go zastąpił. Ibra > ribery
0
http://veetle.com/viewChannel.php?cid=49923c8e9dfcc polecam. Tylko przez IE lub Mozille dziala.
0
na oficjalnej jest już skład.Valdés, Puyol, Piqué, Márquez, Sylvinho, Busquets, Iniesta, Xavi, Henry, Eto'o i Messi.Rezerwowi:Jorquera, Víctor Sánchez, Botía, Hleb, Gudjohnsen, Bojan i Keita. Brak Yaya Toure? O_O
0
Co do Valdesa to zgadzam się , że jest profesjonalistą i , że dzięki niemu wygraliśmy lm bo wybronił kilka piłek itd. ale nie rozumiem czemu nikt nie powie że popełnił błąd , że musi się poprawić. Zawsze go bronią i mam wrażenie , że jest nietykalny. To nie jest dobre bo on nie ma presji , czuje się zbyt pewnie. W takim klubie jak Barca kilka słów krytyki i odrobina presji musi być .
0
no napewno mielibyśmy łatwiej. I to mnie cieszy.
0
Nie rozumiem czemu go wszyscy bronią. Nic by się nie stało jakby go raz skrytykowali bu mu się należy. Valdes jest bezkarny i to mnie martwi bo w takim klubie jak Blaugrana wymaga się dużo więcej od bramkarza. Chciałbym żeby Pinto bronił z bilbao może Victor wziął by się do roboty.
0
Mecz w naszym wykonaniu był b.dobry. Powróciło granie z klepki , powróciły rajdy Messiego , podania Xaviego. W momencie strzelenia bramki na 2-0 myślałem ,że mecz już mamy wygrany. Niestety po raz kolejny VV puścił szmatę i znowu nerwówka. Gdyby sędzia nie podyktował karnego czego zupełnie nie rozumiem bo Messi idzie z kontrą , sfaulowali go , byłem przekonany , że jest wolny dla Nas. Nagle patrze forlan ustawia piłe na 11 - stym metrze. Gdyby nie to było 3-2 dla Nas.Głupio przegrać w taki sposób i w tym miejscu powtarza się historia z 06/07 czyli kryzys formy , w lidze nic nie idzie jeszcze rewanż CdR i drużyna się załamała i po sezonie. Narazie jest tak samo. Jak dla mnie dużo zależy od meczu z mallorcą bo jak pamiętamy w 06/07 też nic nie szło w lidze , 0-4 z getafe i po sezonie. Jeśli odpadniemy z mallorcą to obawiam się , że będzie tak samo natomiast jeśli awansujemy do finału to skoczą morale i możemy znów odzyskać formę i na końcową część sezonu możemy grać tak jak jesienią i początkiem 2009 r. tymbardziej , że wraca Iniesta. Jeśli odpadniemy , możemy się kompletnie załamać i przegrać wszystko jeśli nie drużyna może nabrać pewności , morale skoczą i mamy duże szanse na lm i mistrza. Takie jest moje zdanie. VISCA EL BARCA!!!
0
jeśli chodzi o polskie stacje to tylko telewizja N kanał 58. Nie ma go wymienionego ponieważ to jest kanał alternatywny , który jest włączany tylko na transmisje lm. Na kanale 60 czyli Nsport jest inter - mu na 59 arsenal - roma na 58 BARCA a na 57 atletico - porto. Te 3 kanały 57 , 58 , 59 są tylko przez wtorek i środę jak jest lm. Myślę , że wyjaśniłem wszystko :) VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
szkoda;/ chciałem zobaczyć jak zagra z lyonem;/ miejmy nadzieję , że Carles go dobrze zastąpi na lewej flance. A może Sylvinho?
0
Nie rozumiem niektórych "Cules" którzy się tutaj wypowiadają. Przed sezonem marzyliście o takiej przewadze a teraz co? Guardiol wypad Messi na ławę itd. co Wy za bzdury piszecie! Jesteśmy liderem La Liga mamy 7 pkt przewagi w CdR jesteśmy o krok od finału , w LM też gramy. Co Wy chcecie? Po jednej porażce chcecie wywalić trenera a Messiego dać na ławę? Tacy kibice nie powinni kibicować Blaugranie! Pozdro dla prawdziwych Cules. VAMOS!!!!!!!
0
ja bym chciał żeby Puyol strzelał:)
0
tak na większą skalę to dobrze , że zremisowaliśmy ten mecz. Drużyna ma cały tydzień przygotowań do meczu derbowego , wyciągną wnioski itd. itd. Jeśli wygramy ze Espanyolem to będziemy z optypmizmem czekać na LM. VISCA EL BARCA!!!
0
jeśli chodzi o napastnika to jest nam raczej niepotrzebny natomiast lewoskrzydłowy jest jak najbardziej jak dla mnie Lavezzi jest bardzo dobry.
0
Kibic_Z_Madrytu wiadomo , że Xavi lepiej rozgrywa piłkę od Yaya Toure. Bo przecież Yaya jest pivotem! Jak na defensywnego pomocnika to Toure wymiata. Widziałeś bramkę na 3-1 z mallorcą? albo podanie do Thierrego z valencią. Nie rozumiem czemu go porównujesz do Xaviego , to dwie inne pozycje...
0
pamiętacie poprzedni sezon było 2:0 dla Nas teraz jest dla betisu i wygramy 3:2 tak jak oni w poprzednim sezonie:) WIARA!!!!VISCA EL BARCA!!! VISCA CATALUNYA!!!!
0
będzie na tvp2
0
tylko żeby nie było zbyt rezerwowego składu. osobiście chciałbym żeby zagrał Henry.
0
No tak Gourcuff jest bardzo dobry i tylko 15mln ale on jest rozgrywającym a my mamy Xaviego
0
Ezequiel Lavezzi:P na skrzydło idealny.
0
ja bym chciał żeby Henry zagrał. Thierry rzadko gra w pucharach więc na półfinał powinien być w pierwszej jedenastce. Obstawiam taki skład: Pinto - Abidal - Pique - Marquez - Alves - Iniesta - Toure - Busquets - Henry - Bojan - Hleb/Messi
0
fajne zdjęcie
0
Fajne są te podsumowania. Jak dla mnie w styczniu najlepszy był Iniesta.
0
Sylvinho - Abidal - Caceres - Corcoles. Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie. VeB!!!
0
ważne są 3 punkty. Takimi meczami wygrywa się ligę i to cieszy bo coraz bliżej do triumfu w La Liga.