rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak już podobno jest w Turcji za zgodą LE
0
Polskie drużyny również na TVP. Mecze grupowe i jeżeli awansują to dalej.
7
Polskie drużyny w LE na TVP w każdej fazie rozgrywek.
0
Pewnie Adriano może rownież zagrać w pomocy na lewej lub prawej flace
1
Ale Valencia ma podobne stroje do naszych
0
Coś tak czuje jednak że to Eleven namiesza jeszcze bardziej. Za chwile będzie Eleven Polsat albo ElevenC+. Muszą przecież zacząć zarabiać.
0
A Włoska i Francuska też chyba była w N chyba że sie mylę.
0
To Eleven trochę przypomina mi telewizje N. Też kupowali co popadnie a później i tak NC ich wciągnęło. Za Eleven pewnie stoją większe pieniądze ale niezdziwie się jak za pół roku albo za rok będzie fuzja z jakąś platformą.
0
Dzwoniłem do CP i oni narazie nic nie wiedzą o ofercie kanałów Eleven na swojej platformie.
0
To bardzo dobrze. Ludzie wiedzą że jak zapłacili za nc+ z cieżko zarobionych pieniędzy to mieli transmisje na wysokim poziomie. A to Eleven to taka wielka niewiadoma.
0
Się niektórzy zdziwią ja mecze Legii i Lecha bedą wyłącznie w NC+ i bedą oglądać u tych z których się teraz naśmiewają.
1
Tylko sami pewnie są w strachu że za pare tygodni sami bedą musieli płacić bo za darmo to nawet żona nie daje.
0
Tylko ciekawe gdzie oni to pokażą jak cała ramówka zajęta?
0
W internecie też są dwa. Chyba że otworzą trzeci w co wątpię
0
Wiem dlatego bez tego komunikatu jakoś jeszcze wstrzymam się od euforii.
0
Napisałem na Twiterze do Eleven może coś odpiszą.
0
Coś za cicho jest nikt nie potwierdza inny tylko narazie ta strona. Było już tyle błędnych informacji że naprawdę trudno uwierzyć bez oficjalki.
0
Przecież nikt jeszcze nie potwierdził ze będzie w Eleven. Samo Eleven milczy. A sami odpisywali kilku kolegą że poinformują w oficjalnym komunikacie.
0
Nic oficjalnego jeszcze samo Eleven nie przekazało czyli nie takie pewne. A z resztą na tej ich stronie to nawet logo pomylili
1
Ja miałem kiedys konto na futbolhd tez tak miałem na firefoxie kiedy zacząłem używać IE było znacznie lepiej.
0
Wielki Real to był w latach 90 i na początku 21 wieku. Teraz jest wielki tylko na papierze.
0
Powinno byc jak kiedys w Borussi nie strzelisz strzela następny.
0
Dokładnie tak. Dwóch może trzech wymieniać ze słabszymi to się ograją i nie jeden mecz nam wygrają.
1
Będzie oficjalnie na Eleven albo nc+ to uwierzę.
0
Kto Ci to powiedział?
0
Neymar już bedzie dostępny. Ale pomyślałem to samo z Rakiticiem i Rafinhią
0
Dla mnie Roberto czy Bartra są piłkarzami dobrymi jak nie mają za dużej odpowiedzialności. W tym meczu zagrali na dobrym poziomie bo mieli koło siebie piłkarzy którzy pomogą w razie czego. Najgorsze dla nich jest jak wymienia sie pół składu. Takim przykładem moze być pierwszy mecz superpucharu.
1
Ale tego mi brakowało na tej stronie. Sezon uważam za otwarty.
0
Nie stracić nic do przerwy a w grugiej coś wpadnie
0
Ja się męczyłem wziąłem w końcu nc+, miałem Polsat i taka przykra niespodzianka. Ale jestem dobrej myśli nic jeszcze straconego sezon długi.