rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepszej wiadomosci to nie mogli wymyslec xd Jednego dnia chca go kupic drugiego nie niedlugo to bd pisac ze Legia chce pozyskac Bale'a
1
Real nie pobil rekordu wygranych pewnie teraz maja plan zeby pobic rekord przegranych
1
Podobno maja Kloppa zatrudnic
19
Pojebany jestes !?
0
Trzeba wyjebac caly zarzad i zaczac to wszystko na nowo bo to nie ma sensu zaraz byc moze stracimy Messiego
1
Bez dobrej pomocy nawet najlepszy trener nic nie pomoze. Pare lat temu mielismy pomoc najlepsza na swiecie a teraz co wypalony Iniesta i Xavi, niepewny Rakitic,
drewniany Busquets a najlepsze jest to ze najlepszy z pomocy Mascherano gra na obronie
1
Jak oni mogli po takim transferze Vermaelena ktory zanim wyzdrowieje bd juz musial komczyc katiere
3
PATRZAC TE KOMENTARZE MOGE TYLKO STWIERDZIC ZE WIEKSZOSC Z WAS TO DZIECI I SEZONOWCY
0
To ty tam grasz zeby to pisac
0
To tylko 1 mecz
0
Lidzie spokojnie to dopiero poczatek meczu
0
Sory nie tu napisalem
0
No wlasnie przeciez to wszysyko przez ten mecz z Milanem zmeczeni sa i wgl
0
Podobno Real kupi Reusa na pozycje Khediry jak odejdzie tak pisali na rm.pl xd
2
Hahaha... nie smieszne
2
Ale dziwnie jest sobie wyobrazic Alvesa w innym klubie
0
Przez glupi transfer Douglasa tracimy Montoye ktory byl by idealnym zmiennikiem Alvesa i za rok podstawowym pilkarzem
3
I jeszcze La Masia
3
Z Messim Suarezem i Neymarem ?
0
Czemu tylko Barca zostala ukarana przeciez napewno nie tylko ona tak robila
0
Ludzie to jest ranking za wygrane ligi mistrzow i europejskiej a nie za to jak graja teraz
0
Gdyby zamienic Messiego do Realu a Ronaldo do Barcy ciekawe czy grali by tak jak teraz zapewne Messi wygral by wszystko i pobil rekordy
0
Mozna by wymienic na Matuidiego
1
Mi sie wydaje ze dobra inwestycja bylo by kupienie Pogby troche pracy i bylby to najlepszy pomocnik ale pewnie by kosztowal z 80mln
0
Wykonawcy* maly blad
0
Mi sie wydaje ze sprawiedliwe bylo by stworzenie nagrody dla najskuteczniejszego wykonawce jedenastek
0
Wesołych świat Barcelonisci xD
3
Jezeli Real jest taki swiety to jak Barca na nich ,,naskarzy,, przeciez i tak im by nic nie zrobili wiec te dzieci z Realu sa jakies dziwne
0
Jezeli mu sie nie uda to Real traci obecnie najlepszego obronce
2
Powinnismy go oceniac po roku lub dwóch a nie po jednym nieudanym meczu i juz trzeba innego trenera na takiej zasadzie nie znajdziemy dobrego trenera