0

Dla mnie Gomes poprostu spalił sie na samym starcie w tym meczu. Dużo piłkarzy tak ma ze jak wracają na swój były stadion to mecze im nie wychodzą.

0

Coś czuje ze od początku grudnia zaczną sie kontuzje MSN

0

Strasznie dużo błędów rzeczowych w tym artykule. Neymar asystował Leo z Deportivo ale to była akcja nie stały fragment meczu, i to Neymar podawał do Suareza w meczu z Borussią kiedy bramkę zdobył Pique.

5

Dokładnie tez tak mam. Mecze reprezentacji bez niego to jakoś drętwie sie ogląda

1

Czemu. Ja wole słuchać Hajte jak Kołtonia. A to ze sobie pogada każdy ekspert gada od rzeczy.

1

Ale Mateusza Borka z Tomaszem Hajto sie super słucha.

1

Pod koniec meczy i musiał zejść. Ale dobrze ze dostał żółta bo wraca do klubu chyba.

2

To chyba niewidziałes kiksów innych bramkarzy. Tylko pewnie nie za dużo meczy oglądasz i niewidziałeś ile baboli w wieku Matsa walili inni bramkarze. Taki jest styl Barcy i nie zmienisz go a błędy są w to wliczone. Pamiętaj tez ile punktów nam uratował i ile meczy wygrał.

0

Ja odniosłem wczoraj wrażenie ze wszyscy chodzili tak jakby dostali ostro po dupie na treningach. Jakby zwiększyli im obciążenia przed kadra żeby po przerwie wrócili w formie.
Pewnie sie mylę bo nie za bardzo sie na tym znam ale takie odniosłem wrażenie. Wszyscy tacy jacyś wolni itp.

2

Właśnie bo każdy pamięta tylko błędy a nikt niepamieta ile meczy nam bramkarze wygrali.

0

No właśnie. W następnym może nam uratować 3 ptk. Ten mecz to nikomu oprócz Pique nie wyszedł.

1

Ale przy takim stylu jaki mamy to nawet najlepszy bramkarz bedzie popełniał błędy. Ale Villarealu to nie pamietam?

1

Nie którzy zapominają jakie błędy popełniał Valdes i jakoś nikt go nie wyzywał i nie sprzedawał. Z tego co pamietam to chyba pierwszy tak poważny błąd przez trzy sezony. Bo tych bramek za kołnierz to bardziej przypadek jak błąd bramkarza.

0

Ma Lucho to coś do wyciągania zawodników z dołka. Z Vidalem tez sie uda. Chyba ze jest tak słaby ze nawet magia Lucho nie pomoże jak było z Daglasem czy Sandro.

1

Właśnie zacząłem czytać Złotą dekadę. Narazie super.
Biografie Suareza już czytałem. Po przeczytaniu zrozumiałem dużo z jego zachowania na boisku.

0

Nie nie bedzie działać za granicą. Chyba ze masz jakąś telewizje Cyfrowy albo NC+. Za playerze nie bedzie działać.

0

Za próbę uderzenia z byka.

0

Dzieki.

0

Kiedy my w końcu gramy? W sobotę czy niedziele?

0

A ja myśle ze żaden z nich nie wystąpi w sobotę od pierwszej minuty

0

Po legendzie, drugiego takiego to nie bedzie nigdy.

0

Można u nas numer 2 jest zastrzeżony.

9

Tylko kiedy Puyol, Xavi i Iniesta zaczynali Barca była na "peryferiach" i każdy puchar(nawet króla) cieszył bardziej jak teraz dublet. To mieli czas i nie było ciśnienia. A teraz kazdy widzi rok bez trypletu rokiem zmarnowanym. Tak oczywiście z przymrużeniem oka.

3

Czy On za duzo przypadkiem nie mówi?

4

Czy mi sie wydaje czy Alba odkąd ma konkurencje gra lepiej?

0

Teraz jest taki przepis. Ze jak piłka leci do bramki a ktoś ja wybije ręka jest bramka uznana i żółta kartka

0

Moze to jest tak ze jak piłkarz nie nadaje sie do najlepszej drużyny na świecie to jest nic niewarty. Ci sa cos warci grają dla nas.

0

A co Ty chciałeś za kolesia który nie gra dwa lata. Dla nas najważniejsze zeby przez ten rok grał a zostając u nas pewnie by zagrał dwa mecze w PK

0

Fajne losowanie. Bvb zawsze nie odliczalne sporting tak samo i w końcu bede kibicował Legii. A my pierwsze miejsce.

1

A co Ty sie dziwisz. Przecież cały Ajax grał piach. Moze oni nie chcieli w ogóle awansować do LM. Mają skład w budowie i wolą grać w LE dalej zajdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?