0

Zauważyliście ze Barca nigdy nie wygrała LM jak gospodarzem finału nie była stolica kraju.

0

Oni bardziej potrzebują liczę ze to Real im odda punkty. Może dlatego tak gada żeby w razie porażki Realu zdjąć odpowiedzialność.

0

Piszesz akurat o Barcelonie. Ale przez prawie 20 lat a może więcej nikt tego nie dokonał. To oni tez grali tą samą trojką w ataku? Real, Bayern itd zawsze ktoś poległ.
Moja teza jest że drużyna która oleje KMŚ wygra LM dwa razy.

0

Czemu jeszcze nikt nie obronił LM gdzie jest problem? Czy to są KMŚ czy wczesne zaczęcie sezonu poprzez SE. A może przez turnee? Liczę że ktoś w końcu przeanalizuje tą dziwną "klątwę". Czemu kiedyś sie to udawało a teraz nie.

0

Gdzie jest haczyk ze żadna drużyna nie obroniła LM?

0

Ależ do boli. Trzeba jasno odpowiedzieć sobie dlaczego żadna drużyna nie obroniła LM. Gdzie tkwi haczyk?

0

Spokój ale czuje że to będzie smutny wieczór. Obym się mylił.

0

Za dwa tygodnie zapewne we wtorek i środę. Ale mogę sie mylić. Za tydzień gramy ligę.

0

Właśnie zapomniałem że Pique też miał kontuzje.


0

Za Tate Martino w którym momencie sezonu przeczuwaliscie ze możemy nic nie wygrac?
Dla mnie to była kontuzja Valdesa.

0

Atletico zagra w pierwszej kolejności na zero z tyłu. Od początku spodziewam sie ich ustawienia defensywnego i wyczekiwanie na błąd naszych. Może jakiś delikatny pressing. Jeżeli nie strzela i nie stracą do 60 min wtedy może być ogień. To jest tylko moje zdanie

0

Jeżeli ktoś nie wierzył w awans Realu był głupcem. To było oczywiste tak samo jak nasza remontada z Milanem.

0

Real-VfL 3:0
Man city-PSG 2:1
Benfica-Bayern 0:2
Atletico-Barca nie obstawiam nie chce zapeszyć.

1

Wtedy bronił Pinto i mieliśmy wogole problem z wyjście z własnego pola karnego bo bramkarz nie umniał wybić piłki.

0

Ja to sie nie boje o nich. Bardziej boje sie o siebie czy to wytrzymam nerwowo.

1

Może to głupie co teraz napisze ale myśle ze te ostatnie mecze to były dla naszych taki presezon przed naprawdę wojną która zaczyna sie w środę.

0

A ja widzę że to był brak koncentracji i motywacji. Jeżeli masz daną liczbę punktów przewagi i ważniejsze mecze na choryzoncie to automatycznie odpuszczasz, nie idziesz na 100. W zeszłym sezonie mieliśmy dwa oczka i musieliśmy sie zpinac do samego końca. Widząc ze mają obsesje na punkcie LM. I wierz mi ze nawet jak by Torres nie wyleciał tez byśmy wygrali.

1

My dokonaliśmy z Milanem. To była dokładnie taka sama sytuacja. Dlatego bym sie za bardzo nie cieszył ze Real odpadnie.

0

Moze coś w tym byc. Nawet ta ostatnia kartka na reprezentacji i szybszy powrót wydały sie dziwne.

0

Ale jest już coraz starszy i w takich meczach gdzie każdy by go kopał, rzucał itd to lepiej niech on sobie w tej pomocy chodzi a zawsze coś wymyśli. Aż tak bardzo już jego bramek niepotrzebujemy.

0

Ale wiesz jak ten sezon co grał z Milanem sie skończył dla niego.

0

Co Ty gadasz. Jak sie nie pokazywał. A kto rozgrywał a kto uderzał na bramkę z przewrotki. Pamiętaj ze z Realem miał plaster cały czas. Wczoraj też sie dało to zauważyć ale dawał radę.

0

Mi to najbardziej sie rozchodzi czy Espanyol będzie walczył czy da Atletico spacerek wiedząc ze grają w środę z nami

1

Mnie ciekawi czy Espanyol sie podłoży Atletico czy bedą walczyć o drugie miejsce swoim przydupasom?

0

Wiesz jak ci na codzień zostaje Polska liga to takie są skutki.

4

Sędzia też widział ze przy pierwszym faulu Torres już sie gotował. Poprostu spaliły mu sie styki i tyle.

3

Co drugiej żółtej Torresa to jest pokazane przez chwile jak sędzia pokazuje że to jest jego drugi faul (oczywiście już po pierwszej kartce). W tym pierwszym przypadku sędzia puścił grę bo Barca sie utrzymała przy piłce.

2

Nie którymi odpowiedziami dawał do zrozumienia że te Grand derby poprostu odpuścili i tyle w temacie.

0

Podaj źródło?

Już znalazłem.

0

A ja czułem ze ten mecz odpuszczą i wcale im sie nie dziwię. Wrócili z dalekich podróży, we wtorek ważniejszy mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?