0

0

vilanowa powinien mu zaufaz wystawic na 3-4 mecze zobaczyj jak gra i wtedy cos decydowac a on odrazu i go z klubu wywala to Vilanowe powinni wczesniej w wywalic niz Abiego

0

ja bym kupił humelsa oczywiscie Neymara i na bramke romero, neymara lub de gea

0

Wy chcecie silve a on przecież tylko rok temu przeszedł do PSG za aż 40mln !!!

0

własnie przegralismy godzine przed meczem

0

Trzeba i tak wieżyc że barca wygra bo przeciez ten klub to nie tylko messi

0

ja mysle że to sciema i vilanowa wstawi messiego zamiast pedro

0

alexisa i busiego

0

super jeszcze pedro i song ja bym

0

własnie bez messiego w pierwszej połowie przegramy na bank i bez alby

0

JA sadze ze barca wygra jutro na poczatku strzeli bayern puzniej strzeli dwie messi jest 2:1 dla barcy po przerwie bawarczycy strzela samobuja i sie załama 3:1 popełnia bład i bedzie karny na kozysc Barcy Messi ma hattrika, a na koniec piekna akcja messi, xavi, inesta i gol iniesty w okienko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

0

0

Ja po tej przegranej dosyc wysokiej i upokarzajacej wierze w Barce i nie wiem po co w ogóle pisac ze barcelona nie wie gdzie jest bramka itp. jak jest sie kibicem to sie wierzy nawet gdyby przegrali 10:0 to i tak na Camp Nou dzieja sie takie rzeczy że nikt wogule nie wie jak to mogło sie stac!!!!

0

ja bym powrucił do dobrego Ronaldinho co prawda nie ma tyle lat co wczesniej a przeciez kiedys strzelał przepiekne gole i dobrze dogadywalsie z messim

0

Abidal powinien zagrac moim zdaniem

0

dłaczego Tito nie był na ławce trenaeskiej jako 1 Trener ???

0

Zamiast Pinto Valdes

0

Neymar nie przejdzie bo kończy mu się umowa z santosem przed okienkiem transferowym wiec ...

0

W końcu

0

Przejdzie:
-Barca---------
-Juventus-----
-Borussia-----
-Real----------

0

Barca = Wygrana I niech tak zostanie =)

0

Barca to legenda ! I nikt nie jest od niej lepszy !

0

Dobrze ze Valdes wyskoczył tak do sędziego nie chodzi o gola ale o to ze dla Adriano mogło coś się stać Barca nie potrzebuje karnych aby wygrać mecz !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?