rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jebana uefa chca niszczyc ustawianie meczy a sami mniej wiecej to robia czas moze pomyslec o zmianie zarzadu w uefa
0
Jezeli trenerowi uda sie i bardxo w to wierze przywroric a raczej zrobic zeby Ney gral jak na mundialu a Suarez jak w poprzednim sezonie i mozemy wygrac wszystko nie zapominajac o obronie, brance i pomocy
3
To nie bylo Elche to byl maly niedopracowany autobus
1
Juz nie moge zeby w takim wieku tak grac powodzenia Munir wiecej bramek xd !
0
Jest jakas apka do meczy
0
Przyjdzie dobrze nie przyjdzie tez dobrze w koncu przeciez trzeba dac miejsce w skladzie dla mlodych talentow jak Munir, Adama za dwa trzy lata moga byc jak Reaus a nawet lepsi i mamy ich praktycznie za darmo mowie tak chociaz bardzo lubie Reusa
0
To jes chore sprzedac najlepszego rozgrywajacego na swiecie w tej chwili bo jest malo medialny
0
To sa przewidywalne sklady jakbys nie wiedzial
1
Albo Iniesta na skrzydle ale lepszy Munir
0
Tak w sumie to te sankcje tylko nam pomogly a nie oslabily bo Reusa by zabral Bayern Cuadrado United
4
I naszczescie tylko ty
0
Na kazdy sezon Barca ma pewnie 60mln na transfery wiec okolo 150mln jeszcze bd tylko czasu malo
0
Czyli Montoya za rok bd podstawowym graczem chyba ze z 3 so bd grac
5
Lucas Silva Ronaldinho Pato
24
Oczywiscie Messiemu nic sie nie nalezy zawsze gra slabo i tylko stoi przy bramce i psuje akcje
0
Wiekszosc z was odrazu by chcialo Walkera a nawet Lahma przeciez kazdy zawodnik nie bd odrazu wspanialy musi od czegos zaczac
0
Jak Neymara nie mozna nazwac Crackiem to go nie mozna nazwac trenerem
0
Hahaha zaraz bd ze to tylko mecz presezonu
0
Kto ci powiedzial ze na obronce jak bd grac z 3 obroncami to bd z przodu
0
Oby byl z polskimi napisami w przyszlosci
0
No wiadomo przeciez zawsze tak bylo jest i bedzie w Barcelonie
0
No nie powiedzial bym ze tylko slabiej jego mecz presezonu nie byl najgorszy wiadomo ma swoje lata i dlatego jest Rafinha zeby go zmienic lub zastapic
0
To po co oni go wogule brali do listy jak nie gral
0
Najlepsze jest to ze Messi zdobedzie w najslabszym sezonie w swojej karierze tyle bramek co Muller w najlepszym a jest za nim w liscie
0
Robben 11 bramek w Buneslidze
Suarez 31 bramek w Bpl
0
Przecierz ci dziennikarze albo nie ogladaja meczy albo nie znaja sie na pilce bo jak mozna umiescic Suareza za Rodrigezem
0
Jeszcze 3h
0
Atak za pare lat Adama-Munir-Neymar
2
Nie ma Neymara i jest Rodriquez hahaha
0
Suarez powinien wygrac bo jezeli strzela sie wiecej bramek niz sie ma meczy w najtrudniejszel lidze