rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W zeszłym roku z Bayernem tez nie mieliśmy piłki a jak sie skończyło każdy wie. LM to jest inny poziom koncentracji. Dzisiaj trochę zgubiła ich szybko strzelona bramka. Musimy sie oszczędzać mamy dużo więcej meczy od innych
0
Dokładnie tak. Każdy kto ogłada Barce LE mógł sie spodziewać takiego meczu. Przed nami dwa moze kluczowe mecze.
0
Jakoś dziwnie ale spodziewałem sie takiego meczu.
0
Vidal w lidze ma chyba jedną.
0
5
0
Dla nich każdy przeciwnik jest groźny. Chyba nawet jakby grali z Arką lub Zawiszą tez by powiedzieli ze to trudny przeciwnik. Za to ich podziwiam. Pokora do każdego.
1
Dostają kolejne drużyny z ligi. Np jak borussia wygra i zajmie miejsce np 2 to w LM zagra kolejna drużyna z ligi.
0
Canal +.
0
Real strzelą bramkę z dupy a dalej to już pójdzie. Gładkie min 2:0
0
Przecież grają w środę chyba o 18 albo coś koło tego.
34
Alves był zły sam na siebie że zagrał słabo.
0
Jakby Lewy grał w Realu i wygrał króla strzelców to mógłby byc nawet drugi a moze i nawet pierwszy. Ale to jest moje zdanie.
0
Ale Messi jest najlepszy. A Lewy musi się nim stać. I powiedzmy sobie szczerze Bundesliga to nie jest poziom La Liga.
0
Suarez co lepszego od Lewego? To jakby Kazek Węgrzyn powiedział to ma siłe. I gra już w trzeciej lidze a Lewy ciagle w jednej. Lewy żeby był najlepszy musi sie przenieść gdzieś indziej żeby udowodnić swoją wartość.
3
Nie bo TVP nie ma praw do transmisji.
0
Ktoś puścił famę ze Messi kupił najdroższy samochód na świecie. Ferarri za 32 miliony. Czy jakoś tak
0
Może się umówił z graczami pierwszego zespołu ze będzie młodych gonił żeby rekordu im nie zepsuli.
0
Dzięki
0
Na jakich kanałach jest Eleven w UPC?
0
Spodziewałem sie takiego meczu.
1
Przecież ten mecz to parodia dla obu drużyn.
1
Ja też bo sama młodzież by nieogarnęła początku meczu.
0
Mi się wydaje że powinien zagrać ktoś musi ogarnąć środek pola a tylko on ma największe doświadczenie przynajmniej w pierwszej połowie.
0
Nie pomyślałem o Bartrze. Rakitic chodzi mi po głowie ale raczej nie.
0
Ciekawe kto kapitanem będzie jeżeli Adriano nie wyjdzie w pierwszym składzie?
0
Wiem o tym. Zobaczymy w środę. Dzięki za miłą konwersację. Pozdrowionka.
0
Moze po to też ściągnął tylu zawodników z Barcy B.
0
Może masz rację ale przegrać przed własną publicznością z rezerwami Barcy do przyjemnych pewnie nie będzie należało.
0
No ale jak Neville przegra z naszymi rezerwami to walizki chyba sam zarząd mu spakuje a on po meczu w samolot wsiądzie i już nie wróci. Na awans raczej szans nie mają ale wygrać to chyba muszą.
0
Dla mnie też jest bez znaczenia ale jak sobie pomyśle ze mogą przegrać z Sevillą albo Arsenalem to jednak wole kompromitacje z Valencią.