0

Ja musle ze to tylko takie pogloski ze 18 ale moze wynegocjuja powyzej 25 lub niech bedzie zamiana Alves za Aguero i barca jeszcze z 40 mln

0

Wina sedziego jak zawsze gdy przegra Real

0

Ja mysle ze liga rozstrzygnie sie w ostatnim meczu midzy Barca a Atletico

0

A zobaczycie ze barca dzis pokaze ze to jest ta Barcelona ktorej strach sie bac i rozwala ten Real ktory tez dobrze gra ale Barca to Barca

0

A on ma dopiero (i az) 26 lat :) i te rekordy brawo Messi !!!

0

Niech zagraja ustawieniem 4-1-2-1-2 to wszyscy mogli by zagrac oprocz iniesty czy xaviego

0

No i po co oni chcieli kupic mlodego obronce z ligi bbva skoro w swoim klubie maja mlody nieodkryty talent.

0

Chodzilo mi tu glownie o doping a nie o kiboli

0

Gdyby Barca byla w Polsce to pokazalibysmy co to znaczy doping a nie minuta i tak jak ktos pisal ,, swieto ,,

0

Mi sie wydaje że to może być bardziej gwiazda futsalu

0

Messi miałby odejść po tym co dla niego zrobiła Barcelona ? Nie sądzę. A z Pedrem nic nie wiadomo.

0

Takie jest co po niektórych rozumowanie teraz piszą że nie uda mu się pobić Messiego czy Ronaldo. Gdyby grał samolubnie mało podawał i tylko kiwając się strzelał bramki mogło by mu się to udać ale już gdyby tak grał każdy by tak pisał ze samolubnie gra, nic nie podaje itp.

0

wiadomo muszą coś pisać żeby ludzie kupowali ich gazety xD

0

A ile lat ma van Persie ?

0

Jeżeli strzelił aż 8 bramek w 13 meczach chwała mu za to na pewno nie tak łatwo zdobywa się bramki w Premier Lague.

0

Nie wiadomo co się stało z Pique po kontuzji Puyola ale wiadomo jedno na pewno nie gra lepiej od Luiza.

0

Ja myślę że kupienie bd dobra opcja Barcy nie oszukując się Barcelona ma średnią obronę nie najgorszą bo przecież Valdes przepuścił tylko 8 goli na pewno w części była to jego zasługa ale nie całkowicie. Trudno bd walczyć z Bayernem o tak dobrego obrońce. Przyda on się dlatego że przy stałych fragmentach gry nie ma kto wykończać akcji każdy prawie rożny to podanie do bliżej stojącego zawodnika a Luiz może by coś zdziałał choć wiem że to nie łatwe.

0

Za Ramosa 60mln a za Luiza to nawet 40 nie chcieli dać

0

Messi nie będzie do końca kariery w Barcelonie przecież mówił ze gdy bd starszy przejdzie tam gdzie zaczął

0

Jeden wariant to że Borussia przecież już szuka zastępcy lewego mogło by być tak ze Barca wymieniła by się Lewandowskiego za Pedro.
A drugi to że Aguero przeszedłby do Barcy Pedro do Borussii a lewy do Bayernu tylko że Real by stracił. I dobrze xD

0

Nagroda dla najlepszej drużyny, sztabu, itp. to puchar Ligi Mistrzów xD

0

dwa razy się zastanów co piszesz

0

Barca potrzebuje bramkarza ale za 8,5 mln ja bym go brał bez zastanowienia. Nie chcielibyście polaka w Barcelonie

0

z jednej strony Lewandowski to silny i bramkostrzelny zawodnik i na dodatek dobrze strzela z główki to by się Barcelonie przydało ale z drugiej mamy już Sancheza i Pedro na pewno jeden z nich opuścił by klub po przejściu polaka

0

ja tam bym wolał Lewandowskiego przydał by się ktoś kto umie z główki strzelać i nie tylko XD

0

a dla ciebie te parę mln podwyżki tez nie robią różnicy ??? XD

0

Pewnie że Ney strzeli i to nie jedną bramkę 8)

0

5 to w zaokragleniu 10 hehe

0

powie mi ktos kiedy wybory

0

to ze trafiał a bramkarze bronili swiadczy o tym ze nie długo moze sie rozkreci i zaben bramkarz nie bedzie miał z nim szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?