0

Siema mam pytanie. Czy ma ktoś z was konto na fixrapid.com??? Bo ja się zarejestrowałem i nie mogę ściągać czy ktoś wie kiedy będzie można? Proszę o odpowiedź.

0

git

0

czarna wołga DIMISION!!! heh

0



Szkoleniowiec Liverpoolu Rafa Benitez, ma duuuuży problem. Według "Daily Mirror" usłyszał od zarządu, że na następne transfery dostanie tylko 1,5 miliona funtów! Oznacza to, że pozyskanie defensora Athletic Bilbao, Javi Martineza, nie będzie takie proste. Zawodnik jest wyceniany na 12 milionów funtów. Co zrobić? Trzeba będzie sprzedawać. Jako pierwszy Anfield Road może opuścić pomocnik Albert Riera (7 milionów), którym poważnie interesuje się Barcelona. Brać go! Wartościowy zmiennik za 7 mln git

0

Baros1990 na Nsport jest ten mecz.

0

niech zostanie

0

horang ale Pique odszedł żeby się rozwinąć i wrócić a Fabregas odszedł bo się obraził , że go nie włączyli do 1 drużyny. W Arsenalu nic nie zdobył i teraz chce odejść a jak przyjdzie do nas i usiądzie pare razy na ławie to znowu będzie chciał odejść a Pique mimo trofeów zdobytych w MU wrócił i teraz jest częścią zwycięskiej drużyny z sezonu 2008/2009 i miejmy nadzieję , że ten sezon będzie taki sam a nawet lepszy.

0

Tak tak tak zmiennikiem Daniego będzie i się będzie ogrywał :)

0

Mówicie , że Fabregas kocha Barce i chce do niej przejść... taaa jasne. To ciekawe czemu nie został tylko poszedł do Arsenalu bo się obraził , że go nie włączyli do 1 drużyny a czemu go nie włączyli? Bo był za cienki! To Cesc się obraził bo on jest gwiazdą i nie może trenowac z juniorami podczas gdy jego przyjaciel Messi jest w 1 drużynie i uciekł do Londynu. Podobnie jak z Giovanim dos Santosem. Nic nie zdobył w Arsenalu więc teraz chce odejść do Barcy , która zdobyła Potrójną Koronę i ma większe szanse na trofea aniżeli Arsenal. Co będzie jak przyjdzie? Mamy wydać 45 czy nawet 50 mln za gościa , który będzie grzał ławę? Bo nie wyobrażam sobie żeby Iniesta grał na skrzydle a nawet jeśli to co z Henrym? Gdyby rzeczywiście kochał klub to by się starał o miejsce w 1 drużynie ale wolał gwiazdorzyć a nadętym gwiazdkom zdecydowanie mówimy NIE!!! Jedynym powodem dla którego ten transfer może dojść do skutku jest to , że Messi chce grać z Cesciem bo to jego przyjaciel. Ja jednak mam nadzieję , że Fabregas zagra z Celtikiem. Pozdro

0

O żal nie obejrzałem sobie przez was meczu. Czemu piszecie , że mecz jest 10 sierpnia a nie 9 , wprowadziliście mnie w błąd i czemu nie zrobiliście zapowiedzi przed meczem? Myślałem , że se wkońcu obejrze jutro meczyk bo byłem nad morzem a tu dupa ehh:/

0

Hej dziś w nocy jadę na 2 tyg. nad morze i w związku z tym mam prośbę. Czy mogłby mi ktoś wysyłać SMS- y co jakiś czas o transferach , wynikach meczy itd. ? Będę bardzo wdzięczny i postaram się odwdzięczyć w przyszłosći. Mój numer to 793 950 285

0

Hej mam taką prośbę , dzisiaj w nocy jadę nad morze i chciałbym prosić kogoś żeby mi wysyłał co jakiś czas SMS- y o transferach , wynikach meczy itd. mój numer to 793 950 285 będę bardzo wdzięczny

0

Na N-ce na kanale 628 jest meczyk. Dokładnie na TV3 Catalunya :)

0

xavi10 na kanale 628 na N-ce leci meczyk :)

0

Siema przyjacielu faszystów i gen.Franco

0

Lepiej do Porto

0

"Hleb nie jest częścią operacji zakupu Ibrahimovića. Wchodzi on w skład transakcji związanej z Maxwellem". czyli , że co?

0

Tottenham - BARCA będzie na TV3 :) na N-ce kanał 628. Pozdro

0

Pomyślcie jaka będzie walka w GD. Messi vs. Cristiano , Iniesta vs. Kaka , Ibra vs. Benzema heh ależ będą emocje VISCA EL BARCA

0

W porównaniu z płaczkiem to 46 mln to wcale nie jest tak dużo

0

Przydałby się , mam nadzieję , że IceMan zostanie u Nas :)

0

ciekawy mecz się zapowiada

0

Na lewe skrzydło Ben Arfa :)

0

00:01

Sky Italia: Dzisiaj oficjalne ogłoszenie wymiany Ibra-Eto'o.

Sky: W piątek przyjazd Samuela Eto'o do Mediolanu. Pensja Kameruńczyka ma jednak wynosić 10,5 mln euro netto za sezon, a nie 11 mln, jak podają media hiszpańskie.

00:08

Mundo Deportivo już żegna się z Samuelem Eto'o. Strona internetowa katalońskiego dziennika zamieściła stosowną wiadomość, w komentarzach do której wpisują się fani.

Na stronie MD można również znaleźć galerię 66 zdjęć obrazujących przebieg kariery Kameruńczyka w Barcelonie.

8:28

Sport: Barcelona będzie płacić tylko 50% pensji wypożyczonego do Interu Aleksandra Hleba.

Po oficjalnym komunikacie klubu, Zlatan Ibrahimović stanie się bezsprzecznie najdroższym piłkarzem w jego historii. Dotychczas jest nim Marc Overmars (36,5 mln euro), dalej są Javier Saviola (35) i Dani Alves (32,5).

Czekamy na oficjalne info :)

0

dziś na TVE ogladałem wiadomości i mówili , że Samu w Interze na 5 lat więc raczej na 100% to jest pewne.

0

Ja wiem jedno a mianowicie to , że Laporta nie da 75 mln za Ibre i w dodatku jeszcze wypozyczenie Hleba. Po pierwsze sam powiedział , że nie będzie wydawał takich kwot jak real i , że musi być równowaga finansowa , kupowanie za rozsądne pieniądze , filozofia BARCY , Mes que un club , itd. itd. po drugie nie da 75 za Ibre jak nie dał 50 za Ville bo stwierdził , że to za dużo. Po trzecie gdyby dał Eto'o te 5 mln to wyszedłby taniej bo Ibra za 40 lub 50 + 9 pensji + 5 dla Eto'o = 54 lub 64 a gdyby dał 75 + 9 + 8 wynagrodzenia Eto'o to wychodzi 92 !!!. Więc ta plotka o 75 mln to wymysł La gazzetta dello sport . Radzę więc powstrz ymać się z komentarzami na temat prezydenta naszego klubu... pozdro VeB!!!!!!!

0

To jak teraz wygląda sytuacja bo się pogubiłem w tym wszystkim?

0

0

Podobno Senderos jest do kupienia...a my potrzebujemy środkowego obrońcy...ciekawe za ile by był do wyciągnięcia?

0

Jak dla mnie najlepsza jest opcja z Poulsenem bo nie trzeba wydawać na niego kasy a potrzebny jest tylko wtedy gdy będzie PNA bo zostanie sam Busquets a gdy się mu coś stało to nie mamy DMa pozatym Caceres by nabrał doświadczenia i byłby z niego pożytek w przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?