rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pewnie kupia Hazarda lub Bale'a
0
Niech Barca zbiera kase sprzedaje Pedro i kupi Pogbe fajnie by bylo go zobaczyc w Barcelonie
2
By strzelił ale wliczajac te do wlasnej bramki tez i by mial statystyki lepsze niz Messi czy Ronaldo
0
Kto jest lepszy Halilovic czy Asensio
0
To nie jest prawda z tym krzyzem
2
Co z tego ze Ronaldo wygral LM on chyba sam tam nie gral wiec mowienie ze Ronaldo powinien wygraz temu ze ma puchar LM to glupota
3
Chyba cie pojebalo 100mln za najlepszego zawodnika swiata to ze nie ma formy nie znaczy ze musi staniec o 50mln
0
Zlota pilka dla Neuera lub Di Marii ostatecznie Robben, Messi, Ronaldo. Moze w koncu w Barcelonie bd lepiej
0
Ronaldo-Pp,Messi-Lp, Robaldinho-Śpo,Ney i Suarez-N taki sklad by miazdzyl szkoda ze tylko w fifie mozna go zobaczyc
0
Reus i Koke to powinni byc pierwsze transfery lub Cuadrado za Reusa
0
Kazdy mowi ze sprzedaz Alexisa to blad zgadzam sie czesciowo bo nie gral by tak jak tak u nas z powodu ze mamy Messiego Neymara i wiele nowych talentow nie mial by tyle swobody co tam
0
Moze on w koncu wywali Zubizarette ale oby tylko nie bylo tak w przypadku Puyol
0
Moim zdaniem powinieb wygrac Neuer chodzi o to ze malo osob dostrzega jaka prace wykonuja bramkarze bo przeciez gole sa lepsze do ogladania i lepiej je zapamietujemy niz swietnie wrecz niemozliwe obrony bramkarzy.
0
Gra ktos z was na ps3 w fife 15 ?
0
Okolo 200zl ale nie jestem pewny
0
Najlepszy sklad Bravo-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano-Xavi,Iniesta-Messi-Neymar,Suarez
0
To zalezy czy chcesz grac online czy nie jezeli nie to oczywiscie ze ps4 a jezeli tak to ps3 bo nie musisz placic co roku
2
Ale pojebany jestes takim kibicom dziekujemy
0
W porownaniu ile Ronaldo mial goli w wieku Messiego
0
Jezeli mundial liczy sie do zlotej pilki to Messi ma ogromne szanse na nie bo przeciez nie licza sie tylko gole ale i pomoc dla druzyny
0
Wiekszosc z was po tym jednym meczu sprzedala by polowe zawodnikow i wywalila trenera po prostu nie mieli szczescia i tyle tak patrze ze nikt chyba nie gral w pilke bo zdarzaja sie takie mecze w ktorych bysmy sie starali i wlozyli w gre cale serce a pilka i tak nie wpadnie
4
Na ta chwile najlepszy sklad to Bravo,Alves,Bartra,Mathieu,Alba,Mascherano,Rakitic,Xavi,Messi Suarez i Neymar
0
Alves ,Xavi i chyba Pedro odchodza za rok dolaczy Adama Munir i chyba Denis Suarez
0
Ten mi.nie dziala ale dzieki
0
Ma ktos stream po polsku
0
3
Powtorka z rozrywki 30 goli ronaldo w tym 15 z karnych ?
0
Real na 6 a Arsenalu nie ma hehehe zal
0
Z kad ty to mozesz wiedziec Messi juz nie raz dokonal niemozliwego wiec
0
Patrzac na te 500mln to ciesze sie ze istnieje la masja bo sklad budowac za sama kase to mozna w fifie