rafal99195
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja musle ze to tylko takie pogloski ze 18 ale moze wynegocjuja powyzej 25 lub niech bedzie zamiana Alves za Aguero i barca jeszcze z 40 mln
0
Wina sedziego jak zawsze gdy przegra Real
0
Ja mysle ze liga rozstrzygnie sie w ostatnim meczu midzy Barca a Atletico
0
A zobaczycie ze barca dzis pokaze ze to jest ta Barcelona ktorej strach sie bac i rozwala ten Real ktory tez dobrze gra ale Barca to Barca
0
A on ma dopiero (i az) 26 lat :) i te rekordy brawo Messi !!!
0
Niech zagraja ustawieniem 4-1-2-1-2 to wszyscy mogli by zagrac oprocz iniesty czy xaviego
0
No i po co oni chcieli kupic mlodego obronce z ligi bbva skoro w swoim klubie maja mlody nieodkryty talent.
0
Chodzilo mi tu glownie o doping a nie o kiboli
0
Gdyby Barca byla w Polsce to pokazalibysmy co to znaczy doping a nie minuta i tak jak ktos pisal ,, swieto ,,
0
Mi sie wydaje że to może być bardziej gwiazda futsalu
0
Messi miałby odejść po tym co dla niego zrobiła Barcelona ? Nie sądzę. A z Pedrem nic nie wiadomo.
0
Takie jest co po niektórych rozumowanie teraz piszą że nie uda mu się pobić Messiego czy Ronaldo. Gdyby grał samolubnie mało podawał i tylko kiwając się strzelał bramki mogło by mu się to udać ale już gdyby tak grał każdy by tak pisał ze samolubnie gra, nic nie podaje itp.
0
wiadomo muszą coś pisać żeby ludzie kupowali ich gazety xD
0
A ile lat ma van Persie ?
0
Jeżeli strzelił aż 8 bramek w 13 meczach chwała mu za to na pewno nie tak łatwo zdobywa się bramki w Premier Lague.
0
Nie wiadomo co się stało z Pique po kontuzji Puyola ale wiadomo jedno na pewno nie gra lepiej od Luiza.
0
Ja myślę że kupienie bd dobra opcja Barcy nie oszukując się Barcelona ma średnią obronę nie najgorszą bo przecież Valdes przepuścił tylko 8 goli na pewno w części była to jego zasługa ale nie całkowicie. Trudno bd walczyć z Bayernem o tak dobrego obrońce. Przyda on się dlatego że przy stałych fragmentach gry nie ma kto wykończać akcji każdy prawie rożny to podanie do bliżej stojącego zawodnika a Luiz może by coś zdziałał choć wiem że to nie łatwe.
0
Za Ramosa 60mln a za Luiza to nawet 40 nie chcieli dać
0
Messi nie będzie do końca kariery w Barcelonie przecież mówił ze gdy bd starszy przejdzie tam gdzie zaczął
0
Jeden wariant to że Borussia przecież już szuka zastępcy lewego mogło by być tak ze Barca wymieniła by się Lewandowskiego za Pedro.
A drugi to że Aguero przeszedłby do Barcy Pedro do Borussii a lewy do Bayernu tylko że Real by stracił. I dobrze xD
0
Nagroda dla najlepszej drużyny, sztabu, itp. to puchar Ligi Mistrzów xD
0
dwa razy się zastanów co piszesz
0
Barca potrzebuje bramkarza ale za 8,5 mln ja bym go brał bez zastanowienia. Nie chcielibyście polaka w Barcelonie
0
z jednej strony Lewandowski to silny i bramkostrzelny zawodnik i na dodatek dobrze strzela z główki to by się Barcelonie przydało ale z drugiej mamy już Sancheza i Pedro na pewno jeden z nich opuścił by klub po przejściu polaka
0
ja tam bym wolał Lewandowskiego przydał by się ktoś kto umie z główki strzelać i nie tylko XD
0
a dla ciebie te parę mln podwyżki tez nie robią różnicy ??? XD
0
Pewnie że Ney strzeli i to nie jedną bramkę 8)
0
5 to w zaokragleniu 10 hehe
0
powie mi ktos kiedy wybory
0
to ze trafiał a bramkarze bronili swiadczy o tym ze nie długo moze sie rozkreci i zaben bramkarz nie bedzie miał z nim szans