rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Transfery na te lato: Aguero,Cuadrado,Bravo,Marqinhos,Benatia
1
Neymar i Messi byli by swietni razem a do tego jeszcze Aguero to by rozjebali system
0
To chyba Pedro i 38mln
0
To lepszy bd Reus za tylko 35mln i mozna go na srodek
8
Napewno nie przejdzie do Realu bo wyglada na spoko goscia a w Realu nie ma takich
0
Jezeli go kupia Zubi i Enriqe sa najlepsi na swiecie a do tego Koke Benatia Marqinhos Cuadrado i zespol moich marzen prawie xD
2
Tak podpisal umowe jak Luiz z Barca
8
5 goli z glowki, 4 samobóje, 1 z roznego... chyba czas kupic kogos kto umie glówkowac
0
I pozniej sie dziwia ze na swiecie ludzie umieraja z glodu
0
Wiecie co ja czytalem przez przypadek w sumie w komentarzach na stronie realu ze oni chca Reusa jak zmiennika dla Ronaldo albo ze od lat nie maja dobrego napastnika i ze illamendi to niewypal wiec by sie Vidal przydal
17
Pique i Benatia a na zmiane lub od poczatku Bartra i Marqinhos i obrona bd git
0
I jeszcze te kontuzje za kazdym razem jak zlapal forme musial na to od poczatku pracowac
3
Suarez nie umie grac tak jak Neymar ma chyba ze 27 lat i co z tego ze strzelil tyle bramek jak Ney za 1-2 bedzie tyle samo strzelal co roku
2
O wiele lepszy jest Benatia
0
Cesc tez nie odejdzie bo sam mowil ze do konce chce grac w barcy
0
To tylko polotki chyba ze dadza z 60mln to tak
15
Alexis najlepszy
0
Nigdy Llorente lepszy i duzo mlodszy jest Balo
0
Zgodze sie i Balo byl by o wiele lepszy moze temu ze go lubie chcialbym zobaczyc go w tej druzynie
0
To wszystko to tylko wymysly prasy nie ma czym sie przejmowac np za Ter Stegena dali tylko 12 mln wiec napewno nie sprzedadza Sancheza za 25 tylko za 45
0
Nie lepiej za Llorente kogos mlodszego przeciaz atak nie jest taki slaby jak obrona
0
Niech kupia Baloteliego ciagle bd to powtarzal
0
W sumie ten Alexis jest dobry ale kto wie czy nie spadnie mu forma lub czy nie bd lapal kontuzji
1
Ale Balo jest napewno lepszy od Llorente
0
Nie trzeba byc krolem strzelcow zeby byc dobrum
0
Glupi jest ale w zyciu prywatnym
0
Jeszcze nie
0
Na 9 moze Balotelli podobno oddaja za 30mln
0
Wiec witamy nowego obronce
0
Pedro niech sprzedaja a nie Alexisa i Mascherano i nigdy niech nie kupuja Llorente juz lepszy jest Balloteli on jest dobry tylko potrzebuje asystentow np co pokazal na euro 12