0

Przecież ten piłkarz jest ciagle kontuzjowany. Max za niego to 15 milionów i ani jednego euro więcej. Ma przebłyski ale to nie poziom Barcy nawet na ławkę.

0

Min manita i 3 bramki Cr7

2

Ale to nie to samo co z TV bezpośrednio. Oglądałem tak przez długie lata ale jak mi przecięło na ostatnim Grand derby to wolałem zapłacić i oglądać jak człowiek.

0

Ciekawe czy komentatorzy nc bedą gościli w Eleven

0

Chciałem właśnie to napisać.

0

Polskie drużyny w TVP.

1

Powinno być tak ze jak ktoś spowoduje kontuzje gracza pauzuje tak długo aż on sie wyleczy i wróci na boisko. Drugi raz by sie pewnie zastanowi zanim coś zrobi.

0

Tez o tym pomyślałem jest trochę lepszy w grze wzajemnej z Messim.

0

No to teraz młodzież musi potwierdzić swoją wartość. Pamietam jak wchodzili Xavi Iniesta, Valdes tez były kłopoty i dali radę. Teraz Munir, Sandro moze Samper i Gumbau do stycznia musza udźwignąć presje i dać z siebie wszystko. Szkoda Rafinhii

0

Dla mnie ta bramka to przypadek. A po drugie chyba Rakitic powinien z łatwością zablokować ten strzał a odpuścił. A co do bramkarza to była dyskusja w weekend po strzale Fojuta. W takich przypadkach bramkarz raczej nie ponosi winy.

1

Dokładnie mamy taki styl. Pamietam zdjęcie w meczu z Malagą gdzie stał Bravo przy naszym rzucie rożnym. Koło środkowe razem z Albą chyba.

0

Dokładnie teraz najważniejsze nie stracić ptk w lidze i będzie dobrze.

0

A wziąłeś pod uwagę brak siły? Od połowy sierpnia grają praktycznie o coś i to nie z ogórkami. W tym dwa mecze tylko u siebie.

0

Widać było zmęczenie. Suarez grał od początku sezonu po 90min, Neymar tez jakiś elektryczny. Teraz mamy dwa dość latwe mecze. I to chyba jest ten moment żeby dać wykazać sie młodym. Może Samper dostanie szanse?

0

Ale może to nic groźnego. Poczekajmy na oficjalny komunikat. Damy radę nie z takich opresji wychodziliśmy. Ale zobacz ile my juz ważnych i ciężkich meczy my rozegraliśmy.

0

Spokojnie będziemy sie martwić w grudniu i styczniu jak wtedy będzie. LE wyraźnie powiedział ze forma ma przyjść na KMŚ. Narazie oprócz Bravo nie tracimy aż tak ważnych zawodników.

0

Takie życie. Ja tam jestem spokojny o dalszy przebieg LM w wykonaniu Barcy.

0

No to co widać ze nasi nie są w najwyższej formie. Ten mecz im w niczym nie przeszkodzi. Oby już tylko kontuzji nie było.

0

Przypomnij sobie jak zaczęliśmy w zeszłym sezonie a jak to sie skończyło.

0

Ale tak naprawdę to ja nie widziałem żeby Suarez coś mu zrobił.

3

Wykup premium na futbollhd. Będziesz miał relacje z nc+.

0

Tylko kiedy w tej letniej porze?

12

A czy przez przypadek Szczesny nie miał kontuzji w tamtym meczu. Chyba w 18 min wybity palec przy stanie 0:0 na Camp Nou. Bramki Messiego wpuścił Almunia. Moze jestem w błędzie.

2

Teraz mogę powiedzieć gramy chyba najbardziej wyrachowany futbol.

2

Zaraz wejdzie SAM ON.!!!

0

Czy ja wiem czy to taki głupi pomysł z Leo na ławce. Atletico zacznie pewnie od pressingu bedą kopać, gryźć trawę. Przy moze słabszej dyspozycji Leo wejście w drugiej połowie gdzie bedzie więcej miejsca moze okazać sie kluczowe.

0

U mnie też ale moze włączą na mecz

0

Kto to jest Mączyński?

0

Jedno mnie przeraża w tym Eleven że raczej nie usłyszę komentarza z Grand Derby prosto ze stadionu. Ta atmosfera.

0

Z Vidalem też nie będzie. Da chłop radę. Zobacz Luisa ten na początku nawet trenować nie mógł. Vidal pewnie będzie wchodził stopniowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?