0

Lepszej wiadomosci to nie mogli wymyslec xd Jednego dnia chca go kupic drugiego nie niedlugo to bd pisac ze Legia chce pozyskac Bale'a

1

Real nie pobil rekordu wygranych pewnie teraz maja plan zeby pobic rekord przegranych

1

Podobno maja Kloppa zatrudnic

19

Pojebany jestes !?

0

Trzeba wyjebac caly zarzad i zaczac to wszystko na nowo bo to nie ma sensu zaraz byc moze stracimy Messiego

1

Bez dobrej pomocy nawet najlepszy trener nic nie pomoze. Pare lat temu mielismy pomoc najlepsza na swiecie a teraz co wypalony Iniesta i Xavi, niepewny Rakitic,
drewniany Busquets a najlepsze jest to ze najlepszy z pomocy Mascherano gra na obronie

1

Jak oni mogli po takim transferze Vermaelena ktory zanim wyzdrowieje bd juz musial komczyc katiere

3

PATRZAC TE KOMENTARZE MOGE TYLKO STWIERDZIC ZE WIEKSZOSC Z WAS TO DZIECI I SEZONOWCY

0

To ty tam grasz zeby to pisac

0

To tylko 1 mecz

0

Lidzie spokojnie to dopiero poczatek meczu

0

Sory nie tu napisalem

0

No wlasnie przeciez to wszysyko przez ten mecz z Milanem zmeczeni sa i wgl

0

Podobno Real kupi Reusa na pozycje Khediry jak odejdzie tak pisali na rm.pl xd

2

Hahaha... nie smieszne

2

Ale dziwnie jest sobie wyobrazic Alvesa w innym klubie

0

Przez glupi transfer Douglasa tracimy Montoye ktory byl by idealnym zmiennikiem Alvesa i za rok podstawowym pilkarzem

3

I jeszcze La Masia

3

Z Messim Suarezem i Neymarem ?

0

Czemu tylko Barca zostala ukarana przeciez napewno nie tylko ona tak robila

0

Ludzie to jest ranking za wygrane ligi mistrzow i europejskiej a nie za to jak graja teraz

0

Gdyby zamienic Messiego do Realu a Ronaldo do Barcy ciekawe czy grali by tak jak teraz zapewne Messi wygral by wszystko i pobil rekordy

0

Mozna by wymienic na Matuidiego

1

Mi sie wydaje ze dobra inwestycja bylo by kupienie Pogby troche pracy i bylby to najlepszy pomocnik ale pewnie by kosztowal z 80mln

0

Wykonawcy* maly blad

0

Mi sie wydaje ze sprawiedliwe bylo by stworzenie nagrody dla najskuteczniejszego wykonawce jedenastek

0

Wesołych świat Barcelonisci xD

3

Jezeli Real jest taki swiety to jak Barca na nich ,,naskarzy,, przeciez i tak im by nic nie zrobili wiec te dzieci z Realu sa jakies dziwne

0

Jezeli mu sie nie uda to Real traci obecnie najlepszego obronce

2

Powinnismy go oceniac po roku lub dwóch a nie po jednym nieudanym meczu i juz trzeba innego trenera na takiej zasadzie nie znajdziemy dobrego trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?