0

Ibra transferową porażką hahaha żal mi cię focus08. VISCA EL IBRA!!!

0

Jest dobrze , akcje są , trzeba strzelić i put this game to bed :)

0

Mam nadzieję , że wygramy i wierzę w zwycięstwo!!!! VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!

0

JanDa mogę ci wysłać wynik i strzelców

0

Polecam expekt

0

Rojadirecta :) a jak nie to expekt :)

0

Wierzę w zwycięstwo!!! Jak nie zagra Pique to pewnie Milito lub Rafa ew. Dmytro więc nie jest źle.

0

Żal mi ich. VISCA EL PEP!!!!

0

I tacy macie być jak Maxwell. Wspierać go i zachęcąc a nie dołować i mieszać z błotem bo po Gran Derbi chwaliliście Zlatana...VISCA EL ZLATAN!!!

0

Trzeba wygrać , mam nadzieję , że wygramy i wierzę w to!A tymczasem 68-61 :) VeB y VC!!!!

0

patryk masz w 100% rację

0

No i to jest to co kocham czyli skromność i pokora. VISCA EL BARCA , VISCA CATALUNYA y VISCA EL MESSI!!!!

0

Messi564 spoko

0

Pierwsza połowa nawet dobra , wynik git , cieszy mnie żywsza , lepsza gra Zlatana. Obyśmy wygrali , mam nadzieję i wierzę!!!!!!

0

Skład dobry. Oby był awans!!!! VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!

0

Ciekawe jak zadecyduje Pep hmm może o Jeffrena na lewej chodzi?

0

Wierzę , że awansujemy!

0

Panowie , trzeba awansować. Oby był awans. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!

0

Szkoda go :( Co prawda nigdy go nie lubiłem ale teraz życzę mu powrotu do zdrowia :) Trzymaj się Becks

0

No i git. Bardzo ładny gest. Dlatego kocham Barcę. VISCA EL MESSI!!!!!

0

Obyśmy wygrali , mam nadzieję , że wygramy. Wierzę w to! VeB y VC!!!

0

Szkoda ;/ dużo trudniej będzie bez Xaviego ;/ EĄ tu masz link odnośnie rekrutacji http://fcbarca.com/index.php?goto=poddzial&action=31

0

Przecież dostał karę i z Valencią siedział na trybunach więc o co chodzi? Jeden "wybryk" ( który i tak nie powinien być karany , żal) i do końca sezonu ma na trybunach być? Bezsens , przecież już miał karę i teraz już nie powinien... żal mi tej komisji itd.

0

Gratulacje Pep!!!Widziałem to dziś w TV3 heh tak oglądam a tu nagle Josep Guardiola itd. zerwałem się w sekundę :)

0

113 dni już minęło? WOW. Trzeba dziś awansować!!!!!VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!

0

Mes que un club!!!

0

No i git:) Oby grał dobrze a nawet bardzo. VISCA EL THIERRY HENRY!!!!!

0

Dobrze mówi.

0

Piękna druga połowa:) Elegancko , oby real stracił punkty dziś. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA y VISCA EL MESSI!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?