5

Mi sie wydaje że to leży bardziej w psychice. Puyol, Xavi, Iniesta czy nawet Messi wchodzili do drużyny kiedy ta nie była na szczycie i nikt od nich nie wymagał cudów. Teraz każdy chce żeby taki Munir, Sandro czy Samper byli zastępcami gwiazd które wygrały wszystko co było do wygrania i widać ze tego ciężaru nie są w stanie unieść.

1

Ale my praktycznie graliśmy w ośmiu bo zawsze ktoś znikł z planu. Taki Adriano nic nie pokazał.

0

Ale ten Sandro i Munir przyłożyli sie do spadku Barcy B.

0

A czego sie spodziewaliście. Brak zgrania, zawodnicy pierwszego zespołu pewnie bardziej uważali żeby jakieś kontuzji nie złapać. Ten mecz poprostu trzeba było zagrać i tyle w temacie.

0

Nie wiem czy było ale Copa Del Rey w nc na trzy sezony. Jak było to sorki. Nie zauważyłem artykułu.

0

Mi sie wydaje ze odrazu musisz mieć. Ale nie jestem pewien. Jak dodałeś dzisiaj to tam dzwon niech Ci włączają.

2

Bo nigdy żaden szanowany trener nie pokaże Ci treningu taktycznego. Pokazuje dziadka bo pewnie musi coś pokazać.

3

Eurosport

51

A ciagle mamy tyle samo punktów ci oni. To tak jakby oni lecieli samolotem a My jechali autem a i tak ciagle byśmy mieli ten sam czas.

0

Internet mam dobry. Chodzi bardziej o przeciążenie serwerów.

0

Oglądałem tak przez kilka ładnych lat i wierz mi że zawsze coś było. A szczególnie Grand derby, LM. Miałem premium wykupione hd łącze dość szybkie i sprzęt nie byle jaki. Czarę goryczy przelało ostatnie Grand derby kiedy strzelamy bramkę na 1:0 a obraz sie zatrzymuje.

0

Nigdy nie bedzie tak samo jak w TV.

0

Nawet spoko że tak jest ale zobacz że reszta drużyny strzeliła tylko 23 bramki i to mnie martwi.

0

Czy ktoś by widział w Barcelonie Kamila Glika czy to jednak nie ten poziom?

2

Bo kiedyś LE powiedział że buduje drużyne na teraz, dany sezon. To nie jest trener który bedzie bawił sie w wychowywanie zawodników. Potrzebuje danego profilu piłkarzy i to najlepiej ogranych w LaLiga.

0

Pamietam jak dzisiaj tamten mecz. Klęczałem i modliłem sie o gola na 1:1.

0

Ale Roberto nie grał całego meczu. Ale jak wszedł odrazu coś sie ruszyło.

1

Grasz piach 80 min strzelasz bramkę na wagę 3 ptk. Luis Suarez tylko on to potrafi

1

To nie jest Przemek Pełka tylko Marcin Feddek.

0

Messi pewnie wróci po przerwie reprezentacyjnej.

0

My nie zapomnij tez byliśmy Dream Teamem w tamtym okresie. Ta porażka z Celtą w niczym nam nie przeszkodziła. Jedyne co to że mamy teraz jeden punkt straty do realu. My musimy złapać drugi oddech i tyle. Kilka meczy ze słabszymi przeciwnikami i bedzie dobrze.

2

A 4:0 z Milanem w finale PM. Chyba ta porażka była gorsza od tych dwoch. A Bayern 0:7 w dwumeczu? Te dwie porażki narazie nic nam nie zabierają.

0

Celta bedzie tak grać do pierwszej porażki. Pózniej już nie bedzie tak dobrze. Oni rozegrali dopiero piąty mecz.

0

Ale to gołym okiem widać ze obrona jest strasznie wolna. Ja tam jestem spokojny. Forma przyjdzie będzie dobrze. Kalendarz nas wykończył.

0

Każdy tak chwali Celtę a ile oni meczy zagrali? Zobaczymy jak bedą grać w 10 albo późniejszej kolejce. My poprostu musimy byc w słabszej formie. Nasza forma przyjdzie od grudnia.

1

Nie zdziwię sie jak Roberto zagra na lewej flance.

0

Powiedz mi jaki klub na świecie grający w LM okazałby nam wsparcie. Każdy sie modli żeby Nam powinęła sie noga.

0

No dokładnie. A pewnie połowa jakby miała komentować to by słowa nie wypowiedziała.

0

Tak naprawdę jak jestem zapatrzony w mecz to ten komentarz aż taki ważny nie jest. Ja wiem ze popełniają błędy ale żeby hejtować cały dzień to już przesada.

1

Co Wy wszyscy z tym komentarzem na Eleven. Nie był aż taki najgorszy. Polakom jednak nie dogodzi chyba nikt. Oglądamy za darmo z polskim komentarzem a ciagle coś. Chyba połowa nie pamięta jak sie oglądało po arabsku z rozdzielczością jaką miało pentium dwa. Ogarniamy sie trochę. Dajmy im czas na wejście w temat to dopiero początek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?