0

Kurde Masche nie zagra w nastepnym meczu jak dostanie kartke

0

Dobrze ze Masche zostal u nas

1

Lubie Niemcow ale kocham Argentyne !

1

Nie wiem dla czego ale nie lubie rudych gdyby sie przemalowal to moze przyjsc

0

Kazdy mowi ze Messi nie biega to jest prawda ale wy w sloneczny dzien zagrajcia o 13 i o 18 wtedy zobaczycie

0

Cos czuje ze dzis zobaczymy taka wersje Messiego jakiej nikt jeszcze nie widzial

0

Zobaczycie ze zmniejsza mu do 2 miesiecy

0

Dobrze by bylo jakby do Realu poszedl Rodriguez a do nas Kroos ale tylko wtedy gdy kupimy chociaz jednego porzadnego obronce (nie Mathieu)

0

U nss Sanchez zastapiony jest lepszym Suarezem a Di Maria jest gorszym Krosem

0

Sory nie tu

0

To nie przez Zubiego jak to inni mowia odszedl tylko przrz Martino

0

Arsenal ma ponad 100mln na transfery wiec nwm czy on bd gwiazda

0

Jakby kupili Hummelsai i Marqinhosa to bym sie pogodzil z zostaniem Alvesa nawet

0

Zobaczycie ze nawet jak bd gral do listopada to i tak przebije Benzeme w gokach

0

Po tym to ciekawe sie dzieje na rm.pl

0

A miesiac temu nawet nie myslalem o tym zeby Suarez do nas bo Real juz go prawie mial

0

Najlepsze bd to jak Suarez bd gral dopiero w lidtopadzie i przebije Ronaldo w klasyfikacji strzelcow

0

To wolisz zeby Sanchez zostal i sie marnowal bo nwm czy dostalby duzo minut przy Suarezie Messim i Neymarze

0

,,wybral sie do Nevady,, niedaleko mnie jest klub Nevada gdzie sa zabawy xd

1

de Vrij i Hummels i obrona jest spoko ale po co jak mozna kupic Mathieu

0

No i dobrze ze ten trener ma cos do powiedzenia i dziala tak jak on chce a nie jak zarzad mu karze brawo !

0

Chcialbym zeby Argentyna wygrala i zeby to Messi strzelilgola w finale

0

Po Fabsie tez byl placz i przyszedl Rakitic a teraz przyjdzie Suarez

0

Bogaty

0

To moze ty sie z nim zamien zobaczysz czy to tak latwo jak pisac te komentarze

0

A gdyby to sie skonczylo ze Ney do konca zycia jezdzil by na wozku ciekawe czy wtedy byla by kara

4

I tak kupili by Suareza to znaczy mniej minut dla Sancheza stracil by forme i poszedl do Juve za 15mln wiec lepiej go teraz dprzedac

2

Kompany za Sancheza+10mln od Barcy

0

Jezeli ty strzelasz same samoboje to inni chyba nie musza

0

Real tylko by pomocnikow kupowal w kazdym okienku pomocnik lub dwoch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?