rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo ludzi mówi czemu Munir a nie Sandro. Dla mnie Sandro ewidentnie szykowany jest jako zastępca Suareza.
3
Powtórka meczu teraz canal plus sport 2
0
Ten mecz przejdzie do historii
0
Artykuł dodany 4 sierpnia. Od tego czasu Eleven by ogłosiło oficjalnie na Twitterze albo stronie. Czyli to chyba jakiś FAKE.
0
Oglądając Lecha z Koroną niewyobrażam sobie Lecha w LM. Parę meczy zagrali i pół składu w szpitalu. Napastnicy to tylko są na boisku nic więcej itd.
0
Ale lipa tego Eleven nie można oglądać za granicą
0
Dopóki nie ma oficjalnego info to takie gadanie to o kant d.... rozbić.
1
Nie jestem pewny ale moze być na TVN Turbo
0
Bo przetarg jeszcze trwa. A z resztą oni powiedzieli ze moze być wiadomo coś nawet tuż przed rozpoczęciem rozgrywek. Czyli bez potwierdzonego info Ja bynajmniej śpię spokojnie.
0
Jakieś źródło? Bo przetarg jeszcze trwa
0
Pracuje w zeszłą sobotę komentował 1 ligę.
0
Ale popatrz na to z drugiej strony kiedy bedą najcięższe mecze w LM to my będziemy mieli łatwiej. A początki sezonu mamy przeważnie dobre.
0
Ale superpuchar grasz za jaki sezon za ten co się rozpoczął czy za ten co się skończył?
0
To są puchary za sezon 14/15. Nie możesz grać meczu o super puchar jak nie wygrałeś jeszcze nic. W 2009 tez wygraliśmy wszystkie dostępne puchary możliwe w jednym sezonie. A np 2010 nie wygraliśmy LM. Np Bayren wygrał wszystko oprócz super pucharu Niemiec i nie miał już sekstetu.
1
Do zeszłego bo to są puchary za sezon 14/15 a nie za 15/16. Bo nie zdobywając w sezonie 15/16 nic to i tak mamy sekstet. Tak było w sezonie 08/09.
0
Coś czuje że ten dwumecz może byc jak Legi ze Sparkakiem za Skoży
0
To ja wiem. Ale z drugiej strony nie ma jeszcze rzadnego oficjalnego komunikatu od nikogo. To jeszcze nic niewiadomo.
0
A masz jakieś oficjalne info ze już jest inaczej. Ale oficjalne nie jakieś fora itp. że taki pewny jesteś. Eleven to nawet strony internetowej niemają.
0
Powiedziałem im ze dopiero chce nabyć nc+ ale tylko dla ligi hiszpańskiej. Myślisz ze głupi jestem
0
Dzwoniłem do nc+ pięć minut temu i powiedzieli ze jeszcze przetarg trwa a oni walczą. Jak będzie coś wiadomo na 100 procent to powiedzą w oficjalnym komunikacie. Czyli jest nadzieja.
0
Myśle ze teraz socios interesują tytuły nawet za cenę tradycji. Laporta to zaczął a żeby sie utrzymać na szczycie trzeba się poprosi sprzedać.
2
Bardzo dobry artykuł. Myśle ze kibice którzy byli z klubem przed epoką Laporty i Messiego nigdy by nieoczerniali socios ani klubu tj. jego przedstawiciela. Bywało gorzej, teraz mamy najlepszą drużynę i z tego trzeba się cieszyć a to co nas niedotyczy osobiście zostawić tym którzy tam są na codzień i naprawdę dali temu klubowi może nawet całe życie.
3
Ale jakoś wszyscy zapominają ze Rosell czy Bartomeu współpracowali z Laportą. Każdy socio widzi ze z LaMasi nie da sie wyciągać piłkarzy na poziomie żeby grali na najwyższym poziomie czyli trzeba kupować a jak kupować trzeba mieć pieniądze i koło sie zamyka.
2
Dla mnie Sandro bylby dobrym zmiennikeim Luisa
2
Jeszcze nie wiadomo czy będzie LaLiga na nc+. Ja mam pakiet za 79.99.
0
Co mnie najbardzej dziwi ze nikt (moze sie mylę albo coś przeoczyłem) z reprezentacji Argentyny nie wstawił sie za Leo. Oczywiście oprócz Mascherano.
0
Tych wartości nie da się w tym świecie zachować. Musisz się sprzedać żeby byc na szczycie. Pamietam lata posuchy gdzie człowiek się cieszył z PZP bo na nic więcej nie mogliśmy liczyć. Weszliśmy na szczyt mając generacje wybitnych piłkarzy ale oni się kończą i musimy kupować innych lepszych droższych. La Masia już przestała generować takich piłkarzy jak Xavi czy Iniesta. Nie ma na ta chwile piłkarzy którzy z powodzeniem by walczyli z Reale, Bayernem czy PSG. I żaden prezydent tego nie zmieni chyba ze przez pare lat będziemy się bić co najwyżej o LE.
0
Ja tez nie ale na wszelki wypadek wstrzymałem się z rezygnacją z cyfrowego polsatu.
3
Wczoraj dzwoniłem do nc+ i powiedzieli mi ze w sierpniu a nawet tuż przed rozpoczęciem rozgrywek. A tak na pocieszenie to są zainteresowani dalej pokazywać LaLige.
1
Dużo ludzi pisze na jakiej pozycji bedzie grał ten czy ten, za kogo itd. A ja sie boje ze w tym sezonie bedzie więcej kontuzji jak w zeszłym i nie bedzie problemu za kogo. Oby nie ale dochodzi nam więcej meczy do tego to turnee. Czyli dobrze ze mamy taka kadrę.