0

Bayern-CSKA Moskva 0-2 w UEFA Youth League haha

0

Jeszcze ciekawe jaką forme ma Puyol dawno nie widziałem już go a może właśnie to on pokarze dlaczego jest kapitanem tak wspaniałej drużyny !!!

0

Ja myślę ze pozycja Messiego jest trochę nie wygodna dla niego ja bym zrobił tak na lewej Neymar na środku kupiony Torres a na prawej Messi pamiętacie parę lat temu jak Messi ogrywał obrońców jak dzieci i atak zaczynał zawsze od prawej do lewej a zresztą tak było w meczu z Atletico tylko ze oni strasznie faulowali i na to nie ma rady a na kupno Torresa są pieniądze ponieważ nie kupiliśmy obrońcy !

0

wiadomo te same miasto wiec cos musi byc zwiazane chodzi mi tu głównie o real

0

ja z realu tylko lubie własnie Casillasa i Marcelo

0

teraz real nie ma szans w starciu z barca pozbywaja sie prawie najlepszego bramkarza w histori

0

to nie do pomyslenia co dzieje sie w realu

0

jak myslicie kto wygra w meczu pomiedzy barcą a realem w lidze

0

Ostatnie dwa sezony pedro były prawie że beznadziejne a w tym kto wie narazie zapowiada sie wspaniale w presezonie pokazał co umie i w tym meczu tez niczego sobie.

0

ludzie to sa tylko doniesienia nie wiadomo do konca czyto prawda i mysle ze luiza kupia za 35-40mln

0

bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcy ta mała pomyłka nic nie znaczy

0

Przecież barca chyba ma pieniądze po sprzedaży Thiago ? A Luiz to świetny obrońca i powinni go kupić przecież jak on chce odejść to pewnie te 40 mln to dla Barcy i Chelsea to dobra cena

0

Agger to jest ten obrońca który powinien przyjsc

0

Ja bardzo lubie Neymara jest to młody i utalentowany zawodnik a wiec na pewno bedzie gral coraz lepiej

0

gdyby dali 300mln ja bym go nie sprzedawal Fabregas to dobry i solidny zawodnik a tak wogule to united jakies jebniete no bo wyraznie Josep Maria Bartomeu powiedział : „niezależnie od oferty, Cesc nie jest na sprzedaż” a wiec jaki z tego wniosek ?

0

Fajnie i dobrze by było gdyby Luiz przeszedł do barcy przecierz mamy kase za Thiago co nie ?

0

e juz koniec

0

jeszcze jeden !!!! hehe

0

kto to

0

kto strzelił?

0

miejmy nadzieję że trener bedzie chciał obrońce bo on w tej chwili jest najwazniejszy i też dobrze by było żeby stawial na młodych piłkarzy nie muwie tu o meczach takich jak finał champions league lub innych ważnych meczy

0

Estem amb vostès Tito

0

jakie zmarnowane pieniądze te 14 mln to mało w porównaniu do tego że ville zarząd kupił za ok. 40 mln o sprzedał za 5 w ratach

0

no właśnie myślicie że tak łatwo być obrońcą jak pisać te durne komentarze !! xd

0

no ja nie byl bym tego taki pewny ze on bedzie kluczowym zawodnikiem w bayernie no bo co zdejmą robena riberego lub mullera przecierz to jedni z najlepszych pomocnikow na swiecie

0

,,Wartość całej operacji wyniesie maksymalnie 5,1 miliona euro'' nie no nie wieże

0

Barca już ma najsilniejszy atak na całym świecie przecież Messi jest najlepszy i to wystarczy a jeszcze Neymar i Alexis

0

najlepszy bylby falcao lub rooney

0

podobno torresa maja kupic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?