przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra transferową porażką hahaha żal mi cię focus08. VISCA EL IBRA!!!
0
Jest dobrze , akcje są , trzeba strzelić i put this game to bed :)
0
Mam nadzieję , że wygramy i wierzę w zwycięstwo!!!! VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!
0
JanDa mogę ci wysłać wynik i strzelców
0
Polecam expekt
0
Rojadirecta :) a jak nie to expekt :)
0
Wierzę w zwycięstwo!!! Jak nie zagra Pique to pewnie Milito lub Rafa ew. Dmytro więc nie jest źle.
0
Żal mi ich. VISCA EL PEP!!!!
0
I tacy macie być jak Maxwell. Wspierać go i zachęcąc a nie dołować i mieszać z błotem bo po Gran Derbi chwaliliście Zlatana...VISCA EL ZLATAN!!!
0
Trzeba wygrać , mam nadzieję , że wygramy i wierzę w to!A tymczasem 68-61 :) VeB y VC!!!!
0
patryk masz w 100% rację
0
No i to jest to co kocham czyli skromność i pokora. VISCA EL BARCA , VISCA CATALUNYA y VISCA EL MESSI!!!!
0
Messi564 spoko
0
http://www.ustream.tv/channel/s1-00000715#flashWrapper
0
Pierwsza połowa nawet dobra , wynik git , cieszy mnie żywsza , lepsza gra Zlatana. Obyśmy wygrali , mam nadzieję i wierzę!!!!!!
0
Skład dobry. Oby był awans!!!! VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!
0
Ciekawe jak zadecyduje Pep hmm może o Jeffrena na lewej chodzi?
0
Wierzę , że awansujemy!
0
Panowie , trzeba awansować. Oby był awans. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!
0
Szkoda go :( Co prawda nigdy go nie lubiłem ale teraz życzę mu powrotu do zdrowia :) Trzymaj się Becks
0
No i git. Bardzo ładny gest. Dlatego kocham Barcę. VISCA EL MESSI!!!!!
0
Obyśmy wygrali , mam nadzieję , że wygramy. Wierzę w to! VeB y VC!!!
0
Szkoda ;/ dużo trudniej będzie bez Xaviego ;/ EĄ tu masz link odnośnie rekrutacji http://fcbarca.com/index.php?goto=poddzial&action=31
0
Przecież dostał karę i z Valencią siedział na trybunach więc o co chodzi? Jeden "wybryk" ( który i tak nie powinien być karany , żal) i do końca sezonu ma na trybunach być? Bezsens , przecież już miał karę i teraz już nie powinien... żal mi tej komisji itd.
0
Gratulacje Pep!!!Widziałem to dziś w TV3 heh tak oglądam a tu nagle Josep Guardiola itd. zerwałem się w sekundę :)
0
113 dni już minęło? WOW. Trzeba dziś awansować!!!!!VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!
0
Mes que un club!!!
0
No i git:) Oby grał dobrze a nawet bardzo. VISCA EL THIERRY HENRY!!!!!
0
Dobrze mówi.
0
Piękna druga połowa:) Elegancko , oby real stracił punkty dziś. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA y VISCA EL MESSI!!!