rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I pewnie go kupia za 40mln
0
Ale zauwazcie ze teraz nie brakuje dobrych pomocnikow a obroncow takich do wyciagniecia jest malutko
0
Nie na temat w Orange Sport mówią ze Falcao to zawodnik PSG
0
PSG sprzedaje podobno Alexa wiec nie jest całkiem pewny transfer Marqinhosa
0
Odszedł*
0
Luis to dobry trener tylko trzeba dac mu troche czasu a nie tak jak Martino po roku zwolniony
0
No tak o nich zapomnialem :) o no to bd z nich tez troche kasy
1
Moim zdaniem niech kupia: Aguero/Reus Koke/Pogba Marqinhos i Laporte/Benatia Piszczek/Cuadrado Bravo to razem okolo 130-160mln
Niech odejda:
Fabregas Song Tello Pedro dos Santos i za nich ok. 90-100mln
Taki sklad by przynajmnij cos poprawil w grze
1
Aguero Reus Lukaku jeden z nich bylby okej
0
A moze to przez Zubiego Cesc odchodzi bo to jest najdroszy ,,rezerwowy,, i brakuje im kasy na ta zmiane skladu
0
Kazdy mowi ze 16 goli jak duzo meczow gral na napadzie
0
No to Aguero byl by wyedy za 100mln
0
Nie jest *
3
0
50-60mln to minimum bo za Luiza wziwli 50mln
1
http://angielskaliga.eu/news/show/super-transfer-coraz-blizej-super-mario-blisko-anglii
0
Tak najlepiej kupic drewnianego Llorente i jak na obrone reszte to Benatie za 60 i Mangale za 50 i mamy super sklad gratuluje pomyslu
0
http://angielskaliga.eu/news/show/super-transfer-coraz-blizej-super-mario-blisko-anglii znalezli juz nastepce Aguero
0
To tylko plotki
0
Pare dni temu Messi podpisal przeciez kontrakt juz ludzie naprawde zrobia wszystko zeby zwrocic na sb uwage zalosne
0
Mamy doswiadczonego Pique
0
Juz nie maja co pisac!?
1
Nie kupowac Llorente tylko zostawic lepszego Sancheza
0
Blagam tylko nie Mathieu lepiej Mirande
0
Jezeli za Luiza dali 50mln to za Xaviego minimum 80mln
0
Racja
0
Jak City ma ograniczenia to jak by juz mial odejsc (nie chcial bym) to moze wymiana za Aguero i Barca z 10-20mln doplaci
0
Juz lepszy jest niz ten Llorente tak mysle
0
Neymar za dwa trzy lata bd zaje moze nie od razu jak Pele ale b dobry tylko potrzebuje czasu
0
Oni chca podobno za niego 104mln