rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jpr jesli to prawda to ten zarzad jest jakis calkiem pojebany nadaje sie chyba do jakiejs japonskiej druzyny a nie do Barcelony
5
A jak ma stac sie lepszym kiedy nikt mu nie bd dawal grac
0
Czemu nie ma zainteresowania Barcy np: Balotellim czy Falcao
2
Wlasnie Iniesta jest o niebo lepsxy od koke
0
Atleti bardzo zasluguje na puchar tylko oni graja prawdziwa pilke
15
A nie jak Costa
0
Luiz do niedziwli ma byc pilkazem PSG dali za niego ok.50mln
0
Byl bardzo dobry teraz jest spoko ale za 60mln bym sie nie zastanawial mozna za to Pogbe lub Koke
0
40mln i Ramsey i moze byc ale wole zeby zostal
0
Dnia*
0
Nie no bo najlepiej jest kupic 10 zawodnikow jednego fnia
3
Wtedy stracilby swoj blask
0
Zamiana Alves i Mascherano za Cavaniego byla by dobra
0
A dzieki
0
Aaa ok dzieki. Tak wg jaki jest sklad ?
0
Kiedy bd mecz final o puchar kataloni ?
3
Jak przyjdzie Llorente ciekawe kto bd mu wrzucal jezeli nie bd Daniego
1
Pedro do nich Cavani do nas
0
Jeszcze ten mu pilke podkrecil ale zobacz jego udane parady
0
Rocznie ja to tyle przez cale zycie nke zarobie nawet jakbym 14 godz dziennie pracowal
0
Jeszcze sie nie skonczyl
1
I Alba do tych 5
2
Po co nam Aguero jezeli mamy Sancheza ktory jezeli nie bd zmiennikiem to moze byc lepszy nawet niz on a z Neyem tak samo po co Reus lub Hazard jak mamy go
1
To jest zajebisty trener ale nie dla naszej druzyny
4
Chcialbym zeby sezon 14/15 byl jak 10/11
0
Tak teraz bd mowic ze on jest slaby a jak osiagnie sukces to od razu bd jaki to talent
0
Alexsis nigdzie nie idzie a za Pedra Ozil
0
Barca musi wygrac
0
Jezeli Puyol zostanie tym zastepca to nikt nie bd stal w miejscu i Barca bd bardzo trudna do pokonania
18
I po co im kolejny pomocnik? żal..