0

Wszyscy teraz że Messi wybiera trenera ale jak ma ciągnąć ten cały wózek jak ten obecny trener dosyć że nie pomaga to jeszcze przeszkadza (patrz: Real, RSSS itp.). Nie zdziwie się że skład na ostatni mecz ustalali sami zawodnicy. Oni umieją grać bez trenera. Trio MNS plus Alba ciągnęli całą wczorajszą grę i trener jakoś nie pomagał im za bardzo.

0

To jest Radek Majdan

0

Jasno Prezydent powiedział że Leo ma ambicje. On wie że jak nie pójdzie w tym sezonie to Jemu też się oberwie. Ale jak ma ciągnąć Barce jak w bardzo ważny meczu siedzi na ławie bo ktoś ma focha

0

Nie wyleci ale taktykę będą ustalać Messi do spółki z Xavim i Iniestą

0

Ale zobacz jakich zawodników miał Martino na koniec sezonu: bramkarz emeryt, nie w pełni zdrowi piłkarze a walczył naprawdę do końca.

0

Ale do Realu przyszedł trener z bardzo dużym autorytetem i który wie co robi. A nasz LE chce coś pokazać ale nie wychodzi to mu.

0

Pojawiły się już pierwsze informacje, w sprawie następcy Zubizarrety. Ma nim być Carles Puyol, a jego nominacja ogłoszona ma zostać w środę. Onet

0

Kto słyszał o scysji Messiego z LE na treningu?

0

Może nie na temat ale z przykrością muszę stwierdzić ze Real jest w tej chwili poza naszym zasięgiem.

0

Gramy w Barcelonie

0

A przy golu Suareza to myśle ze sędzia odgwizdał rękę Neymara

0

Z tym ustalaniem składu cos nie tak. Jak LE ustala taktykę jak zawodnicy nie wiedza kto gra na godzine przed meczem to jest jakieś nieporozumienie

0

Zauważyliście ze kłopoty zaczęły sie jak chciał zdjąć Messiego a w drugim meczu to zrobił?

0

Z tego co widzę to nikt nie ma sposobu na AUTOBUS w polu karnym.

0

Wcale mu sie nie dziwie. To jego turniej w sumie można powiedzieć ze ostatni. Z Barcelona wygrał wszystko i za rok lub dwa może wygrać jeszcze raz. Przez te mistrzostwa chce pokazać ze może sie równać z Maradona. Bo jak wielu powiedziało dopóki nie wygra mistrzostw swiata zawsze będzie gorszy.

0

Mi sie wydaje ze ta rodzina sie rozpada. Puyol, Valdes, Pinto pewnie Alves tez odejdzie prawie wszyscy co tworzyli ten zespół co byli zawsze.
Xavi tez u schyłku kariery może odejść w każdej chwili i widzi ze sie ten cykl kończy.

0

Poprostu wygrała drużyna lepsza. My sorki za wyrażenie ale graliśmy padake jakby nam paliwa zabraklo. W sumie nasza gra Twym sezonie skończyła sie w ostatnim Grand derby w Madrycie.

2

Ja sie już nawet nie denerwuje. Ja nie wiem co jeszcze Alves robi na boisku?

0

Bedzie naszym motywatorem w przyszlym sezonie

0

Jak mogliśmy wygrać jak graliśmy prawie ta sama jedenastka co w zeszłym sezonie. Nie oszukujmy sie tylko Neymar i Pinto nie grali z Bayernem. Lepiej jak tak to sie skończyło jak baty w następnej rundzie bo tego bym nie przeżył.

0

Nie oszukujmy sie bez swiezej krwi nie mamy szans w europie.

0

Zobaczcie kto napisał ten artykuł. Za tydzień gramy z Realem

0

Z Realem moze a jak nie to w następnej rundzie LM

0

A dla mnie to im znudziła sie liga. Taki Messi wie ze jak nie wygra LM to niebedzie najlepszy. Reszta tak samo. Maja zadre z zeszłego sezonu i dla nich liczy sie tylko LM. Takie jest moje zdanie i nie ma co sie napinać. Kończymy sie i musimy wybierać w jakim meczu grać na sto procent.

0

A dla mnie oni odpuscili ligę. Będzie sie liczyła LM i ewentualnie puchar. Z taka kadra nie możemy grać na wszystkich frontach na maksa. Smutna prawda.

0

2-1 dla Atletico

0

Dla mnie powinni zagrac 4-4-1-1 z xavim i busim lekko cofnieci, cesc i iniesta ofensywni, messi jako 10 i alexsis albo neymar jako wysuniety napastnik. Przejecie pilki w srodku i podanie do przodu. Tak sobie wymarzylem

0

Dla mnie dobrze taktyczny mecz. Przede wszystkim na zero z tylu. Ile to było meczy kiedy mogliśmy zremisować a przegrywalismy bo za wszelka cenę atak. Mamy jeden punkt na trudnym terenie. Nie tracić głupio punktów ze słabszymi i będzie dobrze.

0

Kontuzja znowu przed przerwa na reprezentacje może prawdziwa ale jakoś to dziwne

0

Polsat sport albo 18:25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?