0

Suarez, Marqinhos, Kross i Mathieu to ok. 110mln

0

Sklad moim zdaniem na nowy sezon Ter Stegen/Bravo, Montoya/Cuadrado, Marqinchos/Mathieu, Pique/Bartra, Alba/Adriano, Busi/Mascherano, Rakitic/Roberto, Iniesta/Rafinha, Messi/Pedro, Suarez, Neymar/Deulofeu

0

Co jest lepsze Suarez z 31 golami czy Sanchez z 18(chyba nwm)

1

Messi Neymar Suarez nikt nie bd mial nigdy lepszego ataku

0

Jezeli Pedro i Tello za Suareza i Barca doplaci 40mln bd zajebiscie

0

Alexis za Koscielnego za Suareza lub za Koke

0

Jeszcze sie okienko nie zaczelo a Barca ma juz Bramkarzy i taka jakby wymiana Fabsa na Rakiticia jeszcze 2 śo 1 śp 1 n

0

Marqinhos i Miranda moim zdaniem na obrone jeden mlody drugi doswiadczony i jest ok

0

10mln i Pedro dwa problemy rozwiazane jednym transferem

0

Bale i chamski Ronaldo jakos sobie radza

1

Oby tak samo zrobil Mathieu wole Bartre

0

Jeszcze sie nie zaczelo

1

Pedro za Koscielnego

0

Kazdy jest za tym aby Alexis zostal ja tez ale jezeli w sezonie co bd zawiedzie i co wtedy sprzedadza go za 15mln za rok

0

Wszystkich by chcieli kupic przed 1 lipca

0

Ciekawe kto bd kapitanem

0

Jezeli odejdzie jego godnym zastepca moze byc Koke

0

Lepiej dolozyc i kupic Mirande

0

W polskiej pilce nie ma co liczyc na rozwiniecie sie trzeba wszystko samemu niestety i wlasnie lepiej sie uczyc

0

I w Barcelonie tez powinni skonczyc z klepaniem jak na razie przynajmniej a czas zaczac grac nigdy bym tego nie powiedzial ale jak Real

0

Tak jak Neymar

0

To samo jest z Sanchezem najpierw Bsrca mowi ze jest nie na sprzedasz a i tak sie nim interesuja

0

Tzn twoim zdaniem najlepiej by bylo nikogo nie kupowac i grac tak jak sezon temu

1

Powinno sie wlaczac w sztab szkoleniowy ale on chce jeszcze sobie pograc z amatorami nie miec takiej presji i przy tym zarobic pieniadze dla rodziny na przyszlosc

2

Jezeli wlozy w gre serce jak Puyol kiedys to szybko zapomnimy o Cescu

0

BiH to nie jest taka slaba druzyna jak sie wydaje BiH w przeciwienstwie do Niemiec i innych druzyn walczy i zostawia serce na boisku

0

Oj Aguero chyba sie z Messim poklucil

0

Wiesz ze sie jeszcze okienko nie zaczelo a ty bys chcial go kupic odrazu chwila cierpliwosci

0

Tylko on nie boi sie strzelac z dystansu i mu to wychodzi wiec nie widze sensu

2

Zobacz jak ty grasz a potem oceniaj innych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?