przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a może Corcolesa powołać:P
0
Mecz był wyrównany a Messi to jest geniusz. Ciekawe kto z gijon zagra na środku obrony...
0
nie gadajcie o realu bo po pierwsze to jest news o meczu z racingiem a po drugie wszystko jest w nogach piłkarzy w bordowo-granatowych trykotach. To będzie trudny mecz ale myślę , że wygramy z 2-0. Skład pewnie będzie optymalny chociaż nie wiadomo czy Pep da odpocząć komuś. Raczej napewno zagra Henry bo nie grał w czwartek , ja obstawiam skład następujący: Valdes - Abidal - Pique - Marquez - Alves - Xavi - Yaya - Iniesta/ Eidur / Busquets - Henry - Eto'o - Messi. VeB!!! no to do 17.
0
toomasz np. Arthur Boka na lewą:P
0
JEEEST!!! Ładna akcja!!! Andres Iniesta:)
0
ja chce Ezequiela Lavezziego :)
0
w newsie jest błąd a mianowicie Dani Alves też strzelił bramkę. A tam pisze Henry - 4 Busquets,Keita,Messi,Eto'o,Sylvinho - 1 brakuje jeszcze Daniego.
0
no ale HLeb zagrał tylko z valencią a z realem i villarealem wchodził na końcówki... i za co 7?
0
Ja myśle ,że on ma przyjść bo Henry odejdzie w lecie i wtedy mamy Eto'o Messi i.... i właśnie Aguero ma przyjść na lewe skrzydło i rotacja z Hlebem ew. Iniesta.
0
jeśli chodzi o skrzydłowego to ja osobiście nie chcę żadnego transferu ponieważ mamy Henry'ego który wraca do formy, Inieste , Hleba może tam także zagrać Bojan lub Pedrito . Obrońca by sie przydał może Belhadj? a bramkarz hmm...ustari?xD
0
jaki żal z tego trenera. Prawie 3 skład grał a on sie podnieca , że wygrał 3:2 lol
0
ravpelc masz rację. Lavezzi jest zarąbisty.
0
Hej możecie mi powiedzieć jak będą losować? Bo nie może być 2 koszyków a w jednym drużyny z 1 miejsca a w drugim z 2 bo nie mozna zagrać z klubem z tej samej grupy i kraju. Więc jak będą losować, wie ktoś? VISCA EL BARCA!!!
0
on tak specjalnie mówi żeby Barca poczuła się bardzo pewnie bo chce zaskoczyć
Barce. Myśli , że przez tą wypowiedź Barca poczuje się baaaaaaaaardzo pewnie i będzie się jej wydawało , że wygra ten mecz w 100% i to ma być kluczem do sukcesu , mam nadzieję , że tak nie będzie. Nie dajmy się zmylić. VeB!!!
0
aha ok dzieki czyli na valencie Hleb - Henry - Messi
0
Hejka mam pytanie czy Eto'o dostał żółtą w meczu z Sevilla??? Bo jakoś nie zauwazylem , że dostał a piszecie że nie zagra z valencią.
0
Musimy wygrać! VeB!!!
0
lulukasz gadzam się w 100%:) VeB!!!
0
nie rozumiem kibicow realu , którzy mówią , że Barca jest liderem bo grała ze słabymi drużynami. Przecież real grał z tymi samymi tylko kolejke później.A co do meczu to myślę , że wygramy. VeB!!!
0
Skład mamy mocny a więc bez Leo i Andresa powinniśmy sobie poradzić z przeciętnym getafe zwłaszcza, że gramy na Camp Nou. Visca el Barca!
0
raczej wygramy. Visca el Barca!!!!
0
musimy wygrac!!!
0
Sergio jest NASZ!!!!!! Jeśli Barca go sprzeda to będzie to największa głupota w historii
0
wrzućcie na inny serwer bo rapidshare nie działa;/
0
Czekamy na forme z Lyonu.
0
Bez Xaviego nie byłoby drużyny. On wymiata.
0
NIE MA NA CYFROWYM AIN CYFRZE!!!!!! Jest na telewizji N bo ona jako jedyna w Polsce pokazuję mecze LM a kanały wyżej wymienione są kodowane. Telewizja N kanał 57 lub internet. Ja wybieram opcje pierwszą :) Warto zakupić N polecam. VeB!
0
Fajnie , że obejrze sobie w tv 57 kanał telewizji N :) Musimy to wygrać nie ma mowy o remisie! VeB!
0
musimy wygrać
0
Valdes - Abidal - Puyol - Marquez - Dani Alves - Keita - Xavi - Busquets - Iniesta - Eto'o - Messi VEB