2

Pewnie kupia Hazarda lub Bale'a

0

Niech Barca zbiera kase sprzedaje Pedro i kupi Pogbe fajnie by bylo go zobaczyc w Barcelonie

2

By strzelił ale wliczajac te do wlasnej bramki tez i by mial statystyki lepsze niz Messi czy Ronaldo

0

Kto jest lepszy Halilovic czy Asensio

0

To nie jest prawda z tym krzyzem

2

Co z tego ze Ronaldo wygral LM on chyba sam tam nie gral wiec mowienie ze Ronaldo powinien wygraz temu ze ma puchar LM to glupota

3

Chyba cie pojebalo 100mln za najlepszego zawodnika swiata to ze nie ma formy nie znaczy ze musi staniec o 50mln

0

Zlota pilka dla Neuera lub Di Marii ostatecznie Robben, Messi, Ronaldo. Moze w koncu w Barcelonie bd lepiej

0

Ronaldo-Pp,Messi-Lp, Robaldinho-Śpo,Ney i Suarez-N taki sklad by miazdzyl szkoda ze tylko w fifie mozna go zobaczyc

0

Reus i Koke to powinni byc pierwsze transfery lub Cuadrado za Reusa

0

Kazdy mowi ze sprzedaz Alexisa to blad zgadzam sie czesciowo bo nie gral by tak jak tak u nas z powodu ze mamy Messiego Neymara i wiele nowych talentow nie mial by tyle swobody co tam

0

Moze on w koncu wywali Zubizarette ale oby tylko nie bylo tak w przypadku Puyol

0

Moim zdaniem powinieb wygrac Neuer chodzi o to ze malo osob dostrzega jaka prace wykonuja bramkarze bo przeciez gole sa lepsze do ogladania i lepiej je zapamietujemy niz swietnie wrecz niemozliwe obrony bramkarzy.

0

Gra ktos z was na ps3 w fife 15 ?

0

Okolo 200zl ale nie jestem pewny

0

Najlepszy sklad Bravo-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano-Xavi,Iniesta-Messi-Neymar,Suarez

0

To zalezy czy chcesz grac online czy nie jezeli nie to oczywiscie ze ps4 a jezeli tak to ps3 bo nie musisz placic co roku

2

Ale pojebany jestes takim kibicom dziekujemy

0

W porownaniu ile Ronaldo mial goli w wieku Messiego

0

Jezeli mundial liczy sie do zlotej pilki to Messi ma ogromne szanse na nie bo przeciez nie licza sie tylko gole ale i pomoc dla druzyny

0

Wiekszosc z was po tym jednym meczu sprzedala by polowe zawodnikow i wywalila trenera po prostu nie mieli szczescia i tyle tak patrze ze nikt chyba nie gral w pilke bo zdarzaja sie takie mecze w ktorych bysmy sie starali i wlozyli w gre cale serce a pilka i tak nie wpadnie

4

Na ta chwile najlepszy sklad to Bravo,Alves,Bartra,Mathieu,Alba,Mascherano,Rakitic,Xavi,Messi Suarez i Neymar

0

Alves ,Xavi i chyba Pedro odchodza za rok dolaczy Adama Munir i chyba Denis Suarez

0

Ten mi.nie dziala ale dzieki

0

Ma ktos stream po polsku

0

3

Powtorka z rozrywki 30 goli ronaldo w tym 15 z karnych ?

0

Real na 6 a Arsenalu nie ma hehehe zal

0

Z kad ty to mozesz wiedziec Messi juz nie raz dokonal niemozliwego wiec

0

Patrzac na te 500mln to ciesze sie ze istnieje la masja bo sklad budowac za sama kase to mozna w fifie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?