rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde Masche nie zagra w nastepnym meczu jak dostanie kartke
0
Dobrze ze Masche zostal u nas
1
Lubie Niemcow ale kocham Argentyne !
1
Nie wiem dla czego ale nie lubie rudych gdyby sie przemalowal to moze przyjsc
0
Kazdy mowi ze Messi nie biega to jest prawda ale wy w sloneczny dzien zagrajcia o 13 i o 18 wtedy zobaczycie
0
Cos czuje ze dzis zobaczymy taka wersje Messiego jakiej nikt jeszcze nie widzial
0
Zobaczycie ze zmniejsza mu do 2 miesiecy
0
Dobrze by bylo jakby do Realu poszedl Rodriguez a do nas Kroos ale tylko wtedy gdy kupimy chociaz jednego porzadnego obronce (nie Mathieu)
0
U nss Sanchez zastapiony jest lepszym Suarezem a Di Maria jest gorszym Krosem
0
Sory nie tu
0
To nie przez Zubiego jak to inni mowia odszedl tylko przrz Martino
0
Arsenal ma ponad 100mln na transfery wiec nwm czy on bd gwiazda
0
Jakby kupili Hummelsai i Marqinhosa to bym sie pogodzil z zostaniem Alvesa nawet
0
Zobaczycie ze nawet jak bd gral do listopada to i tak przebije Benzeme w gokach
0
Po tym to ciekawe sie dzieje na rm.pl
0
A miesiac temu nawet nie myslalem o tym zeby Suarez do nas bo Real juz go prawie mial
0
Najlepsze bd to jak Suarez bd gral dopiero w lidtopadzie i przebije Ronaldo w klasyfikacji strzelcow
0
To wolisz zeby Sanchez zostal i sie marnowal bo nwm czy dostalby duzo minut przy Suarezie Messim i Neymarze
0
,,wybral sie do Nevady,, niedaleko mnie jest klub Nevada gdzie sa zabawy xd
1
de Vrij i Hummels i obrona jest spoko ale po co jak mozna kupic Mathieu
0
No i dobrze ze ten trener ma cos do powiedzenia i dziala tak jak on chce a nie jak zarzad mu karze brawo !
0
Chcialbym zeby Argentyna wygrala i zeby to Messi strzelilgola w finale
0
Po Fabsie tez byl placz i przyszedl Rakitic a teraz przyjdzie Suarez
0
Bogaty
0
To moze ty sie z nim zamien zobaczysz czy to tak latwo jak pisac te komentarze
0
A gdyby to sie skonczylo ze Ney do konca zycia jezdzil by na wozku ciekawe czy wtedy byla by kara
4
I tak kupili by Suareza to znaczy mniej minut dla Sancheza stracil by forme i poszedl do Juve za 15mln wiec lepiej go teraz dprzedac
2
Kompany za Sancheza+10mln od Barcy
0
Jezeli ty strzelasz same samoboje to inni chyba nie musza
0
Real tylko by pomocnikow kupowal w kazdym okienku pomocnik lub dwoch