przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powo!
0
Fajnie
0
Kurde już myślałem , że przychodzi do nas ehh. Fajny będzie mecz i owacja dla Roniego.
0
W 07/08 zagrał 38 meczy a w 09/10 37 i odchodzi bo mało grał? Ehh
Moltes Gracies i Adios Yaya!!!!
0
Dziwne żeby Barca miała takie same dochody jak chociażby Xerez czy Tenerife. Nie kapuje Del Nido.
0
No i elegancko , oby został. Piszecie tak jakbyście się teraz dowiedzieli , że nie chcemy go sprzedać. Przecież Yaya chciał odejść a nie Barca go sprzedać... oby został!
0
Co do tematu to MOLTES GRACIES TXIKI!!!
0
Pogięło Was? Abidal beznadziejny? Chyba sobie jaja robicie... Co do temat
0
Może Zokora Xd
0
Wcale nie grał tak mało żeby od razu odchodzić ale też czemu się dziwić skoro Busi zaliczył progres formy o czym świadczy chociażby pierwsza 11-stka w FCB i Hiszpanii. Dziwne żeby Yaya grał 100% meczy... ale coż , jego decyzja. Szkoda ;/
0
Cantera :)
0
Pyrzo_Barca wyjdź! Ibra słaby technicznie!? hahahaha gościu skoro Ibra jest słaby technicznie to ja nie mam nicka przeminho... na dowód , że Ibra wymiata zobacz to
0
Jakby grał w Turcji a nie w Szwabach to git. A tak to nie...
0
Taka prawda? LOL. Inter wygrał LM tylko dlatego , że miał po swojej stronie sędziów. Spalony przy bramce Milito , nieuznany gol Bojana... napewno Inter nie jest najlepszy na świecie.
0
Jak wyjdzie Szwajcaria to się ostro wkurzę... Hiszpania i Chile mają wyjść.
0
http://www.youtube.com/watch#!v=SO45YHznYHw&feature=related IBRACADABRA!!!!!!!
0
Si , si , si :) Uwielbiam Go i nie wyobrażam sobie Barcy bez niego w tym momencie. ZLATAN , ZLATAN , ZLATAN!!!!!!!!
0
Niegdyś legenda teraz super trener rezerw :)
0
Moltes felicitats Leo Messi :)
0
Brać Go :)
0
Gitarka :)
0
Czemu nie :)
0
Za Henry'ego Mata. Zobaczymy co z tego wynikinie.
0
Powodzenia Titi i moltes gracies por tots.
0
To fajnie jak Victor Sanchez wrócił :) I wiecie kto na prawą flankę byłby najlepszy? MARC BARTRA :)
0
Wątpie w to , po co by miał obniżać swe zarobki dla gry w Milanie. Przecież u nas ma większe szanse na trofea i dlatego przyszedł. Mam nadzieję , że zostanie :)
0
Mendy*
0
Caceres i wszystko jasne :) Ewentualnie Medny , który jest za free...
0
Nie rozumiecie , że Barca nie chce sprzedawać Toure tylko On sam chce odejść! Co za ludzie...
0
Świetna informacja! Seydou to bardzo ważny gracz , świetny w destrukcji i genialny w ofensywie o czym świadczy hat-trick z Saragossą :) Visca el Seydou!!!