2

Wymiana Pedro i 10mln za Sterlinga

0

Mam pytanko czy Munir moze jeszcze zagrac w Barcy B czy juz na stale w pierwszym skladzie bo przydalo by mu sie to jak dojdzie Suarez

0

Tak patrze ze gdyby czesc z was byl trenerem Barcy to w sezonie nic bysmy nie wygrali

1

Messi Neymar Suarez Deulofeu Munir Sandro Adama Dongou napastnikow lepszych od niego nie brakuje w Barcy

0

Chyba pomocnikiem

13

Za sezon zobaczycie ze Ronaldo odejdzie do Man Udt i wtedy polowa kibicow Realu powie ze od dziecka kibicowalo Manchesterowi

4

Nie rozumiem jak mozna ogladac mecz i pisac komentarze jednoczesnie

0

Jezeli barca ma wygrac to i tak musi sie zmierzyc z najlepszymi zespolami

0

Niech tylko sprobuje

2

Ten Wenger probuje zrobic z Arsenalu 2 Barce

1

Zobaczycie ze za sezon, dwa Ronaldo bd gral dla Man Udt

0

Tak to sie nazywa kibicowanie ale 8latka

1

Jakby lewy nie gral w reprezentacji nikt by i tak nie plakal

0

Hahaha i smieja sie ze my sprzedajemy tanio jak Di Maria 2 razy tyle powinien kosztowac

0

W nastepnym okienku na bank odejdzie Pedro bo Messi napewno nie a Neymara i Suareza niedawno kupili trzeba miejsca w skladzie dla Deulofeu, Munira, Adamy i Sandro

3

Messi w tamtym sezonie strzeli tyle bramek co mniej wiecej RvP podczas najlepszego sezonu a wszyscy i tak mowili ze jest slaby

0

Tak kupili by go zeby siedzial na lawie

0

Pedro ma miejsce w skladzie kosztem Sandro lub Munira bez sensu sa mlodzi wiem ale potrzebuja minut w podstawowym skladzie

0

Jezeli bd gral lepiej to prawda a jezeli nie to klamal

0

Tobie by nie odskoczyla oczywiscie jak bys byl na Camp Nou a do tego duzo kobicow mowilo na cb zle

0

Niech sobie kupia nawet Ibre ale bez Di Marii to i tak nie ten sam zespol

0

Chyba ze ty obiad masz o 10

3

Real w tym roku nie ma szans na lige mistrzow najwieksze szanse ma Chelsea Bayern lub Barca ale nwm bo to pierwszy sezon LE i wszystko moze zalezec od Suareza i bramkarzy i obrony

0

Najmocniejsza chyba grupa E

0

Barcelona PSG Liverpool Roma najgorsza grupa dla nas

0

Mamy szczescie ze ktos chcial dac 40 mln za zawodnika ktora raz gra dobrze raz nie

0

Jezeli zawodnik bd dobry to dobrze a jesli nie to te pare milionow to nwm czy by wystarczylo na pensje Alvesowi

0

Khedira i Illaramendi nie wiadomo jeszcze czy zostana w klubie

0

Tak sie zastanawiam czy Real nie obowiazuja te prawa co PSG co roku wydaja 100mln w porownaniu do mniejszych klubow to chyba jest przesada

0

Barca jak by sie dalo to by kupila w miejsce ŚO Reusa i Cuadrado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?