rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
vilanowa powinien mu zaufaz wystawic na 3-4 mecze zobaczyj jak gra i wtedy cos decydowac a on odrazu i go z klubu wywala to Vilanowe powinni wczesniej w wywalic niz Abiego
0
ja bym kupił humelsa oczywiscie Neymara i na bramke romero, neymara lub de gea
0
Wy chcecie silve a on przecież tylko rok temu przeszedł do PSG za aż 40mln !!!
0
własnie przegralismy godzine przed meczem
0
Trzeba i tak wieżyc że barca wygra bo przeciez ten klub to nie tylko messi
0
ja mysle że to sciema i vilanowa wstawi messiego zamiast pedro
0
alexisa i busiego
0
super jeszcze pedro i song ja bym
0
własnie bez messiego w pierwszej połowie przegramy na bank i bez alby
0
JA sadze ze barca wygra jutro na poczatku strzeli bayern puzniej strzeli dwie messi jest 2:1 dla barcy po przerwie bawarczycy strzela samobuja i sie załama 3:1 popełnia bład i bedzie karny na kozysc Barcy Messi ma hattrika, a na koniec piekna akcja messi, xavi, inesta i gol iniesty w okienko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
0
0
Ja po tej przegranej dosyc wysokiej i upokarzajacej wierze w Barce i nie wiem po co w ogóle pisac ze barcelona nie wie gdzie jest bramka itp. jak jest sie kibicem to sie wierzy nawet gdyby przegrali 10:0 to i tak na Camp Nou dzieja sie takie rzeczy że nikt wogule nie wie jak to mogło sie stac!!!!
0
ja bym powrucił do dobrego Ronaldinho co prawda nie ma tyle lat co wczesniej a przeciez kiedys strzelał przepiekne gole i dobrze dogadywalsie z messim
0
Abidal powinien zagrac moim zdaniem
0
dłaczego Tito nie był na ławce trenaeskiej jako 1 Trener ???
0
Zamiast Pinto Valdes
0
Neymar nie przejdzie bo kończy mu się umowa z santosem przed okienkiem transferowym wiec ...
0
W końcu
0
Przejdzie:
-Barca---------
-Juventus-----
-Borussia-----
-Real----------
0
Barca = Wygrana I niech tak zostanie =)
0
Barca to legenda ! I nikt nie jest od niej lepszy !
0
Dobrze ze Valdes wyskoczył tak do sędziego nie chodzi o gola ale o to ze dla Adriano mogło coś się stać Barca nie potrzebuje karnych aby wygrać mecz !