rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern-CSKA Moskva 0-2 w UEFA Youth League haha
0
Jeszcze ciekawe jaką forme ma Puyol dawno nie widziałem już go a może właśnie to on pokarze dlaczego jest kapitanem tak wspaniałej drużyny !!!
0
Ja myślę ze pozycja Messiego jest trochę nie wygodna dla niego ja bym zrobił tak na lewej Neymar na środku kupiony Torres a na prawej Messi pamiętacie parę lat temu jak Messi ogrywał obrońców jak dzieci i atak zaczynał zawsze od prawej do lewej a zresztą tak było w meczu z Atletico tylko ze oni strasznie faulowali i na to nie ma rady a na kupno Torresa są pieniądze ponieważ nie kupiliśmy obrońcy !
0
wiadomo te same miasto wiec cos musi byc zwiazane chodzi mi tu głównie o real
0
ja z realu tylko lubie własnie Casillasa i Marcelo
0
teraz real nie ma szans w starciu z barca pozbywaja sie prawie najlepszego bramkarza w histori
0
to nie do pomyslenia co dzieje sie w realu
0
jak myslicie kto wygra w meczu pomiedzy barcą a realem w lidze
0
Ostatnie dwa sezony pedro były prawie że beznadziejne a w tym kto wie narazie zapowiada sie wspaniale w presezonie pokazał co umie i w tym meczu tez niczego sobie.
0
ludzie to sa tylko doniesienia nie wiadomo do konca czyto prawda i mysle ze luiza kupia za 35-40mln
0
bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcy ta mała pomyłka nic nie znaczy
0
Przecież barca chyba ma pieniądze po sprzedaży Thiago ? A Luiz to świetny obrońca i powinni go kupić przecież jak on chce odejść to pewnie te 40 mln to dla Barcy i Chelsea to dobra cena
0
Agger to jest ten obrońca który powinien przyjsc
0
Ja bardzo lubie Neymara jest to młody i utalentowany zawodnik a wiec na pewno bedzie gral coraz lepiej
0
gdyby dali 300mln ja bym go nie sprzedawal Fabregas to dobry i solidny zawodnik a tak wogule to united jakies jebniete no bo wyraznie Josep Maria Bartomeu powiedział : „niezależnie od oferty, Cesc nie jest na sprzedaż” a wiec jaki z tego wniosek ?
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Christian_Ben%C3%ADtez
0
Fajnie i dobrze by było gdyby Luiz przeszedł do barcy przecierz mamy kase za Thiago co nie ?
0
e juz koniec
0
jeszcze jeden !!!! hehe
0
kto to
0
kto strzelił?
0
miejmy nadzieję że trener bedzie chciał obrońce bo on w tej chwili jest najwazniejszy i też dobrze by było żeby stawial na młodych piłkarzy nie muwie tu o meczach takich jak finał champions league lub innych ważnych meczy
0
Estem amb vostès Tito
0
jakie zmarnowane pieniądze te 14 mln to mało w porównaniu do tego że ville zarząd kupił za ok. 40 mln o sprzedał za 5 w ratach
0
no właśnie myślicie że tak łatwo być obrońcą jak pisać te durne komentarze !! xd
0
no ja nie byl bym tego taki pewny ze on bedzie kluczowym zawodnikiem w bayernie no bo co zdejmą robena riberego lub mullera przecierz to jedni z najlepszych pomocnikow na swiecie
0
,,Wartość całej operacji wyniesie maksymalnie 5,1 miliona euro'' nie no nie wieże
0
Barca już ma najsilniejszy atak na całym świecie przecież Messi jest najlepszy i to wystarczy a jeszcze Neymar i Alexis
0
najlepszy bylby falcao lub rooney
0
podobno torresa maja kupic