rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego kazdy z Realu mówi ze Ronaldo nie gra dla druzyny a jak zdobyl 5 bramek to natychmiast wszyscy ze jebac mistrzostwo liczy sie zloty but
0
Tyle meczy gralismy swietnie to przeciez musial byc ten gorszy ale i tak wygralismy xd dobrze zainwestowane 20 mln
0
Moje to ze postawili autobus w meczu a przeciwnik strzelil im mimo tego bramki
0
Nie ma lepszego obroncy podobnie gea tylko Pique i moze Ramos
0
Ile on ma obecnie bramek ? Napewno bd duzo gral jezeli u nas duzo gra sie na Messiego a Deulofeu czesto sam gra
0
Najpierw Serie A potem Bundesliga, BPL i najlepsza BBVA
0
Ogladales mecz Real Barca ? My wygralismy dzieki kontrom, Barca to juz nie tiki taka i dobrze bo stosowac ja w meczu umie tulko Pep
4
Fajnie ze Real kupuje i kupuje i nie dostanie zakazu takiego jak PSG
0
Reus moze zagral by na wysunietym sp
0
Koke drugi Xavi, Isco drugi Iniesta
0
Po co nam Dybala czy inny napastnik przeciez jest Adama Deulofeu
2
Jak po prostu jak mozna az tak dobrze grac ?
1
Gdzie obejrzec mecz na telefonie ?
5
W obecnej formie Messi jest warty conajmniej 300mln
0
Załozyl siate dla Milnera i to przez to
1
Pogba przereklamowany bo co ? Bo ma kontuzje
0
Niech strzela 3 bramki a w nastepnym to nawet Ibra i Veratti im nie pomoze
0
NASA powinna zawiac na Camp Nou po tym meczu
0
Bale strzeli te brami to odrazu Barca ma przegrac
1
Szkoda ze Iniesta nie gra tak jak wczesniej lubie go i pomoc Barcy byla by niesamowita Pogba Iniesta Mascherano
0
Wysepione i z glowki strzelone ? Strzelonr
4
Podobno Man Udt chce sie wymienic Pedro za Di Marie lika a boss
0
Przy wyniku 1:0 Real uratowala poprzeczka gdyby to wpadlo bylo by bardzo ciekawie na Bernabeu
0
Ty pewnie bys to lepiej zrobil. Myslisz ze to tak latwo kupic zawodnika, to nie jest fifa
0
Neymar sie rozstrzela i po Atletico
2
?? Przeciez to jest normalnie napisane xd
0
Ronaldinho-magik
Xavi-mózg
Yaya-Oparcie druzyny
0
Moze wymiana na Mathieu cena ta sama umiejetnosci tez a i wiekiem nie wiele sie roznia
0
Ty nawet nie wiesz co to OP to jest tak ze zawodnik w realu gra slabo a w fife zajebiscie a Dybala w realu jest zajebisty jak na swoj wiek
0
Kazdy z Realu myslal ze Barcelona latem nie bd walczyc o zawodnikow przez ten zakaz a tu sie okazuje ze jezt mozliwosc xd