2

Transfery na te lato: Aguero,Cuadrado,Bravo,Marqinhos,Benatia

1

Neymar i Messi byli by swietni razem a do tego jeszcze Aguero to by rozjebali system

0

To chyba Pedro i 38mln

0

To lepszy bd Reus za tylko 35mln i mozna go na srodek

8

Napewno nie przejdzie do Realu bo wyglada na spoko goscia a w Realu nie ma takich

0

Jezeli go kupia Zubi i Enriqe sa najlepsi na swiecie a do tego Koke Benatia Marqinhos Cuadrado i zespol moich marzen prawie xD

2

Tak podpisal umowe jak Luiz z Barca

8

5 goli z glowki, 4 samobóje, 1 z roznego... chyba czas kupic kogos kto umie glówkowac

0

I pozniej sie dziwia ze na swiecie ludzie umieraja z glodu

0

Wiecie co ja czytalem przez przypadek w sumie w komentarzach na stronie realu ze oni chca Reusa jak zmiennika dla Ronaldo albo ze od lat nie maja dobrego napastnika i ze illamendi to niewypal wiec by sie Vidal przydal

17

Pique i Benatia a na zmiane lub od poczatku Bartra i Marqinhos i obrona bd git

0

I jeszcze te kontuzje za kazdym razem jak zlapal forme musial na to od poczatku pracowac

3

Suarez nie umie grac tak jak Neymar ma chyba ze 27 lat i co z tego ze strzelil tyle bramek jak Ney za 1-2 bedzie tyle samo strzelal co roku

2

O wiele lepszy jest Benatia

0

Cesc tez nie odejdzie bo sam mowil ze do konce chce grac w barcy

0

To tylko polotki chyba ze dadza z 60mln to tak

15

Alexis najlepszy

0

Nigdy Llorente lepszy i duzo mlodszy jest Balo

0

Zgodze sie i Balo byl by o wiele lepszy moze temu ze go lubie chcialbym zobaczyc go w tej druzynie

0

To wszystko to tylko wymysly prasy nie ma czym sie przejmowac np za Ter Stegena dali tylko 12 mln wiec napewno nie sprzedadza Sancheza za 25 tylko za 45

0

Nie lepiej za Llorente kogos mlodszego przeciaz atak nie jest taki slaby jak obrona

0

Niech kupia Baloteliego ciagle bd to powtarzal

0

W sumie ten Alexis jest dobry ale kto wie czy nie spadnie mu forma lub czy nie bd lapal kontuzji

1

Ale Balo jest napewno lepszy od Llorente

0

Nie trzeba byc krolem strzelcow zeby byc dobrum

0

Glupi jest ale w zyciu prywatnym

0

Jeszcze nie

0

Na 9 moze Balotelli podobno oddaja za 30mln

0

Wiec witamy nowego obronce

0

Pedro niech sprzedaja a nie Alexisa i Mascherano i nigdy niech nie kupuja Llorente juz lepszy jest Balloteli on jest dobry tylko potrzebuje asystentow np co pokazal na euro 12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?