rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sory nie tu
0
;( legenda!!
2
Tak juz to widze jak bys zarabial te miliony to czy by ci sie chcialo tylko teraz tak mowisz
2
To jest pojebane jezeli zawodnik ma gorszy moment nie gra na 100% paru meczy to kazdy go krytykuje i juz go sprzedawac chca
0
To jest pilka nozna a nie matematyka
3
Jestem za bo Puyol motywowal by graczy a Enrique taktyka sie zajmowal. Bylo by zajebiscie
0
Dobrze piszesz ale zamiast Lewego moze byc Lukaku nam potrzebny jest obronca potrafiacy strzelac gole glowka i normalnie
0
Wy mówicie ze te jego wrzutki sa zle ja sie z tym zgadzam ale jesli odejdzie Dani a wtedy przyjdzie wysoki napastnik potrafiacy dobrze glowkowac to kto bd tak dobrze wrzucal
0
Kazdy kibic Barcy chcialby zeby wrócił. Dlatego Bayern przegrywa Pep nie myslal o taktyce na mecz tylko jak mowiles o smierci przyjaciela :(
0
A i tak pewnie zakonczy sie na ty ze jak nie kupia to bd mowic ze jest jeszcze zimowe okienko transferowe i z barcy b wezma bagnaka czy tam nwm kogo nie znam ich skladu
0
I po co oni zabierali Mate od chelsei ? I teraz chca jeszcze jednego rozgrywajacego
2
Te twoje słownictwo nawet nie jestes prawdziwym kibicem kibice mają do sb szacunek
0
0
No to ter stegen i reina, silva/luiz, vidal/fellaini, danilo/richards, van persie/mandzukic
2
Tak napewno predzej Song w obronie znajac trenera i zarzad
0
Ronaldinho
0
O a wczoraj slyszalem takie plotki ze przyjdzie Kloop i razem Reus a do obrony Silva i Luiz Bsrca wtedy byla by wyjebana w kosmos i jeszcze Vidal lub Pogba do tego :)
3
Juz nigdy nie bd takiego czlowieka i zawodnika jak on ! Chcialbym zeby wrocił
0
Ta wygrana tylko pokazuje ze la masia jest najlepsza na swiecie
0
Dokladnie oni grali wrecz rezerwami
0
Boze przegrali trudno trzeba sie podniesc przynajmniej sie czegos nauczyli i cos trzeba zmienic
0
Za Inieste Halilovic
0
Zgadzam sie z tobą w 100% Klopp wczoraj pokazał jak sie nastawia zawodników na mecz chociaz Bayern ma juz mistrzostwo Borusia walczyla i wygrala
0
Adama Traore, Halilovic, Rafinfa, Dongou i inni to powinno za rok dwa pomoc naszej druzynie
0
Oczywiscie ze Atletico oni graja tak jak powinno sie grac w pilke a nie tak jak real naladowany gwiazdami po 100mln i jak oni wygraja to kazdy ze sa nie z tej ziemi a jak przegraja to zawsze wina sedziego a gdyby nie bledy sedziego i inne spekulacje pilka nie byla by taka piekna
0
Jak zmienia nazwe to juz nie bedzie ten stadion taka wielka twierdza nie do zdobycia kazdy klub bal sie Camp Nou a po zmianie bedzie to zwykly stadion moze i wiekszy i lepszy ale to nie to samo
2
La Masia wymiata i jest za dobra aby byla czescia Fify
0
Rafinia, Halilovic, Neymar, Messi jak to pieknie brzmi
0
Jak nic z tym nie zrobia to bedzie jednym slowem chujowo
0
W sumie przy wyzszym wyniku pozytywnym czemu by nie sprubowac ?