0

Dlaczego kazdy z Realu mówi ze Ronaldo nie gra dla druzyny a jak zdobyl 5 bramek to natychmiast wszyscy ze jebac mistrzostwo liczy sie zloty but

0

Tyle meczy gralismy swietnie to przeciez musial byc ten gorszy ale i tak wygralismy xd dobrze zainwestowane 20 mln

0

Moje to ze postawili autobus w meczu a przeciwnik strzelil im mimo tego bramki

0

Nie ma lepszego obroncy podobnie gea tylko Pique i moze Ramos

0

Ile on ma obecnie bramek ? Napewno bd duzo gral jezeli u nas duzo gra sie na Messiego a Deulofeu czesto sam gra

0

Najpierw Serie A potem Bundesliga, BPL i najlepsza BBVA

0

Ogladales mecz Real Barca ? My wygralismy dzieki kontrom, Barca to juz nie tiki taka i dobrze bo stosowac ja w meczu umie tulko Pep

4

Fajnie ze Real kupuje i kupuje i nie dostanie zakazu takiego jak PSG

0

Reus moze zagral by na wysunietym sp

0

Koke drugi Xavi, Isco drugi Iniesta

0

Po co nam Dybala czy inny napastnik przeciez jest Adama Deulofeu

2

Jak po prostu jak mozna az tak dobrze grac ?

1

Gdzie obejrzec mecz na telefonie ?

5

W obecnej formie Messi jest warty conajmniej 300mln

0

Załozyl siate dla Milnera i to przez to

1

Pogba przereklamowany bo co ? Bo ma kontuzje

0

Niech strzela 3 bramki a w nastepnym to nawet Ibra i Veratti im nie pomoze

0

NASA powinna zawiac na Camp Nou po tym meczu

0

Bale strzeli te brami to odrazu Barca ma przegrac

1

Szkoda ze Iniesta nie gra tak jak wczesniej lubie go i pomoc Barcy byla by niesamowita Pogba Iniesta Mascherano

0

Wysepione i z glowki strzelone ? Strzelonr

4

Podobno Man Udt chce sie wymienic Pedro za Di Marie lika a boss

0

Przy wyniku 1:0 Real uratowala poprzeczka gdyby to wpadlo bylo by bardzo ciekawie na Bernabeu

0

Ty pewnie bys to lepiej zrobil. Myslisz ze to tak latwo kupic zawodnika, to nie jest fifa

0

Neymar sie rozstrzela i po Atletico

2

?? Przeciez to jest normalnie napisane xd

0

Ronaldinho-magik
Xavi-mózg
Yaya-Oparcie druzyny

0

Moze wymiana na Mathieu cena ta sama umiejetnosci tez a i wiekiem nie wiele sie roznia

0

Ty nawet nie wiesz co to OP to jest tak ze zawodnik w realu gra slabo a w fife zajebiscie a Dybala w realu jest zajebisty jak na swoj wiek

0

Kazdy z Realu myslal ze Barcelona latem nie bd walczyc o zawodnikow przez ten zakaz a tu sie okazuje ze jezt mozliwosc xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?