rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez, Marqinhos, Kross i Mathieu to ok. 110mln
0
Sklad moim zdaniem na nowy sezon Ter Stegen/Bravo, Montoya/Cuadrado, Marqinchos/Mathieu, Pique/Bartra, Alba/Adriano, Busi/Mascherano, Rakitic/Roberto, Iniesta/Rafinha, Messi/Pedro, Suarez, Neymar/Deulofeu
0
Co jest lepsze Suarez z 31 golami czy Sanchez z 18(chyba nwm)
1
Messi Neymar Suarez nikt nie bd mial nigdy lepszego ataku
0
Jezeli Pedro i Tello za Suareza i Barca doplaci 40mln bd zajebiscie
0
Alexis za Koscielnego za Suareza lub za Koke
0
Jeszcze sie okienko nie zaczelo a Barca ma juz Bramkarzy i taka jakby wymiana Fabsa na Rakiticia jeszcze 2 śo 1 śp 1 n
0
Marqinhos i Miranda moim zdaniem na obrone jeden mlody drugi doswiadczony i jest ok
0
10mln i Pedro dwa problemy rozwiazane jednym transferem
0
Bale i chamski Ronaldo jakos sobie radza
1
Oby tak samo zrobil Mathieu wole Bartre
0
Jeszcze sie nie zaczelo
1
Pedro za Koscielnego
0
Kazdy jest za tym aby Alexis zostal ja tez ale jezeli w sezonie co bd zawiedzie i co wtedy sprzedadza go za 15mln za rok
0
Wszystkich by chcieli kupic przed 1 lipca
0
Ciekawe kto bd kapitanem
0
Jezeli odejdzie jego godnym zastepca moze byc Koke
0
Lepiej dolozyc i kupic Mirande
0
W polskiej pilce nie ma co liczyc na rozwiniecie sie trzeba wszystko samemu niestety i wlasnie lepiej sie uczyc
0
I w Barcelonie tez powinni skonczyc z klepaniem jak na razie przynajmniej a czas zaczac grac nigdy bym tego nie powiedzial ale jak Real
0
Tak jak Neymar
0
To samo jest z Sanchezem najpierw Bsrca mowi ze jest nie na sprzedasz a i tak sie nim interesuja
0
Tzn twoim zdaniem najlepiej by bylo nikogo nie kupowac i grac tak jak sezon temu
1
Powinno sie wlaczac w sztab szkoleniowy ale on chce jeszcze sobie pograc z amatorami nie miec takiej presji i przy tym zarobic pieniadze dla rodziny na przyszlosc
2
Jezeli wlozy w gre serce jak Puyol kiedys to szybko zapomnimy o Cescu
0
BiH to nie jest taka slaba druzyna jak sie wydaje BiH w przeciwienstwie do Niemiec i innych druzyn walczy i zostawia serce na boisku
0
Oj Aguero chyba sie z Messim poklucil
0
Wiesz ze sie jeszcze okienko nie zaczelo a ty bys chcial go kupic odrazu chwila cierpliwosci
0
Tylko on nie boi sie strzelac z dystansu i mu to wychodzi wiec nie widze sensu
2
Zobacz jak ty grasz a potem oceniaj innych