0

Sory nie tu

0

;( legenda!!

2

Tak juz to widze jak bys zarabial te miliony to czy by ci sie chcialo tylko teraz tak mowisz

2

To jest pojebane jezeli zawodnik ma gorszy moment nie gra na 100% paru meczy to kazdy go krytykuje i juz go sprzedawac chca

0

To jest pilka nozna a nie matematyka

3

Jestem za bo Puyol motywowal by graczy a Enrique taktyka sie zajmowal. Bylo by zajebiscie

0

Dobrze piszesz ale zamiast Lewego moze byc Lukaku nam potrzebny jest obronca potrafiacy strzelac gole glowka i normalnie

0

Wy mówicie ze te jego wrzutki sa zle ja sie z tym zgadzam ale jesli odejdzie Dani a wtedy przyjdzie wysoki napastnik potrafiacy dobrze glowkowac to kto bd tak dobrze wrzucal

0

Kazdy kibic Barcy chcialby zeby wrócił. Dlatego Bayern przegrywa Pep nie myslal o taktyce na mecz tylko jak mowiles o smierci przyjaciela :(

0

A i tak pewnie zakonczy sie na ty ze jak nie kupia to bd mowic ze jest jeszcze zimowe okienko transferowe i z barcy b wezma bagnaka czy tam nwm kogo nie znam ich skladu

0

I po co oni zabierali Mate od chelsei ? I teraz chca jeszcze jednego rozgrywajacego

2

Te twoje słownictwo nawet nie jestes prawdziwym kibicem kibice mają do sb szacunek

0

0

No to ter stegen i reina, silva/luiz, vidal/fellaini, danilo/richards, van persie/mandzukic

2

Tak napewno predzej Song w obronie znajac trenera i zarzad

0

Ronaldinho

0

O a wczoraj slyszalem takie plotki ze przyjdzie Kloop i razem Reus a do obrony Silva i Luiz Bsrca wtedy byla by wyjebana w kosmos i jeszcze Vidal lub Pogba do tego :)

3

Juz nigdy nie bd takiego czlowieka i zawodnika jak on ! Chcialbym zeby wrocił

0

Ta wygrana tylko pokazuje ze la masia jest najlepsza na swiecie

0

Dokladnie oni grali wrecz rezerwami

0

Boze przegrali trudno trzeba sie podniesc przynajmniej sie czegos nauczyli i cos trzeba zmienic

0

Za Inieste Halilovic

0

Zgadzam sie z tobą w 100% Klopp wczoraj pokazał jak sie nastawia zawodników na mecz chociaz Bayern ma juz mistrzostwo Borusia walczyla i wygrala

0

Adama Traore, Halilovic, Rafinfa, Dongou i inni to powinno za rok dwa pomoc naszej druzynie

0

Oczywiscie ze Atletico oni graja tak jak powinno sie grac w pilke a nie tak jak real naladowany gwiazdami po 100mln i jak oni wygraja to kazdy ze sa nie z tej ziemi a jak przegraja to zawsze wina sedziego a gdyby nie bledy sedziego i inne spekulacje pilka nie byla by taka piekna

0

Jak zmienia nazwe to juz nie bedzie ten stadion taka wielka twierdza nie do zdobycia kazdy klub bal sie Camp Nou a po zmianie bedzie to zwykly stadion moze i wiekszy i lepszy ale to nie to samo

2

La Masia wymiata i jest za dobra aby byla czescia Fify

0

Rafinia, Halilovic, Neymar, Messi jak to pieknie brzmi

0

Jak nic z tym nie zrobia to bedzie jednym slowem chujowo

0

W sumie przy wyzszym wyniku pozytywnym czemu by nie sprubowac ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?