0

Jebana uefa chca niszczyc ustawianie meczy a sami mniej wiecej to robia czas moze pomyslec o zmianie zarzadu w uefa

0

Jezeli trenerowi uda sie i bardxo w to wierze przywroric a raczej zrobic zeby Ney gral jak na mundialu a Suarez jak w poprzednim sezonie i mozemy wygrac wszystko nie zapominajac o obronie, brance i pomocy

3

To nie bylo Elche to byl maly niedopracowany autobus

1

Juz nie moge zeby w takim wieku tak grac powodzenia Munir wiecej bramek xd !

0

Jest jakas apka do meczy

0

Przyjdzie dobrze nie przyjdzie tez dobrze w koncu przeciez trzeba dac miejsce w skladzie dla mlodych talentow jak Munir, Adama za dwa trzy lata moga byc jak Reaus a nawet lepsi i mamy ich praktycznie za darmo mowie tak chociaz bardzo lubie Reusa

0

To jes chore sprzedac najlepszego rozgrywajacego na swiecie w tej chwili bo jest malo medialny

0

To sa przewidywalne sklady jakbys nie wiedzial

1

Albo Iniesta na skrzydle ale lepszy Munir

0

Tak w sumie to te sankcje tylko nam pomogly a nie oslabily bo Reusa by zabral Bayern Cuadrado United

4

I naszczescie tylko ty

0

Na kazdy sezon Barca ma pewnie 60mln na transfery wiec okolo 150mln jeszcze bd tylko czasu malo

0

Czyli Montoya za rok bd podstawowym graczem chyba ze z 3 so bd grac

5

Lucas Silva Ronaldinho Pato

24

Oczywiscie Messiemu nic sie nie nalezy zawsze gra slabo i tylko stoi przy bramce i psuje akcje

0

Wiekszosc z was odrazu by chcialo Walkera a nawet Lahma przeciez kazdy zawodnik nie bd odrazu wspanialy musi od czegos zaczac

0

Jak Neymara nie mozna nazwac Crackiem to go nie mozna nazwac trenerem

0

Hahaha zaraz bd ze to tylko mecz presezonu

0

Kto ci powiedzial ze na obronce jak bd grac z 3 obroncami to bd z przodu

0

Oby byl z polskimi napisami w przyszlosci

0

No wiadomo przeciez zawsze tak bylo jest i bedzie w Barcelonie

0

No nie powiedzial bym ze tylko slabiej jego mecz presezonu nie byl najgorszy wiadomo ma swoje lata i dlatego jest Rafinha zeby go zmienic lub zastapic

0

To po co oni go wogule brali do listy jak nie gral

0

Najlepsze jest to ze Messi zdobedzie w najslabszym sezonie w swojej karierze tyle bramek co Muller w najlepszym a jest za nim w liscie

0

Robben 11 bramek w Buneslidze
Suarez 31 bramek w Bpl

0

Przecierz ci dziennikarze albo nie ogladaja meczy albo nie znaja sie na pilce bo jak mozna umiescic Suareza za Rodrigezem

0

Jeszcze 3h

0

Atak za pare lat Adama-Munir-Neymar

2

Nie ma Neymara i jest Rodriquez hahaha

0

Suarez powinien wygrac bo jezeli strzela sie wiecej bramek niz sie ma meczy w najtrudniejszel lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?