rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie Gomes poprostu spalił sie na samym starcie w tym meczu. Dużo piłkarzy tak ma ze jak wracają na swój były stadion to mecze im nie wychodzą.
0
Coś czuje ze od początku grudnia zaczną sie kontuzje MSN
0
Strasznie dużo błędów rzeczowych w tym artykule. Neymar asystował Leo z Deportivo ale to była akcja nie stały fragment meczu, i to Neymar podawał do Suareza w meczu z Borussią kiedy bramkę zdobył Pique.
5
Dokładnie tez tak mam. Mecze reprezentacji bez niego to jakoś drętwie sie ogląda
1
Czemu. Ja wole słuchać Hajte jak Kołtonia. A to ze sobie pogada każdy ekspert gada od rzeczy.
1
Ale Mateusza Borka z Tomaszem Hajto sie super słucha.
1
Pod koniec meczy i musiał zejść. Ale dobrze ze dostał żółta bo wraca do klubu chyba.
2
To chyba niewidziałes kiksów innych bramkarzy. Tylko pewnie nie za dużo meczy oglądasz i niewidziałeś ile baboli w wieku Matsa walili inni bramkarze. Taki jest styl Barcy i nie zmienisz go a błędy są w to wliczone. Pamiętaj tez ile punktów nam uratował i ile meczy wygrał.
0
Ja odniosłem wczoraj wrażenie ze wszyscy chodzili tak jakby dostali ostro po dupie na treningach. Jakby zwiększyli im obciążenia przed kadra żeby po przerwie wrócili w formie.
Pewnie sie mylę bo nie za bardzo sie na tym znam ale takie odniosłem wrażenie. Wszyscy tacy jacyś wolni itp.
2
Właśnie bo każdy pamięta tylko błędy a nikt niepamieta ile meczy nam bramkarze wygrali.
0
No właśnie. W następnym może nam uratować 3 ptk. Ten mecz to nikomu oprócz Pique nie wyszedł.
1
Ale przy takim stylu jaki mamy to nawet najlepszy bramkarz bedzie popełniał błędy. Ale Villarealu to nie pamietam?
1
Nie którzy zapominają jakie błędy popełniał Valdes i jakoś nikt go nie wyzywał i nie sprzedawał. Z tego co pamietam to chyba pierwszy tak poważny błąd przez trzy sezony. Bo tych bramek za kołnierz to bardziej przypadek jak błąd bramkarza.
0
Ma Lucho to coś do wyciągania zawodników z dołka. Z Vidalem tez sie uda. Chyba ze jest tak słaby ze nawet magia Lucho nie pomoże jak było z Daglasem czy Sandro.
1
Właśnie zacząłem czytać Złotą dekadę. Narazie super.
Biografie Suareza już czytałem. Po przeczytaniu zrozumiałem dużo z jego zachowania na boisku.
0
Nie nie bedzie działać za granicą. Chyba ze masz jakąś telewizje Cyfrowy albo NC+. Za playerze nie bedzie działać.
0
Za próbę uderzenia z byka.
0
Dzieki.
0
Kiedy my w końcu gramy? W sobotę czy niedziele?
0
A ja myśle ze żaden z nich nie wystąpi w sobotę od pierwszej minuty
0
Po legendzie, drugiego takiego to nie bedzie nigdy.
0
Można u nas numer 2 jest zastrzeżony.
9
Tylko kiedy Puyol, Xavi i Iniesta zaczynali Barca była na "peryferiach" i każdy puchar(nawet króla) cieszył bardziej jak teraz dublet. To mieli czas i nie było ciśnienia. A teraz kazdy widzi rok bez trypletu rokiem zmarnowanym. Tak oczywiście z przymrużeniem oka.
3
Czy On za duzo przypadkiem nie mówi?
4
Czy mi sie wydaje czy Alba odkąd ma konkurencje gra lepiej?
0
Teraz jest taki przepis. Ze jak piłka leci do bramki a ktoś ja wybije ręka jest bramka uznana i żółta kartka
0
Moze to jest tak ze jak piłkarz nie nadaje sie do najlepszej drużyny na świecie to jest nic niewarty. Ci sa cos warci grają dla nas.
0
A co Ty chciałeś za kolesia który nie gra dwa lata. Dla nas najważniejsze zeby przez ten rok grał a zostając u nas pewnie by zagrał dwa mecze w PK
0
Fajne losowanie. Bvb zawsze nie odliczalne sporting tak samo i w końcu bede kibicował Legii. A my pierwsze miejsce.
1
A co Ty sie dziwisz. Przecież cały Ajax grał piach. Moze oni nie chcieli w ogóle awansować do LM. Mają skład w budowie i wolą grać w LE dalej zajdą.