0

A pozniej i tak sprzedadza Pedro

0

Bylby dobrym zawodnikiem ale on potrzebuje gry

0

Marqinhos 35mln Suarez 75mln Cuadrado 30mln i Mathieu 15mln =155mln po sprzedaniu zbednych np Song, Tello i inni wyjdzie ok. 110mln

0

Podobno od Realu odchodza Casillad, Lopez, Morata i Di Maria

0

Nikt nie bd za toba plakal

0

Ty chyba nie wiesz co sie dzieje w Barcelonie i jakie maja postanowienia

0

W klauzuli jest chyba 80mln euro

1

Raz pisza ze juz brakuje tylko porozumienia z klubem pozniej ze zostaje, znowu odchodzi, i ze teraz go nie chca wiec trzeba tylko czekac na oficjalne potwierdzenia

0

Błędem* tak to jest pisac na telefonie

1

Tak jak rok temu sprzedali Ozila a kupili Illaramendiego, tak w tym roku sprzedadza Di Marie a kupia Rodrigeza

0

Tak Real niech wszystkich kupi, ale sprzedaz Di Mari jest najgorszym blendem nawet po tym jak dzieki niemu wygrali LM chca go sprzedac

12

On sie chyba pomylil z Pedro

0

Chyba Pedro a nie Alexisa

1

Jezeli nie kupia Mathieu bd idealnie

0

Jezeli to prawda mamy lub bedziemy mieli najlepszy atak ever !!! Luis Enrique jest zajebisty

0

No tak ale ciekawe za ile go oni kupia

0

Ale jest duzo zawodnikow ktorzy po kontuzji grali slabo

1

Real ma kase i kupuje po to zeby inne kluby nie mogly miec fobrych zawodnikow i przez to marnuja mlodym zawodnikom przyszlosc a i tak chca tam isc

0

Ciekawe tylko czy Falcao po tej kontuzji wogule wroci do formy

0

Jezeli Real kupi Rodrigeza i Kroosa to na pewno odejdzie Di Maria lub Isco

0

Wiecie co Ronaldo nie bd gral na poczatku sezonu przez kontuzje a Real juz chce kupic Sterlinga na miesiac gora dwa im sie przyda a pozniej bd jak illaramendi jezeli go kupia to szkoda mlodego talentu

0

Promocja to byl Garay za 15mln

0

Juz lepiej Wawrzyniaka za 0.5mln

0

Pieniadze i dobrze postawieni ludzie moga zalatwic sprawe

0

Teraz to nikt go nie chce a jakby Real go kupil za taka kwote to prawie kazdy by pisal jaki to Zubi jest ,,slaby,,

0

Ale kara zaczyna sie od meczy reprezentacji wiec 4 miesiace to koniec pazdziernika

0

Wiec albo przyjdzie Suarez a Alexis odejdzie albo nie przyjdzie Suarez a Sanchez i tak odejdzie

0

W sumie moze to i lepiej Rafinha bd mial wiecej minut i przez to moze wyrosnac nam drugi Iniesta

7

A za Mathieu chca dac 20mln

0

Wiec w ciagu dwóch tygodni mozemy sie spodziewac nowego transferu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?