rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież ten piłkarz jest ciagle kontuzjowany. Max za niego to 15 milionów i ani jednego euro więcej. Ma przebłyski ale to nie poziom Barcy nawet na ławkę.
0
Min manita i 3 bramki Cr7
2
Ale to nie to samo co z TV bezpośrednio. Oglądałem tak przez długie lata ale jak mi przecięło na ostatnim Grand derby to wolałem zapłacić i oglądać jak człowiek.
0
Ciekawe czy komentatorzy nc bedą gościli w Eleven
0
Chciałem właśnie to napisać.
0
Polskie drużyny w TVP.
1
Powinno być tak ze jak ktoś spowoduje kontuzje gracza pauzuje tak długo aż on sie wyleczy i wróci na boisko. Drugi raz by sie pewnie zastanowi zanim coś zrobi.
0
Tez o tym pomyślałem jest trochę lepszy w grze wzajemnej z Messim.
0
No to teraz młodzież musi potwierdzić swoją wartość. Pamietam jak wchodzili Xavi Iniesta, Valdes tez były kłopoty i dali radę. Teraz Munir, Sandro moze Samper i Gumbau do stycznia musza udźwignąć presje i dać z siebie wszystko. Szkoda Rafinhii
0
Dla mnie ta bramka to przypadek. A po drugie chyba Rakitic powinien z łatwością zablokować ten strzał a odpuścił. A co do bramkarza to była dyskusja w weekend po strzale Fojuta. W takich przypadkach bramkarz raczej nie ponosi winy.
1
Dokładnie mamy taki styl. Pamietam zdjęcie w meczu z Malagą gdzie stał Bravo przy naszym rzucie rożnym. Koło środkowe razem z Albą chyba.
0
Dokładnie teraz najważniejsze nie stracić ptk w lidze i będzie dobrze.
0
A wziąłeś pod uwagę brak siły? Od połowy sierpnia grają praktycznie o coś i to nie z ogórkami. W tym dwa mecze tylko u siebie.
0
Widać było zmęczenie. Suarez grał od początku sezonu po 90min, Neymar tez jakiś elektryczny. Teraz mamy dwa dość latwe mecze. I to chyba jest ten moment żeby dać wykazać sie młodym. Może Samper dostanie szanse?
0
Ale może to nic groźnego. Poczekajmy na oficjalny komunikat. Damy radę nie z takich opresji wychodziliśmy. Ale zobacz ile my juz ważnych i ciężkich meczy my rozegraliśmy.
0
Spokojnie będziemy sie martwić w grudniu i styczniu jak wtedy będzie. LE wyraźnie powiedział ze forma ma przyjść na KMŚ. Narazie oprócz Bravo nie tracimy aż tak ważnych zawodników.
0
Takie życie. Ja tam jestem spokojny o dalszy przebieg LM w wykonaniu Barcy.
0
No to co widać ze nasi nie są w najwyższej formie. Ten mecz im w niczym nie przeszkodzi. Oby już tylko kontuzji nie było.
0
Przypomnij sobie jak zaczęliśmy w zeszłym sezonie a jak to sie skończyło.
0
Ale tak naprawdę to ja nie widziałem żeby Suarez coś mu zrobił.
3
Wykup premium na futbollhd. Będziesz miał relacje z nc+.
0
Tylko kiedy w tej letniej porze?
12
A czy przez przypadek Szczesny nie miał kontuzji w tamtym meczu. Chyba w 18 min wybity palec przy stanie 0:0 na Camp Nou. Bramki Messiego wpuścił Almunia. Moze jestem w błędzie.
2
Teraz mogę powiedzieć gramy chyba najbardziej wyrachowany futbol.
2
Zaraz wejdzie SAM ON.!!!
0
Czy ja wiem czy to taki głupi pomysł z Leo na ławce. Atletico zacznie pewnie od pressingu bedą kopać, gryźć trawę. Przy moze słabszej dyspozycji Leo wejście w drugiej połowie gdzie bedzie więcej miejsca moze okazać sie kluczowe.
0
U mnie też ale moze włączą na mecz
0
Kto to jest Mączyński?
0
Jedno mnie przeraża w tym Eleven że raczej nie usłyszę komentarza z Grand Derby prosto ze stadionu. Ta atmosfera.
0
Z Vidalem też nie będzie. Da chłop radę. Zobacz Luisa ten na początku nawet trenować nie mógł. Vidal pewnie będzie wchodził stopniowo.