0

Powo!

0

Fajnie

0

Kurde już myślałem , że przychodzi do nas ehh. Fajny będzie mecz i owacja dla Roniego.

0

W 07/08 zagrał 38 meczy a w 09/10 37 i odchodzi bo mało grał? Ehh

Moltes Gracies i Adios Yaya!!!!

0

Dziwne żeby Barca miała takie same dochody jak chociażby Xerez czy Tenerife. Nie kapuje Del Nido.

0

No i elegancko , oby został. Piszecie tak jakbyście się teraz dowiedzieli , że nie chcemy go sprzedać. Przecież Yaya chciał odejść a nie Barca go sprzedać... oby został!

0

Co do tematu to MOLTES GRACIES TXIKI!!!

0

Pogięło Was? Abidal beznadziejny? Chyba sobie jaja robicie... Co do temat

0

Może Zokora Xd

0

Wcale nie grał tak mało żeby od razu odchodzić ale też czemu się dziwić skoro Busi zaliczył progres formy o czym świadczy chociażby pierwsza 11-stka w FCB i Hiszpanii. Dziwne żeby Yaya grał 100% meczy... ale coż , jego decyzja. Szkoda ;/

0

Cantera :)

0

Pyrzo_Barca wyjdź! Ibra słaby technicznie!? hahahaha gościu skoro Ibra jest słaby technicznie to ja nie mam nicka przeminho... na dowód , że Ibra wymiata zobacz to

0

Jakby grał w Turcji a nie w Szwabach to git. A tak to nie...

0

Taka prawda? LOL. Inter wygrał LM tylko dlatego , że miał po swojej stronie sędziów. Spalony przy bramce Milito , nieuznany gol Bojana... napewno Inter nie jest najlepszy na świecie.

0

Jak wyjdzie Szwajcaria to się ostro wkurzę... Hiszpania i Chile mają wyjść.

0

http://www.youtube.com/watch#!v=SO45YHznYHw&feature=related IBRACADABRA!!!!!!!

0

Si , si , si :) Uwielbiam Go i nie wyobrażam sobie Barcy bez niego w tym momencie. ZLATAN , ZLATAN , ZLATAN!!!!!!!!

0

Niegdyś legenda teraz super trener rezerw :)

0

Moltes felicitats Leo Messi :)

0

Brać Go :)

0

Gitarka :)

0

Czemu nie :)

0

Za Henry'ego Mata. Zobaczymy co z tego wynikinie.

0

Powodzenia Titi i moltes gracies por tots.

0

To fajnie jak Victor Sanchez wrócił :) I wiecie kto na prawą flankę byłby najlepszy? MARC BARTRA :)

0

Wątpie w to , po co by miał obniżać swe zarobki dla gry w Milanie. Przecież u nas ma większe szanse na trofea i dlatego przyszedł. Mam nadzieję , że zostanie :)

0

Mendy*

0

Caceres i wszystko jasne :) Ewentualnie Medny , który jest za free...

0

Nie rozumiecie , że Barca nie chce sprzedawać Toure tylko On sam chce odejść! Co za ludzie...

0

Świetna informacja! Seydou to bardzo ważny gracz , świetny w destrukcji i genialny w ofensywie o czym świadczy hat-trick z Saragossą :) Visca el Seydou!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?