rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieje że wystawi głębokie rezerwy. Widać ze Neymar, Suarez potrzebują odpoczynku. Messi zreszta tez. A jak zagrają rezerwy to watpię żeby pokonali Valencie. Mogę się mylić.
3
Coś czuje że nasz licznik meczów bez porażki zakończy się we środę. Pewnie połowa z was mnie zhejutje ale każda seria się kiedyś kończy a w środę jest najlepszy moment bo bez konsekwencji. Zależy też od składu jaki wystawi LE.
1
Ja tez tak uważam. Ale z drugiej strony to może dwóch konkurentów w LM się osłabiło chociaż mentalnie.
1
Pepowi może tak ale czy zawodnicy pójdą za nim w tzw ogień? Ja wiem mają premie za wygrane trofea i tak dalej. Trochę to przypomina mi nas kiedy Pep ogłosił odejście. Niby grali ale to już nie było to.
0
Bayern jak i Man City czy coś wygrają czy nie bedą mieli nowego trenera. Oglądałem ostatni mecz Man City i odniosłem wrażenie jakby nic im się nie chciało. Ja wiem że Lisy w tym sezonie są rewelacją ale przegrywać 3:0 u siebie to coś nie tak. Bayern też pogubił ptk i nie jest wykluczone że Juve może wygrać w LM. Może się mylę i każdy ma swoje zdanie.
0
Tak sobie teraz myśle po ostatniej kolejce że Guardiola swoimi decyzjami może załatwić dwa kluby naraz. Ja wiem że piłkarze i trenerzy to profesjonaliści ale zawsze w głowie coś siedzi i chyba motywacja spada.
0
Jeżeli nie było Eleven w UPC.
Spóźniony.
0
Chyba nie będziesz musiał czekać do końca meczu haha.
6
Jeżeli ktoś liczył na stratę ptk przez Real to chyba żyje wyłącznie marzeniami.
1
Bardzo mądre słowa. Jest to jest. Pójdzie to nikt po nim płakać nie będzie.
4
Coś czuje że ktoś stwierdził że za dobrze nam idzie to trzeba kolejną aferę rozkręcić. Zaczyna to nudne być.
65
Ten artykuł powinni przeczytać wszystkie płaczki którzy płaczą po każdym skromnie wygranym meczu.
2
Czemu gra przecież w najlepszej drużynie na świecie.
2
Niedosyt i tyle. Dalej byśmy byli w grze o trypletu. A jak myślałeś że oni są w stanie wypuścić zwycięstwo to gratuluje wiary w naszych piłkarzy.
0
Ten mecz akurat tak myśle ze mieli pod kontrolą cały czas.
0
Czy ja wiem. Barca jak przycisnęła to Atletico z własnej połowy nie mogli wyjść. A siły trzeba oszczędzać na dalszą cześć sezonu.
9
Ktoś chyba tutaj zapomina ze gramy kolejny mecz za trzy dni.
2
Z Grzegorzem Mielcarskim
0
Da się zauważyć ze w nie każdym meczu grają na 100 procent. Są mecze gdzie widać ze są po ciężkim treningu. Może w tym tkwi rozwiazanie.
0
Czemu bedzie miał mniej 10 meczy? W zeszłym sezonie też już niegrali na tym etapie i jak to sie skończyło każdy dobrze wie.
0
W cień co ty gadasz. Nie zapomnij kto nam zapewnił 3 ptk w meczu z Malagą. Oszczędza się bo wie ze najważniejsze mecze to dopiero przyjdą.
0
Telewizjada.net masz tam polskie kanały w tym Polsat, weebtv ogólnie przez internet.
4
Czemu by tak nie wypożyczyć Torresa na te pół roku. Moze by sie odbudował u nas. Jak by sie sprawdził to w lipcu wziąść za darmo.
6
Ale sweter od adidasa ma.
6
Z tym Espanyolem to teraz może nie być tak łatwo. Nie wiem czy przed nowym właścicielem będę rozkładać nogi realowi.
0
Teraz my nie możemy tracić głupio punktów.
0
Zauważ że Arda każdy mecz gra z kim innym i na innych pozycjach.
1
To masz fajnie. Hymn mega, wpada w ucho od razu. Słyszałem go na żywo w Warszawie rewelka
0
Próbowałem sie go uczyć przed finałem LE. Naprawdę wciąga
1
Ciekawe czy to pierwsza bramka Messiego nożycami?