0

http://www.fcinter.pl/?nid=5500 tu też pisze , że się dogadali

0

Ale Eto'o nie może zostać bo zamiast grać by szukał nowego klubu i w grudniu mógłby już podpisać kontrakt i jeszcze jest PNA a w dodatku wyciągał by 8 mln...

0

Oficjalna wiadomościo przyjdź...

0

Co cię Nasri obchodzi?

0

@Mrozio gdyby Laporta dał więcej kasy Eto'o niż Leo to by się ośmieszył i mogły by wyniknąć spore problemy w klubie

0

Ale Ibra a Forlan to duża różnica... pozatym skoro Laporta nie dał 50 za Davida to więcej niż 45 Inter nie ujrzy tak mi się wydaje

0

na jakiej stronie?

0

No ja pierdziele kiedy to oficjalne info... miało być rano potem o 16 już 17 23 i dalej nic ;/

0

Marco87 no tak

0

Mam kumpla , który jest fanem realu i kiedyś mi mówił o tym 11-1 a jak mu przypomniałem o 2-6 to mi powiedział : kiedy to było... hehe

0

Na onecie "fani" realu podniecają się , że real wygrał z BARCĄ 11-1 w 1943 r. żal mi ich...

0

Gaweł zrozum , że nikt nie chce Eto'o nawet M.City.

0

@tomas18 dzięki

0

Ale jakby Eto'o został to niedość żeby wyciągał 8 mln to od grudnia szukał by nowego klubu i jeszcze PNA a po sezonie odchodzi za free a my niemielbyśmy zastępcy. W całym sezonie niemielibyśmy z niego pożytku a po sezonie poszedł by za free. A sam Bojan to trochę mało , nieprawdaż?

0

Nadzieją matką głupich w tym wypadku się sprawdza... jakby Eto'o został to zamiast grać by szukał nowego klubu i jeszcze jest PNA itd. a my nie mielibyśmy napastnika. Bo

Villi nie kupimy a jeśli Samu nie zostanie włączony do transferu Ibry to możemy o Szwedzie zapomnieć

0

Wszyscy potencjalni nabywcy Samuela się wycofali...

0

NIE ROZUMIECIE , ŻE ETO'O NIE MOŻE ZOSTAĆ BO NIE PRZEDŁUŻYŁ KONTRAKTU!!!!!!!!!!! JAKBY PRZYSZEDŁ VILLA ZA 50 MLN I ZOSTAŁ BY SAMU TO ZA ROK POSZEDŁ BY ZA FREE I PRZEZ CAŁY SEZON BY SIEDZIAŁ NA ŁAWIE I BRAŁ BY ZA TO 8 MLN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAWET JEŚLI TRANSFER IBRY KOSZTUJE 50 MLN W CO WĄTPIE TO I TAK JEST TANIEJ ANIŻELI OPCJA Z VILLĄ BO TRZEBA BY JESZCZE BY BYŁO 8 MLN SAMUELOWI PŁACIĆ ZA SIEDZENIE NA ŁAWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Po co się z Bronzettim spotkał? ŻAL

0

Ale to było pewne , że Eto'o odejdzie. Nie chciał przedłużyć kontraktu więc musi odejść.

0

O której dokładnie jest to spotkanie?

0

LUDZIE... wiadomym było , że Eto'o nie przedłuży kontraktu bo chce zarabiać więcej niż Messi więc trzeba go sprzedać. Wszyscy potencjalni nabywcy się wycofali a zarząd nie może sobie pozwolić na zostawienie go na ten sezon bo odszedł by za free za rok a i tak by nie pograł bo by myślał o nowym klubie , PNA , byłby wkurzony itd. i jeszcze by dostał 8 mln... więc zarząd składa ofertę za Villę. Niestety Valencia żąda 50 mln co jest zbyt dużą kwotą i Laporta się wycofuje i słusznie. Za 45 mln będziemy mieli IBRAHIMOVICIA i w dodatku nie będziemy musieli płacić Samuelowi 8 mln a Hleb się nie sprawdził więc kolejna pensja której nie musimy płacić i mamy zamiast niego Jeffrena. Podsumowując za Villę zapłacilibyśmy - 50 mln + 8 mln pensji Eto'o , który odszedł by za rok za free a cały sezon by grzał ławe i 7.5 mln pensji Davida. Wychodzi : 65,5 mln. Za IBRE płacimy 45 , + pensja 9 mln i nie płacimy Samuelowi 8 mln. Wychodzi - 54 mln. Co się bardziej opłaca?

0



Jak podają szwedzkie, włoski i hiszpańskie media już tylko chwile dzielą nas od oficjalnej informacji, że Zlatan Ibrahimović jest nowym piłkarzem FC Barcelona. Kwota transferu ma wynieść 40 milionów euro + Samuel Eto'o i wypożyczenie Aleksandra Hleba. Według włoskiej prasy kibice "Nerazurrich" nie będą płakać po szwedzkim snajperze. Wg "El Mundo Deportivo" Ibrahimović podpisze kontrakt w najbliższy poniedziałek. Elegancko :)

0

Ibra przyjdzie na 99,9% pewnie jeszcze przyjdzie Keirrison , może Mata? , pewnie Poulsen i kilku z Barcy Atletic na bank Jeffren i pewnie Thiago , Muniesa. Ale Laporta i Txiki mogą nas zaskoczyć.

0

Na onecie piszą , że pozyskanie Ibry będzie kosztowało Barce 87,5 mln źródło... AS. ŻAL MI ICH!

0

A niby czemu mają być utrudnione negocjacje ze Zlatanem?

0

Rasheed napewno włączony do drużyny zostanie Jeffren więc luka po Hlebie wypełniona :) VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!

0

Barcelonista87 ale zrozum , że Eto'o nie zostanie więc potrzebny jest napastnik bo sam Bojan nie wystarczy.

0

o żal jaki błąd miało być rządzą heh

0

Barcelonista87 dobrze , że Laporta i Txiki żądzą klubem a nie ty...

0

nepharin zgadzam się w 100% . Myślę tak samo jak ty i juz nie mogę się doczekać oficjalnego potwierdzenia tej transakcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?