przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedźcie ich xD :)
0
Ahh jak sobie przypomnę co Roni grał :) VISCA EL RONALDINHO!!!
0
Oj szkoda Carlesa ;/ ale wierzę , że Gabi Milito wygra pojedynek z bratem :) Chyba , że Rafa zagra :)
0
O zbytniej pewnoście siebie nie ma mowy. Są to wypowiedzi bardz dobre w których nie lekceważymy rywala i nie trzęsiemy porami. Czyli nie boimy się ani nie jesteśmy zbyt pewni. Dlatego właśnie kocham BARCĘ , ten charakter i to jest prawidłowe podejście. Wierzę i mam nadzieję na awans!!!
0
Ale Mourinho pieprzy... BARCA nie umie przegrywać taa jasne. To co dopiero powie o Chelsea i Drogbie?
0
http://i39.tinypic.com/156rh2w.jpg Davide Santon wciąż twierdzisz , że nie było spalonego?
0
Mourinho - trener - portugalczyk , Figo - przedstawiciel Interu - portugalczyk , sędzia - portugalczyk. UEFA jest chora.
0
WIARA I NADZIEJA!!!!!
0
Panowie Panie. Awansujmy dla Andresa Iniesty!!!! Który w tym sezonie może zagrać tylko w finale. W żadnym innym meczu nie da rady. Więc zmotywujmy się , dopingujmy , kibicujmy bo musimy grać w Madrycie!!! JA W TO WIERZĘ I MAM NADZIEJĘ NA AWANS!!!!! Awansujmy dla naszego bohatera sprzed roku!!! FORCA BARCA!!!!!!!!!
0
dzondzo fajna sprawa z tym kablem. Jak się to nazywa?
0
http://liveonsat.com/ tu macie listę kanałów na kórych jest partit :)
0
Cule a muerte to jego nick
0
Ajj liczyłem , że Rexach wygra. A tu z Rosellem razem ;/ nie ma za bardzo drugiego poważnego kandydata dla Rosella. Takowym był właśnie Rexach. Alfonsie Godallu dlaczego zrezygnowałeś :(
0
Jaki kolo "Nie rozumiem dlaczego drzwi przede mną miałyby być zamknięte" hahaah
0
adonis nie no do tego to raczej się nie czepiaj bo każdy oglądą co chce. A co do Santona to po co tu włazisz? Burzysz się a sam piszesz.
0
Jeden warunek bym postawił Boixos Nois. Nie robienie syfu. Ale czy to możliwe? Swoją drogą ciekawi mnie czy naprawdę ich nie ma. Przecież mogą wejść jak normalny kibic. Jak rozpoznają gościa ?
0
Git! Byle nie Sandro.
0
janek_centrum jesteś z Bielska?
0
Musimy być mistrzem!!!!!!!!!!!
0
BARCA ma więcej zwycięstw w GD. Dokładnie 97.
0
Ja jechałem z Bielska - Białej do Brukseli z planowanym zwiedzaniem Kolonii. Niestety w nocy walnął w nas tir i od około północy do 10 rano staliśmy w Dreznie na jakimś zajeździe i czekaliśmy na zastępczy autokar. Myślałem , że zwariuje.
0
Kto tych sędziów wyznacza kuźwa sędzia z Portugalii , Mourinho też ehh oby sprawiedliwie gwizdał.
0
Olo_17 możliwe. Dzięki.
0
adams1 największym na pewno nie.
0
Sory za off-top ale czy mieliśmy takie stroje? http://www.directe.cat/imatges/puyol-samarreta-barca-catalana.jpg
0
Oby samolotem bo autokarem się tłuc to męczące bardzo.
0
Już najazd na Pepa hah co za ludzie :( Maxwell jest także lewoskrzydłowym więc może tam grać , nie wiem o co wam chodzi... pozatym zawsze mecze z Espanyolem są trudne jak skurczysyn. Szkoda , że tym razem nie wygraliśmy ehh
0
Jak dla mnie to dpoing mamy świetny! Olele Olala ser del Barca es el millor que hi ha!!!!!!
0
YEAH zarąbiście. Mamy Xaviego i Iniestę których pozycja w klubie jest niepodważalna , Xavi pogra jeszcze kilka lat myślę , na wysokim poziomie. W dodatku mamy Sergio , Toure , Keite. Jonathan i Thiago mogą być coraz cześciej włączani do 1 drużyny dzięki braku transferu więc Cesc nie zablokuje im drogi YEAH. Iniesta nie przejdzie na lewe skrzydło a Toure będzie dalej w klubie bo jakby Cesc przyszedł to mogłaby być pomoc Xavi - Iniesta - Cesc czyli żal. Więc oby to była prawda!!!!!!!!!
0
Trzeba z nimi wygrać i tyle!