0

Tak już podobno jest w Turcji za zgodą LE

0

Polskie drużyny również na TVP. Mecze grupowe i jeżeli awansują to dalej.

7

Polskie drużyny w LE na TVP w każdej fazie rozgrywek.

0

Pewnie Adriano może rownież zagrać w pomocy na lewej lub prawej flace

1

Ale Valencia ma podobne stroje do naszych

0

Coś tak czuje jednak że to Eleven namiesza jeszcze bardziej. Za chwile będzie Eleven Polsat albo ElevenC+. Muszą przecież zacząć zarabiać.

0

A Włoska i Francuska też chyba była w N chyba że sie mylę.

0

To Eleven trochę przypomina mi telewizje N. Też kupowali co popadnie a później i tak NC ich wciągnęło. Za Eleven pewnie stoją większe pieniądze ale niezdziwie się jak za pół roku albo za rok będzie fuzja z jakąś platformą.

0

Dzwoniłem do CP i oni narazie nic nie wiedzą o ofercie kanałów Eleven na swojej platformie.

0

To bardzo dobrze. Ludzie wiedzą że jak zapłacili za nc+ z cieżko zarobionych pieniędzy to mieli transmisje na wysokim poziomie. A to Eleven to taka wielka niewiadoma.

0

Się niektórzy zdziwią ja mecze Legii i Lecha bedą wyłącznie w NC+ i bedą oglądać u tych z których się teraz naśmiewają.

1

Tylko sami pewnie są w strachu że za pare tygodni sami bedą musieli płacić bo za darmo to nawet żona nie daje.

0

Tylko ciekawe gdzie oni to pokażą jak cała ramówka zajęta?

0

W internecie też są dwa. Chyba że otworzą trzeci w co wątpię

0

Wiem dlatego bez tego komunikatu jakoś jeszcze wstrzymam się od euforii.

0

Napisałem na Twiterze do Eleven może coś odpiszą.

0

Coś za cicho jest nikt nie potwierdza inny tylko narazie ta strona. Było już tyle błędnych informacji że naprawdę trudno uwierzyć bez oficjalki.

0

Przecież nikt jeszcze nie potwierdził ze będzie w Eleven. Samo Eleven milczy. A sami odpisywali kilku kolegą że poinformują w oficjalnym komunikacie.

0

Nic oficjalnego jeszcze samo Eleven nie przekazało czyli nie takie pewne. A z resztą na tej ich stronie to nawet logo pomylili

1

Ja miałem kiedys konto na futbolhd tez tak miałem na firefoxie kiedy zacząłem używać IE było znacznie lepiej.

0

Wielki Real to był w latach 90 i na początku 21 wieku. Teraz jest wielki tylko na papierze.

0

Powinno byc jak kiedys w Borussi nie strzelisz strzela następny.

0

Dokładnie tak. Dwóch może trzech wymieniać ze słabszymi to się ograją i nie jeden mecz nam wygrają.

1

Będzie oficjalnie na Eleven albo nc+ to uwierzę.

0

Kto Ci to powiedział?

0

Neymar już bedzie dostępny. Ale pomyślałem to samo z Rakiticiem i Rafinhią

0

Dla mnie Roberto czy Bartra są piłkarzami dobrymi jak nie mają za dużej odpowiedzialności. W tym meczu zagrali na dobrym poziomie bo mieli koło siebie piłkarzy którzy pomogą w razie czego. Najgorsze dla nich jest jak wymienia sie pół składu. Takim przykładem moze być pierwszy mecz superpucharu.

1

Ale tego mi brakowało na tej stronie. Sezon uważam za otwarty.

0

Nie stracić nic do przerwy a w grugiej coś wpadnie

0

Ja się męczyłem wziąłem w końcu nc+, miałem Polsat i taka przykra niespodzianka. Ale jestem dobrej myśli nic jeszcze straconego sezon długi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?