rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Idealnie ujęte. Brawo.
25
Daglas: Fenomen ma więcej trofeów niż rozegranych meczy.
2
Ja jestem ciekaw co Kucharczyk ma na właścicieli ze chyba juz 4 trener a on ciagle w pierwszym składzie a gra piach
0
Kto robi te transfery w Legii. Ci nowi to jakaś masakra. Ten trener nawet jak awansuje to powinien sam odejść za to ze niszczy klub.
0
Kiedyś bardzo lubiłem oglądać Legię. Miała swój styl, grała fajny futbol( Radovic, Luboija, młodzi piłkarze). Za trenera M Skorże w LE grali bardzo ładnie a i w lidze szło im spoko. Gdyby w tamtym okresie awansowali do LM bym sie bardzo cieszył. A teraz grają kompletny piach, brak pomysłu na grę, nie widząc schematów, poprostu a moze wpadnie cos, moze Nikolic cos strzeli itd. Kazdy kibic wie i zdaje sobie sprawę że ten awans bedzie tylko dlatego ze trafiliśmy na pół amatorów i nikt sie przez to az tak nie podnieca.
Ale jak los tak chciał to niech grają i wygrywają nawet po 1:0.
0
Dla mnie to jeszcze nie pora żeby Denis brał grę na własne barki. Teraz od tego sa inni. On ma pomagać i uczyć sie.
0
Co z tego ze zagrają w tym roku w tej LM jak za rok o tej porze znowu nie bedzie polskiej drużyny w rozgrywkach. Bo jak Legia nie wygra mistrzostwa to sam widzisz jak to sie moze skończyć. To po co te ptk w rankingu?
0
Nie wiem czy taki wstyd. Lepiej piąć sie po szczebelkach powoli. Na tą chwile LE to nasz szczyt możliwości. Takie jest moje zdanie. I przede wszystkim utrzymać skład a nie ze zaraz trzon drużyny zostanie sprzedany.
1
Ale z taką grą Legie czeka tylko kompromitacja. Wolałbym żeby doszli lepiej do półfinału LE jak dostać oklep od każdej drużyny w LM. To są lata świetlne. Taki mecz jak wczoraj to powinni wygrywać 3:0 do przerwy to moze by ludzie docenili. A jak ledwo ledwo wygrywają z pół amatorami to sie nie dziw że ludzie sie śmieją.
0
Porównaj trofea jakie wygrały drużyny z Bravo i Hartem w składzie. Nie codzi tylko o klubowe rozgrywki. Z ostatnich dwóch sezonów.
0
Mascherano jest zawieszony tylko w Pucharze Króla
0
Ale ta Legia słaba jest. Wiem ze myślami są przy meczu o LM ale tak grać bez pomysłu z Łeczną to jakaś masakra.
3
Robił strasznie duzo szumu w polu karnym.
3
Zawsze się go obawiałem jak graliśmy z Valencią.
14
Moze jestem w błędzie ale to Bravo w ubiegłym sezonie był kontuzjowany a Marc dwa sezony temu.
0
Totti moje marzenie ale to niemożliwe.
0
A nasi grają?
0
Macie jakieś wiadomości o naszych w Napolii i As Monaco? Wynik znam chodzi o grę.
0
Widzisz zapomniałem o Argentynie z ostatnich finałów
0
Ta cała Brazylia wyglada podobnie jak Barcelona kilka lat temu. Nie wiesz co zrobic z piłką podaj do Messiego(tutaj do Neymara) a tam dwóch czy trzech obrońców a reszta stoi.
23
Żebyś sie nie ździwil
1
Jak wykupisz pakiet Eleven to masz po kilku godzinach. A te 15 zł jest doliczane do opłaty miesięcznej abonamentu. Tak miałem ja. Nic przy wlączaniu Eleven nie płaciłem
2
Tylko ze taka kłoda w niektórych meczach byłaby nam bardzo potrzebna. Całe MNS plus Gomez. Jak by wyglądał mecz z Atletico jak byśmy mieli taką kłodę na boisku (chodzi o LM rewanż).
1
Jak sie nie mylę to 225 i 226 ale nie jestem pewien
0
Tez mi to do głowy przyszło.
3
Ale zdajesz sobie sprawę że mamy duzo meczy ze słabszymi drużynami w których moze cała nasza "młodzież" grać a MSN na ławce. I tak bym to widział.
1
Faktycznie mój błąd. Santos prowadził 4 lata temu Grecję.
0
Wszyscy hejtują Portugalię za styl itd. A w 2004 roku jak Grecja zdobywała mistrzostwo to wszyscy byli pod wrażeniem. Dodajmy ze obie te drużyny prowadził ten sam trener.
66
A nie wiecie czemu takie plotki teraz wychodzą. Nie długo bedą z nim przedłużać kontrakt i zaczyna sie gra jak przy poprzedniej umowie, jak przy Neymarze. Poprostu gra o lepsze pieniądze.
0
Hiszpania jest drużyną z najlepszymi technicznymi piłkarzami a karne strzela gość po którego strzale piłka ciagle krąży po orbicie.