rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z nich bylby dobrym wyborem poniewaz kazdy pasuje ale nwm czy Reus by sie odnalazl bo jeszcze niegral w BBVA i nie ma tu znajomego (chyba ze Ter Stegen) jak Aguero, Messi i Higuain
0
Jezeli wymiana za Suareza to moze byc
0
Teraz go nie sprzedadza a za rok i tak bd musieli chyba
0
W polskiej lidze nie pogardzili by takimi zawodnikami
0
Tak sie nie robi
0
Tylko ze on niedawno jest po kontuzji wiec mial prawo slabo grac
0
A moze zarzad mysli przyszlosciowo ze teraz puszcza go taniej a Chelsea zrobi to samo z ich zawodnikiem ktorego bd chciala Barca
0
Za Fabregasa dali 33mln a Rakitic i Ter Stegen to razem ok. 32mln wiec jezt ok :)
0
Szkoda ze nie do Arsenalu teraz to Mourinho powinien kogos donas cheyniej puscic np: Hazard (zartuje )
0
Pewnie znowu jebna reklame na pół koszulki
0
On przeciez bd wszystkie wrzutki z przewrotki strzelał
0
Juz on lepszy od Mathieu i jeszcze kupic Reus/Aguero Rakitic Marqinhos Piszczek/Cuadrado i Bravo i miód malina
0
Hahahaha
12
To przez te skakanie przez barierki
0
No w sumie niech lepiej kupia Hummelsa a nie tego Mathieu
0
Reus/Aguero Messi Neymar atak marzen. Jeszcze okienko transferowe nie zaczente a oni wszystkich kupia nie chodzi mi tu o Reusa
0
90mln hahaha dobra ta klauzula moga o nim pomazyc
2
No i w koncu ktos dobrze pisze
0
W sumie za pieniadze z Cesca mozna kupic Reusa ktory jest napewno lepszy
1
Nie mijal bo nie chccial zlapac kontuzji na mundial bo tylko w reprezentacji nic nie wygral
0
Potrzeba czolgu aby go zatrzymac
0
Pedro za Reusa +10mln i bd ok
1
Mathieu ile on pogra na dobrym poziomie rok gora dwa i po co nam on
0
Oni wola Abate jest tanszy i podobno lepszy
1
Pelna kasy i najdrozszych transferow
0
Niech na mundialu pokaze co umie i bd musieli dac 45 a nie 33
1
Ale mamy juz artyste i magiga oczywiscie Inieste wiec przyda sie ten silny zawodnik
0
To najlepszy trener jakiego widzialem
0
Nie on! lepszy ktos mlody z Angli lub rezerw
0
Ja bym chcial na nowy sezon taki sklad: Ter Stegen(Bravo)-Cuadrado/Piszczek(Montoya)-Marqinhos(Bartra)-Pique(Laporte)-Busquets(Mascherano)- Koke(Xavi)- Iniesta(Rafinha)-Messi(Pedro)-Aguero(Sanchez)-Neymar(Deulofeu)