rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pozniej i tak sprzedadza Pedro
0
Bylby dobrym zawodnikiem ale on potrzebuje gry
0
Marqinhos 35mln Suarez 75mln Cuadrado 30mln i Mathieu 15mln =155mln po sprzedaniu zbednych np Song, Tello i inni wyjdzie ok. 110mln
0
Podobno od Realu odchodza Casillad, Lopez, Morata i Di Maria
0
Nikt nie bd za toba plakal
0
Ty chyba nie wiesz co sie dzieje w Barcelonie i jakie maja postanowienia
0
W klauzuli jest chyba 80mln euro
1
Raz pisza ze juz brakuje tylko porozumienia z klubem pozniej ze zostaje, znowu odchodzi, i ze teraz go nie chca wiec trzeba tylko czekac na oficjalne potwierdzenia
0
Błędem* tak to jest pisac na telefonie
1
Tak jak rok temu sprzedali Ozila a kupili Illaramendiego, tak w tym roku sprzedadza Di Marie a kupia Rodrigeza
0
Tak Real niech wszystkich kupi, ale sprzedaz Di Mari jest najgorszym blendem nawet po tym jak dzieki niemu wygrali LM chca go sprzedac
12
On sie chyba pomylil z Pedro
0
Chyba Pedro a nie Alexisa
1
Jezeli nie kupia Mathieu bd idealnie
0
Jezeli to prawda mamy lub bedziemy mieli najlepszy atak ever !!! Luis Enrique jest zajebisty
0
No tak ale ciekawe za ile go oni kupia
0
Ale jest duzo zawodnikow ktorzy po kontuzji grali slabo
1
Real ma kase i kupuje po to zeby inne kluby nie mogly miec fobrych zawodnikow i przez to marnuja mlodym zawodnikom przyszlosc a i tak chca tam isc
0
Ciekawe tylko czy Falcao po tej kontuzji wogule wroci do formy
0
Jezeli Real kupi Rodrigeza i Kroosa to na pewno odejdzie Di Maria lub Isco
0
Wiecie co Ronaldo nie bd gral na poczatku sezonu przez kontuzje a Real juz chce kupic Sterlinga na miesiac gora dwa im sie przyda a pozniej bd jak illaramendi jezeli go kupia to szkoda mlodego talentu
0
Promocja to byl Garay za 15mln
0
Juz lepiej Wawrzyniaka za 0.5mln
0
Pieniadze i dobrze postawieni ludzie moga zalatwic sprawe
0
Teraz to nikt go nie chce a jakby Real go kupil za taka kwote to prawie kazdy by pisal jaki to Zubi jest ,,slaby,,
0
Ale kara zaczyna sie od meczy reprezentacji wiec 4 miesiace to koniec pazdziernika
0
Wiec albo przyjdzie Suarez a Alexis odejdzie albo nie przyjdzie Suarez a Sanchez i tak odejdzie
0
W sumie moze to i lepiej Rafinha bd mial wiecej minut i przez to moze wyrosnac nam drugi Iniesta
7
A za Mathieu chca dac 20mln
0
Wiec w ciagu dwóch tygodni mozemy sie spodziewac nowego transferu