0

Dużo ludzi mówi czemu Munir a nie Sandro. Dla mnie Sandro ewidentnie szykowany jest jako zastępca Suareza.

3

Powtórka meczu teraz canal plus sport 2

0

Ten mecz przejdzie do historii

0

Artykuł dodany 4 sierpnia. Od tego czasu Eleven by ogłosiło oficjalnie na Twitterze albo stronie. Czyli to chyba jakiś FAKE.

0

Oglądając Lecha z Koroną niewyobrażam sobie Lecha w LM. Parę meczy zagrali i pół składu w szpitalu. Napastnicy to tylko są na boisku nic więcej itd.

0

Ale lipa tego Eleven nie można oglądać za granicą

0

Dopóki nie ma oficjalnego info to takie gadanie to o kant d.... rozbić.

1

Nie jestem pewny ale moze być na TVN Turbo

0

Bo przetarg jeszcze trwa. A z resztą oni powiedzieli ze moze być wiadomo coś nawet tuż przed rozpoczęciem rozgrywek. Czyli bez potwierdzonego info Ja bynajmniej śpię spokojnie.

0

Jakieś źródło? Bo przetarg jeszcze trwa

0

Pracuje w zeszłą sobotę komentował 1 ligę.

0

Ale popatrz na to z drugiej strony kiedy bedą najcięższe mecze w LM to my będziemy mieli łatwiej. A początki sezonu mamy przeważnie dobre.

0

Ale superpuchar grasz za jaki sezon za ten co się rozpoczął czy za ten co się skończył?

0

To są puchary za sezon 14/15. Nie możesz grać meczu o super puchar jak nie wygrałeś jeszcze nic. W 2009 tez wygraliśmy wszystkie dostępne puchary możliwe w jednym sezonie. A np 2010 nie wygraliśmy LM. Np Bayren wygrał wszystko oprócz super pucharu Niemiec i nie miał już sekstetu.

1

Do zeszłego bo to są puchary za sezon 14/15 a nie za 15/16. Bo nie zdobywając w sezonie 15/16 nic to i tak mamy sekstet. Tak było w sezonie 08/09.

0

Coś czuje że ten dwumecz może byc jak Legi ze Sparkakiem za Skoży

0

To ja wiem. Ale z drugiej strony nie ma jeszcze rzadnego oficjalnego komunikatu od nikogo. To jeszcze nic niewiadomo.

0

A masz jakieś oficjalne info ze już jest inaczej. Ale oficjalne nie jakieś fora itp. że taki pewny jesteś. Eleven to nawet strony internetowej niemają.

0

Powiedziałem im ze dopiero chce nabyć nc+ ale tylko dla ligi hiszpańskiej. Myślisz ze głupi jestem

0

Dzwoniłem do nc+ pięć minut temu i powiedzieli ze jeszcze przetarg trwa a oni walczą. Jak będzie coś wiadomo na 100 procent to powiedzą w oficjalnym komunikacie. Czyli jest nadzieja.

0

Myśle ze teraz socios interesują tytuły nawet za cenę tradycji. Laporta to zaczął a żeby sie utrzymać na szczycie trzeba się poprosi sprzedać.

2

Bardzo dobry artykuł. Myśle ze kibice którzy byli z klubem przed epoką Laporty i Messiego nigdy by nieoczerniali socios ani klubu tj. jego przedstawiciela. Bywało gorzej, teraz mamy najlepszą drużynę i z tego trzeba się cieszyć a to co nas niedotyczy osobiście zostawić tym którzy tam są na codzień i naprawdę dali temu klubowi może nawet całe życie.

3

Ale jakoś wszyscy zapominają ze Rosell czy Bartomeu współpracowali z Laportą. Każdy socio widzi ze z LaMasi nie da sie wyciągać piłkarzy na poziomie żeby grali na najwyższym poziomie czyli trzeba kupować a jak kupować trzeba mieć pieniądze i koło sie zamyka.

2

Dla mnie Sandro bylby dobrym zmiennikeim Luisa

2

Jeszcze nie wiadomo czy będzie LaLiga na nc+. Ja mam pakiet za 79.99.

0

Co mnie najbardzej dziwi ze nikt (moze sie mylę albo coś przeoczyłem) z reprezentacji Argentyny nie wstawił sie za Leo. Oczywiście oprócz Mascherano.

0

Tych wartości nie da się w tym świecie zachować. Musisz się sprzedać żeby byc na szczycie. Pamietam lata posuchy gdzie człowiek się cieszył z PZP bo na nic więcej nie mogliśmy liczyć. Weszliśmy na szczyt mając generacje wybitnych piłkarzy ale oni się kończą i musimy kupować innych lepszych droższych. La Masia już przestała generować takich piłkarzy jak Xavi czy Iniesta. Nie ma na ta chwile piłkarzy którzy z powodzeniem by walczyli z Reale, Bayernem czy PSG. I żaden prezydent tego nie zmieni chyba ze przez pare lat będziemy się bić co najwyżej o LE.

0

Ja tez nie ale na wszelki wypadek wstrzymałem się z rezygnacją z cyfrowego polsatu.

3

Wczoraj dzwoniłem do nc+ i powiedzieli mi ze w sierpniu a nawet tuż przed rozpoczęciem rozgrywek. A tak na pocieszenie to są zainteresowani dalej pokazywać LaLige.

1

Dużo ludzi pisze na jakiej pozycji bedzie grał ten czy ten, za kogo itd. A ja sie boje ze w tym sezonie bedzie więcej kontuzji jak w zeszłym i nie bedzie problemu za kogo. Oby nie ale dochodzi nam więcej meczy do tego to turnee. Czyli dobrze ze mamy taka kadrę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?