rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do konca lipca musi byc chociaz jeden stoper
0
Kazdy mowi ze faul Zunigi to normalny faul jak kazdy inny zgodze sie z tym. Ale jezeli spojzec z innej strony jezeli ktos mu za to zaplacil i powiedzial jak to zrobic bo migl zatrzymac go wslizgiem a nie wyskokiem i udezeniem z kolana
0
Perez zrobi wielki (nieudany) transfer kupujac Jamesa za 60mln i oddajac Casillasa
0
Skoro go nikt nie kupil wczesniej ani nikt sie nim nie interesowal z dobrych druzyn to napewno donrze nie gra
0
I bdmy im placic za siedzenie na laweie przez gora 4lata 20mln plus podatki i do tego jeszcze pesja
0
Przy swoim wieku i poziomie gry wart jest max 10mln a oni pewnie chca te 20mln bo jest wysoki i rudy
0
To wyglada tak jakby on do Barcy na sile
0
Wlasnie 20 mln to cena bez podatkow bo to cena klauzuli dla klubu
0
Sprzedac Di Marie ze 55mln i kupic Jamesa za 90mln to jeszcze gozej zrobia niz Barca z Sanchezwm
0
James by slabo gral w Barcelonie i Realu bo by musial grac pod Ronaldo, Bale i Messi Neymara
0
Kazdy nazekal na Zubiego ja tez a tu prosze Suarez Rakitic dwoch dobrych bramkarzy i moze jeszcze Cuadrado i Marqinhos tylko ten Mathieu nie pasuje
0
Czy nie lepiej nie kupowac Mathieu i dac wiecej minut Bartrze
0
Mathieu w ciagu swojej kariery w reprezentacji zagral 8 meczy wiec jest to dobry obronca mozna za niego smialo dac 30mln
0
Mathieu jest szybki bo to LO
0
Portugalia przed Kostaryka
0
Przez Mathieu mlodzi obroncy z Barcy B nie bd mieli szans gry
0
Kto to powiedzial ze kupia Mathieu ja nic nie slyszalem od Zubiego
2
Jak Suarez to i oni powinni dostac kare
0
Fajna czapka
0
Jezeli przywroci forme Messiemu a zarazem Suarez bd gral jak w Liverpoolu i Neymar w reprezentacji to bd najlepszym trenerem jaki moze byc
0
Nie wszyscy chorzy
0
Oni to chyba wszystko przeciwko Batcelonie
0
A moze Ogbonna lub Chiellini na obrone ?
0
Czy prezentacja to jakas czesc meczu ktora zawsze omijam bo nwm ?
0
Pewnie o nich juz zapomnieli
1
Maja 80mln na trzech obroncow (so so po )
Cuadrado 25mln
Hummels chyba z 40mln
de Vrij pewnie z 20mln
Wiec te 5mln to dla nich nie roznica
1
On ma dzieci wiec normalne
2
Pewnie dzieci z Realu powiedzieli by ze to powinien dostac Ronaldo lub Khedira
2
No tak ale jak mozna nazwac Mullera chlopcem od podawania pilek
0
Dlaczego ? ;(