0

I pewnie go kupia za 40mln

0

Ale zauwazcie ze teraz nie brakuje dobrych pomocnikow a obroncow takich do wyciagniecia jest malutko

0

Nie na temat w Orange Sport mówią ze Falcao to zawodnik PSG

0

PSG sprzedaje podobno Alexa wiec nie jest całkiem pewny transfer Marqinhosa

0

Odszedł*

0

Luis to dobry trener tylko trzeba dac mu troche czasu a nie tak jak Martino po roku zwolniony

0

No tak o nich zapomnialem :) o no to bd z nich tez troche kasy

1

Moim zdaniem niech kupia: Aguero/Reus Koke/Pogba Marqinhos i Laporte/Benatia Piszczek/Cuadrado Bravo to razem okolo 130-160mln
Niech odejda:
Fabregas Song Tello Pedro dos Santos i za nich ok. 90-100mln
Taki sklad by przynajmnij cos poprawil w grze

1

Aguero Reus Lukaku jeden z nich bylby okej

0

A moze to przez Zubiego Cesc odchodzi bo to jest najdroszy ,,rezerwowy,, i brakuje im kasy na ta zmiane skladu

0

Kazdy mowi ze 16 goli jak duzo meczow gral na napadzie

0

No to Aguero byl by wyedy za 100mln

0

Nie jest *

3

0

50-60mln to minimum bo za Luiza wziwli 50mln

0

Tak najlepiej kupic drewnianego Llorente i jak na obrone reszte to Benatie za 60 i Mangale za 50 i mamy super sklad gratuluje pomyslu

0

To tylko plotki

0

Pare dni temu Messi podpisal przeciez kontrakt juz ludzie naprawde zrobia wszystko zeby zwrocic na sb uwage zalosne

0

Mamy doswiadczonego Pique

0

Juz nie maja co pisac!?

1

Nie kupowac Llorente tylko zostawic lepszego Sancheza

0

Blagam tylko nie Mathieu lepiej Mirande

0

Jezeli za Luiza dali 50mln to za Xaviego minimum 80mln

0

Racja

0

Jak City ma ograniczenia to jak by juz mial odejsc (nie chcial bym) to moze wymiana za Aguero i Barca z 10-20mln doplaci

0

Juz lepszy jest niz ten Llorente tak mysle

0

Neymar za dwa trzy lata bd zaje moze nie od razu jak Pele ale b dobry tylko potrzebuje czasu

0

Oni chca podobno za niego 104mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?