rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie ze tak. Oni nawet na 50% nie grali.
0
Dla mnie to oni wiedzieli ze porażka nic im nie zabiera a wtorek jest ważniejszy.
0
Tu nie chodzi o ligi. Np kiedy leci jakiś mecz na Eleven to oni transmitują siatkówkę albo boks.
1
Tylko ich łączyły napoje energytujące ;)
0
Cyfrowy polsat niechce Eleven. Oni są ukierunkowani na inne sporty a jak wprowadza Eleven to spadnie oglądalność ich autorskich programów sportowych.
0
Sopcast. Tam jest dużo linków do transmisji. Albo player pl. I masz bez ścin.
0
Bedzie ścinało. Moze na jakości SD premium bedzie lepiej.
1
To jest tylko program. Cyfrowy Polsat nie ma Eleven w swojej ofercie.
0
Ale Benitez ma pół roku karencji na La Ligę.
0
Ja to Święci.
0
Sopcast tylko na komputerze wchodzisz na Facebook sopcasta i tam jest wszystko opisane jak sie robi. Futbollhd miałem pare lat. Możesz mieć kłopoty z płatnością. Można tylko z Polski przelewem albo z polskiego konta albo smsem. Jakoś w miarę dobra. Uruchamiają premium SD na ważniejsze mecze. Telewizjada mi kiedyś śmigała na 4G na iPadzie ale to był mecz ze Sportingiem. Także jest kilka opcji. Albo jakiś pub gdzie bedą transmitować. A jaka cześć UK?
0
Oglądałem tak przez pare lat.
1
Ja tez mieszkam w Uk. Najlepszy będzie sopcast albo futbollhd premium. Telewizjada tez ale może zacinać. Wszystko zależy jakiego sprzętu używasz i jaki masz internet.
0
Rozładuj go całego i zabierz ładowarkę albo wyjmij baterie
2
Bal sie ze trafi a chyba chce 500 bramkę na Camp Nou strzelić moze nawet Realowi.
0
A mi sie wydaje że może być. Prezes Boniek i pewnie całe otoczenie reprezentacji bardzo szanowali go.
0
Zauważ że dużo artykułów są pisane po nic. Ja nie mowię niech piszą ale żeby to były jakieś z sensem i nie przez trzy dni o tym samym tylko tytuły zmieniają.
23
To nie tak. Polskie media za wszelka cenę starają sie nam go obrzydzić. Nie wiem jak jest w Argentynie, Brazylii czy Portugalii ale tutaj to już lekka przesada. Po 10 artykułów dziennie o Lewym to jest chore. A jak nie pójdzie nam na mistrzostwach to go bedą wyzywać i ogólnie bedą jeździć po nim.
1
To już wiadomo komu punkty oddajemy jeżeli będziemy pewni mistrzostwa.
0
Nie chcę nic mowić ale Atletico widać że puchnie. Oni grają praktycznie jedną jedenastką cały sezon.
0
Dzisiaj był dzień wolny.
0
Ludzie o jakim maratonie my mówimy. Wygrać w niedziele i grand derby a pózniej można zluzować w lidze. Możemy przegrać dwa mecze bez żadnych konsekwencji. To Atletico musi nas gonić. Pózniej po rewanżu z Atletico mamy łatwych przeciwników. Dla mnie to tylko trzy mecze w których musimy dać 120%. Niedziela, Real i pierwszy mecz z Atletico.
1
Kiedyś pisałem na tej stronie że Real jakby nie grał to i tak półfinał na jak w banku.
0
Pewnie że nie z każdym. Ale z każdym wylosowanym przez los. Nie możemy sie obawiać nikogo.
0
Jeżeli mamy przejść do historii to musimy mierzyć sie z każdym. To jest inna Barca jak ta dwa lata temu. Tam nawet bramkarza nie mieliśmy. Jeżeli dopadniemy z Atletico to widocznie nie zasługujemy na drugą LM z rzędu. Ale jestem dobrej myśli.
0
Chyba 257 ale nie jestem pewien
0
Raczej nie po na ZDF pewnie będzie Bayern
3
To jest fenomen wygrał dwa puchary jest w finale następnego a jeszcze nie zagrał z odwiecznym wrogiem nawet minuty. Może w tym sezonie sie uda;)
0
To ze nie ma Suareza to pokazuje gdzie oni mają to całe Pichichi.
5
Nie śmiejcie sie moze ten chłopak wziął na siebie kontuzje kogoś ważnego. Pamiętacie Vermalena w zeszłym sezonie wziął na siebie kontuzje na cały sezon.