1

Jpr jesli to prawda to ten zarzad jest jakis calkiem pojebany nadaje sie chyba do jakiejs japonskiej druzyny a nie do Barcelony

5

A jak ma stac sie lepszym kiedy nikt mu nie bd dawal grac

0

Czemu nie ma zainteresowania Barcy np: Balotellim czy Falcao

2

Wlasnie Iniesta jest o niebo lepsxy od koke

0

Atleti bardzo zasluguje na puchar tylko oni graja prawdziwa pilke

15

A nie jak Costa

0

Luiz do niedziwli ma byc pilkazem PSG dali za niego ok.50mln

0

Byl bardzo dobry teraz jest spoko ale za 60mln bym sie nie zastanawial mozna za to Pogbe lub Koke

0

40mln i Ramsey i moze byc ale wole zeby zostal

0

Dnia*

0

Nie no bo najlepiej jest kupic 10 zawodnikow jednego fnia

3

Wtedy stracilby swoj blask

0

Zamiana Alves i Mascherano za Cavaniego byla by dobra

0

A dzieki

0

Aaa ok dzieki. Tak wg jaki jest sklad ?

0

Kiedy bd mecz final o puchar kataloni ?

3

Jak przyjdzie Llorente ciekawe kto bd mu wrzucal jezeli nie bd Daniego

1

Pedro do nich Cavani do nas

0

Jeszcze ten mu pilke podkrecil ale zobacz jego udane parady

0

Rocznie ja to tyle przez cale zycie nke zarobie nawet jakbym 14 godz dziennie pracowal

0

Jeszcze sie nie skonczyl

1

I Alba do tych 5

2

Po co nam Aguero jezeli mamy Sancheza ktory jezeli nie bd zmiennikiem to moze byc lepszy nawet niz on a z Neyem tak samo po co Reus lub Hazard jak mamy go

1

To jest zajebisty trener ale nie dla naszej druzyny

4

Chcialbym zeby sezon 14/15 byl jak 10/11

0

Tak teraz bd mowic ze on jest slaby a jak osiagnie sukces to od razu bd jaki to talent

0

Alexsis nigdzie nie idzie a za Pedra Ozil

0

Barca musi wygrac

0

Jezeli Puyol zostanie tym zastepca to nikt nie bd stal w miejscu i Barca bd bardzo trudna do pokonania

18

I po co im kolejny pomocnik? żal..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?