rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wymiana Pedro i 10mln za Sterlinga
0
Mam pytanko czy Munir moze jeszcze zagrac w Barcy B czy juz na stale w pierwszym skladzie bo przydalo by mu sie to jak dojdzie Suarez
0
Tak patrze ze gdyby czesc z was byl trenerem Barcy to w sezonie nic bysmy nie wygrali
1
Messi Neymar Suarez Deulofeu Munir Sandro Adama Dongou napastnikow lepszych od niego nie brakuje w Barcy
0
Chyba pomocnikiem
13
Za sezon zobaczycie ze Ronaldo odejdzie do Man Udt i wtedy polowa kibicow Realu powie ze od dziecka kibicowalo Manchesterowi
4
Nie rozumiem jak mozna ogladac mecz i pisac komentarze jednoczesnie
0
Jezeli barca ma wygrac to i tak musi sie zmierzyc z najlepszymi zespolami
0
Niech tylko sprobuje
2
Ten Wenger probuje zrobic z Arsenalu 2 Barce
1
Zobaczycie ze za sezon, dwa Ronaldo bd gral dla Man Udt
0
Tak to sie nazywa kibicowanie ale 8latka
1
Jakby lewy nie gral w reprezentacji nikt by i tak nie plakal
0
Hahaha i smieja sie ze my sprzedajemy tanio jak Di Maria 2 razy tyle powinien kosztowac
0
W nastepnym okienku na bank odejdzie Pedro bo Messi napewno nie a Neymara i Suareza niedawno kupili trzeba miejsca w skladzie dla Deulofeu, Munira, Adamy i Sandro
3
Messi w tamtym sezonie strzeli tyle bramek co mniej wiecej RvP podczas najlepszego sezonu a wszyscy i tak mowili ze jest slaby
0
Tak kupili by go zeby siedzial na lawie
0
Pedro ma miejsce w skladzie kosztem Sandro lub Munira bez sensu sa mlodzi wiem ale potrzebuja minut w podstawowym skladzie
0
Jezeli bd gral lepiej to prawda a jezeli nie to klamal
0
Tobie by nie odskoczyla oczywiscie jak bys byl na Camp Nou a do tego duzo kobicow mowilo na cb zle
0
Niech sobie kupia nawet Ibre ale bez Di Marii to i tak nie ten sam zespol
0
Chyba ze ty obiad masz o 10
3
Real w tym roku nie ma szans na lige mistrzow najwieksze szanse ma Chelsea Bayern lub Barca ale nwm bo to pierwszy sezon LE i wszystko moze zalezec od Suareza i bramkarzy i obrony
0
Najmocniejsza chyba grupa E
0
Barcelona PSG Liverpool Roma najgorsza grupa dla nas
0
Mamy szczescie ze ktos chcial dac 40 mln za zawodnika ktora raz gra dobrze raz nie
0
Jezeli zawodnik bd dobry to dobrze a jesli nie to te pare milionow to nwm czy by wystarczylo na pensje Alvesowi
0
Khedira i Illaramendi nie wiadomo jeszcze czy zostana w klubie
0
Tak sie zastanawiam czy Real nie obowiazuja te prawa co PSG co roku wydaja 100mln w porownaniu do mniejszych klubow to chyba jest przesada
0
Barca jak by sie dalo to by kupila w miejsce ŚO Reusa i Cuadrado