rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
My zagramy na luzie, pół rezerwowym składem a Real pierwsza jedenastka pełne spięcie na ostatnie Malme. Jak to możliwe że lekceważymy przeciwnika ;)
2
Obronienie LM. A Ronaldo to nawet po 10 bramek niech strzela.
0
A zdajecie sobie sprawę ze jakby przygwazdorzył jak Ibra mogłoby go u nas już niebyć. Chyba na tym polega jego fenomen.
0
Bo on by chciałby pewnie byc liderem a niewiem czy by sie pogodził z rolą drugoplanową.
0
Jeżeli by chcieli Lewego to moim zdaniem powinni pozbyć sie całego BBC i stworzyć coś naprawdę fajnego w oparciu na Lewym.
1
Lewandowski w Realu moze skończyć tak samo jak Ibra u nas. By musiał dostosować sie tak samo jak Suarez czyli Ronaldo, Bale to gwiazdy a ja tylko pomagam. Watpię by tak zrobił ma dużo do pokazania i niechciał by byc w cieniu. Wniosek Lewandowski w Realu to tylko plotka mająca wyszarpać większą kasę od Bayernu.
0
Trochę pech a trochę pewnie cięższe treningi. Szykują formę na KMS. W zeszłym sezonie tez tak było. Co mogli przegrać lub zremisować to tak było.
0
Może i tak ale zawsze pamiętaj o Figo. Przeszedł bezpośrednio do Realu i wiesz jak to sie skończyło. Ciężki temat to jest. Może na tez taką klauzule ja Di Maria. Chociaż watpię w to.
0
Ale on nie przechodzi bezpośrednio. A pamiętasz Ronaldo grał dla nas poszedł do Interu a pózniej do Realu. Kibice Barcelony cały czas go szanują.
0
Się tak zastanawiam czy Kucharczyk to chyba ma jakieś teczki na właścicieli Legii. Gra piach a ciagle w pierwszej jedenastce.
0
Czemu ma nie przejść? On nigdy z tego co wiem nie mówił że nie zagra dla Realu. A po drugie to my go sprzedaliśmy.
0
Uda się napewno. Całe MNS bedzie grało. Bedą sie może starali żeby Roma awansowała.
23
Z Deportivo to mamy 6 ptk od razu za poprzedni sezon.
0
Widać było że ta strata punktów moze wliczona. Odniosłem wrażenie że zaczęły sie przygotowania do KMS. Moze jakieś cięższe treningi czy coś w tym stylu.
1
Normalnie archiwumY
1
Bo to nie jego problem. Trener go wystawia a on gra. Wykonuje swoją prace za którą otrzymuje wynagrodzenie.
1
Ale widzicie już znaleźli jakiś artykuł 112. Czyli to wciąż nie takie pewne.
0
Dobre z tym "sksięgowaniem". Ale smród byłby wielki.
0
Barcelona już kiedyś została wyrzucona.
0
Taka sytuacja: Real dostaje walkowera, w drugim meczu Cadiz na znak protestu nie wychodzi na mecz i rownież dostaje walkowera. Kto przechodzi dalej?
1
Ciekawe czy nasze MNS mają bekę teraz z Realu.
0
Ten faks to juz pewnie dawno poszedł.
0
Ale Cadiz może awansować dalej, może trafić na łatwiejszych przeciwników. Nigdy nic nie wiadomo a walkower by wiedzieli ze na Bernabeu nie maja szans.
0
A Messi pewnie pakował na siłce. Było widać w ostatnim meczu jak mu brakowało tej szybkości i wytrzymałości.
0
Może tak być.
0
Bo zawsze kamery szukają gwiazd na ławce a tu nic raz tylko.
0
Mi się wydaje ze Neymar i Suarez to nawet nie wyszli na druga połowę. Widać było ich tylko w pierwszej na ławce.
2
On obejmie po naszym meczu. W sobotę bedzie asystent poprzedniego trenera.
2
Komentarz usunięty
0
Moze masz racje. Ale moim zdaniem prędzej nie pojada na ostatni mecz LM a jutro zagrają. Obym sie mylił bo odpoczynek potrzebny.