15

My zagramy na luzie, pół rezerwowym składem a Real pierwsza jedenastka pełne spięcie na ostatnie Malme. Jak to możliwe że lekceważymy przeciwnika ;)

2

Obronienie LM. A Ronaldo to nawet po 10 bramek niech strzela.

0

A zdajecie sobie sprawę ze jakby przygwazdorzył jak Ibra mogłoby go u nas już niebyć. Chyba na tym polega jego fenomen.

0

Bo on by chciałby pewnie byc liderem a niewiem czy by sie pogodził z rolą drugoplanową.

0

Jeżeli by chcieli Lewego to moim zdaniem powinni pozbyć sie całego BBC i stworzyć coś naprawdę fajnego w oparciu na Lewym.

1

Lewandowski w Realu moze skończyć tak samo jak Ibra u nas. By musiał dostosować sie tak samo jak Suarez czyli Ronaldo, Bale to gwiazdy a ja tylko pomagam. Watpię by tak zrobił ma dużo do pokazania i niechciał by byc w cieniu. Wniosek Lewandowski w Realu to tylko plotka mająca wyszarpać większą kasę od Bayernu.

0

Trochę pech a trochę pewnie cięższe treningi. Szykują formę na KMS. W zeszłym sezonie tez tak było. Co mogli przegrać lub zremisować to tak było.

0

Może i tak ale zawsze pamiętaj o Figo. Przeszedł bezpośrednio do Realu i wiesz jak to sie skończyło. Ciężki temat to jest. Może na tez taką klauzule ja Di Maria. Chociaż watpię w to.

0

Ale on nie przechodzi bezpośrednio. A pamiętasz Ronaldo grał dla nas poszedł do Interu a pózniej do Realu. Kibice Barcelony cały czas go szanują.

0

Się tak zastanawiam czy Kucharczyk to chyba ma jakieś teczki na właścicieli Legii. Gra piach a ciagle w pierwszej jedenastce.

0

Czemu ma nie przejść? On nigdy z tego co wiem nie mówił że nie zagra dla Realu. A po drugie to my go sprzedaliśmy.

0

Uda się napewno. Całe MNS bedzie grało. Bedą sie może starali żeby Roma awansowała.

23

Z Deportivo to mamy 6 ptk od razu za poprzedni sezon.

0

Widać było że ta strata punktów moze wliczona. Odniosłem wrażenie że zaczęły sie przygotowania do KMS. Moze jakieś cięższe treningi czy coś w tym stylu.

1

Normalnie archiwumY

1

Bo to nie jego problem. Trener go wystawia a on gra. Wykonuje swoją prace za którą otrzymuje wynagrodzenie.

1

Ale widzicie już znaleźli jakiś artykuł 112. Czyli to wciąż nie takie pewne.

0

Dobre z tym "sksięgowaniem". Ale smród byłby wielki.

0

Barcelona już kiedyś została wyrzucona.

0

Taka sytuacja: Real dostaje walkowera, w drugim meczu Cadiz na znak protestu nie wychodzi na mecz i rownież dostaje walkowera. Kto przechodzi dalej?

1

Ciekawe czy nasze MNS mają bekę teraz z Realu.

0

Ten faks to juz pewnie dawno poszedł.

0

Ale Cadiz może awansować dalej, może trafić na łatwiejszych przeciwników. Nigdy nic nie wiadomo a walkower by wiedzieli ze na Bernabeu nie maja szans.

0

A Messi pewnie pakował na siłce. Było widać w ostatnim meczu jak mu brakowało tej szybkości i wytrzymałości.

0

Może tak być.

0

Bo zawsze kamery szukają gwiazd na ławce a tu nic raz tylko.

0

Mi się wydaje ze Neymar i Suarez to nawet nie wyszli na druga połowę. Widać było ich tylko w pierwszej na ławce.

2

On obejmie po naszym meczu. W sobotę bedzie asystent poprzedniego trenera.

2

Komentarz usunięty

0

Moze masz racje. Ale moim zdaniem prędzej nie pojada na ostatni mecz LM a jutro zagrają. Obym sie mylił bo odpoczynek potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?