0

W zeszłym roku z Bayernem tez nie mieliśmy piłki a jak sie skończyło każdy wie. LM to jest inny poziom koncentracji. Dzisiaj trochę zgubiła ich szybko strzelona bramka. Musimy sie oszczędzać mamy dużo więcej meczy od innych

0

Dokładnie tak. Każdy kto ogłada Barce LE mógł sie spodziewać takiego meczu. Przed nami dwa moze kluczowe mecze.

0

Jakoś dziwnie ale spodziewałem sie takiego meczu.

0

Vidal w lidze ma chyba jedną.

0

5

0

Dla nich każdy przeciwnik jest groźny. Chyba nawet jakby grali z Arką lub Zawiszą tez by powiedzieli ze to trudny przeciwnik. Za to ich podziwiam. Pokora do każdego.

1

Dostają kolejne drużyny z ligi. Np jak borussia wygra i zajmie miejsce np 2 to w LM zagra kolejna drużyna z ligi.

0

Canal +.

0

Real strzelą bramkę z dupy a dalej to już pójdzie. Gładkie min 2:0

0

Przecież grają w środę chyba o 18 albo coś koło tego.

34

Alves był zły sam na siebie że zagrał słabo.

0

Jakby Lewy grał w Realu i wygrał króla strzelców to mógłby byc nawet drugi a moze i nawet pierwszy. Ale to jest moje zdanie.

0

Ale Messi jest najlepszy. A Lewy musi się nim stać. I powiedzmy sobie szczerze Bundesliga to nie jest poziom La Liga.

0

Suarez co lepszego od Lewego? To jakby Kazek Węgrzyn powiedział to ma siłe. I gra już w trzeciej lidze a Lewy ciagle w jednej. Lewy żeby był najlepszy musi sie przenieść gdzieś indziej żeby udowodnić swoją wartość.

3

Nie bo TVP nie ma praw do transmisji.

0

Ktoś puścił famę ze Messi kupił najdroższy samochód na świecie. Ferarri za 32 miliony. Czy jakoś tak

0

Może się umówił z graczami pierwszego zespołu ze będzie młodych gonił żeby rekordu im nie zepsuli.

0

Dzięki

0

Na jakich kanałach jest Eleven w UPC?

0

Spodziewałem sie takiego meczu.

1

Przecież ten mecz to parodia dla obu drużyn.

1

Ja też bo sama młodzież by nieogarnęła początku meczu.

0

Mi się wydaje że powinien zagrać ktoś musi ogarnąć środek pola a tylko on ma największe doświadczenie przynajmniej w pierwszej połowie.

0

Nie pomyślałem o Bartrze. Rakitic chodzi mi po głowie ale raczej nie.

0

Ciekawe kto kapitanem będzie jeżeli Adriano nie wyjdzie w pierwszym składzie?

0

Wiem o tym. Zobaczymy w środę. Dzięki za miłą konwersację. Pozdrowionka.

0

Moze po to też ściągnął tylu zawodników z Barcy B.

0

Może masz rację ale przegrać przed własną publicznością z rezerwami Barcy do przyjemnych pewnie nie będzie należało.

0

No ale jak Neville przegra z naszymi rezerwami to walizki chyba sam zarząd mu spakuje a on po meczu w samolot wsiądzie i już nie wróci. Na awans raczej szans nie mają ale wygrać to chyba muszą.

0

Dla mnie też jest bez znaczenia ale jak sobie pomyśle ze mogą przegrać z Sevillą albo Arsenalem to jednak wole kompromitacje z Valencią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?