rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy teraz że Messi wybiera trenera ale jak ma ciągnąć ten cały wózek jak ten obecny trener dosyć że nie pomaga to jeszcze przeszkadza (patrz: Real, RSSS itp.). Nie zdziwie się że skład na ostatni mecz ustalali sami zawodnicy. Oni umieją grać bez trenera. Trio MNS plus Alba ciągnęli całą wczorajszą grę i trener jakoś nie pomagał im za bardzo.
0
To jest Radek Majdan
0
Jasno Prezydent powiedział że Leo ma ambicje. On wie że jak nie pójdzie w tym sezonie to Jemu też się oberwie. Ale jak ma ciągnąć Barce jak w bardzo ważny meczu siedzi na ławie bo ktoś ma focha
0
Nie wyleci ale taktykę będą ustalać Messi do spółki z Xavim i Iniestą
0
Ale zobacz jakich zawodników miał Martino na koniec sezonu: bramkarz emeryt, nie w pełni zdrowi piłkarze a walczył naprawdę do końca.
0
Ale do Realu przyszedł trener z bardzo dużym autorytetem i który wie co robi. A nasz LE chce coś pokazać ale nie wychodzi to mu.
0
Pojawiły się już pierwsze informacje, w sprawie następcy Zubizarrety. Ma nim być Carles Puyol, a jego nominacja ogłoszona ma zostać w środę. Onet
0
Kto słyszał o scysji Messiego z LE na treningu?
0
Może nie na temat ale z przykrością muszę stwierdzić ze Real jest w tej chwili poza naszym zasięgiem.
0
Gramy w Barcelonie
0
A przy golu Suareza to myśle ze sędzia odgwizdał rękę Neymara
0
Z tym ustalaniem składu cos nie tak. Jak LE ustala taktykę jak zawodnicy nie wiedza kto gra na godzine przed meczem to jest jakieś nieporozumienie
0
Zauważyliście ze kłopoty zaczęły sie jak chciał zdjąć Messiego a w drugim meczu to zrobił?
0
Z tego co widzę to nikt nie ma sposobu na AUTOBUS w polu karnym.
0
Wcale mu sie nie dziwie. To jego turniej w sumie można powiedzieć ze ostatni. Z Barcelona wygrał wszystko i za rok lub dwa może wygrać jeszcze raz. Przez te mistrzostwa chce pokazać ze może sie równać z Maradona. Bo jak wielu powiedziało dopóki nie wygra mistrzostw swiata zawsze będzie gorszy.
0
Mi sie wydaje ze ta rodzina sie rozpada. Puyol, Valdes, Pinto pewnie Alves tez odejdzie prawie wszyscy co tworzyli ten zespół co byli zawsze.
Xavi tez u schyłku kariery może odejść w każdej chwili i widzi ze sie ten cykl kończy.
0
Poprostu wygrała drużyna lepsza. My sorki za wyrażenie ale graliśmy padake jakby nam paliwa zabraklo. W sumie nasza gra Twym sezonie skończyła sie w ostatnim Grand derby w Madrycie.
2
Ja sie już nawet nie denerwuje. Ja nie wiem co jeszcze Alves robi na boisku?
0
Bedzie naszym motywatorem w przyszlym sezonie
0
Jak mogliśmy wygrać jak graliśmy prawie ta sama jedenastka co w zeszłym sezonie. Nie oszukujmy sie tylko Neymar i Pinto nie grali z Bayernem. Lepiej jak tak to sie skończyło jak baty w następnej rundzie bo tego bym nie przeżył.
0
Nie oszukujmy sie bez swiezej krwi nie mamy szans w europie.
0
Zobaczcie kto napisał ten artykuł. Za tydzień gramy z Realem
0
Z Realem moze a jak nie to w następnej rundzie LM
0
A dla mnie to im znudziła sie liga. Taki Messi wie ze jak nie wygra LM to niebedzie najlepszy. Reszta tak samo. Maja zadre z zeszłego sezonu i dla nich liczy sie tylko LM. Takie jest moje zdanie i nie ma co sie napinać. Kończymy sie i musimy wybierać w jakim meczu grać na sto procent.
0
A dla mnie oni odpuscili ligę. Będzie sie liczyła LM i ewentualnie puchar. Z taka kadra nie możemy grać na wszystkich frontach na maksa. Smutna prawda.
0
2-1 dla Atletico
0
Dla mnie powinni zagrac 4-4-1-1 z xavim i busim lekko cofnieci, cesc i iniesta ofensywni, messi jako 10 i alexsis albo neymar jako wysuniety napastnik. Przejecie pilki w srodku i podanie do przodu. Tak sobie wymarzylem
0
Dla mnie dobrze taktyczny mecz. Przede wszystkim na zero z tylu. Ile to było meczy kiedy mogliśmy zremisować a przegrywalismy bo za wszelka cenę atak. Mamy jeden punkt na trudnym terenie. Nie tracić głupio punktów ze słabszymi i będzie dobrze.
0
Kontuzja znowu przed przerwa na reprezentacje może prawdziwa ale jakoś to dziwne
0
Polsat sport albo 18:25