rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi ten mecz przypomina mecz z valencią z zeszłego sezonu. Bramka na początku a pózniej kupa szczęścia. Tylko ze w tamtym meczu nie straciliśmy bramki.
0
Sprawdź na chomikuj pl tam jest chyba wersja hiszpańska. Wpisz Google Messi the movie chomikuj i Ci wiskoczy. Nie moge sprawdzić dokładnie po mi na iPadzie nie odtwarza.
2
Dlatego ma dyskomfort.
0
Moze trenował gdzieś w środku. Te dyskomforty to jest ściema. Tak myśle. Wolą to powiedzieć jak przyznać sie ze oszczędzają albo boją się 5 kartki szczególnie ze mamy lekką kosę z sędziami. Oczywiście to jest tylko moje zdanie.
0
W ostatnim meczu dostał w to miejsce gdzie najbardzej boli każdego faceta.
0
Jeżeli chodzi Ci o ten co siedzą wszyscy i opowiadają o Messim i są materiały archiwalne o nim to był kiedyś na youtubie.
0
Teraz Neymar z Malagą ławka żeby ktoś go nie wykartkować przypadkiem na mecz z Atletico.
1
W takich meczach widać że ta Barcelona zupełnie zmieniła tożsamość jak za czasów Pepa
0
Dało 4 do następnej rundy kolego.
0
Dla mnie dają jasny przekaz że za PK nie bedą umierać. Dla nich liczy się LL i LM.
0
Przecież konferencje już są na kanale.
0
Widzę że oni na poważnie myślą o obronie LM. LE pewnie zdaje sobie sprawę że drugiego trypletu podrząd nie da się wygrać. Coś czuje ze PK to jest na zasadzie wygramy ok nie wygrany nic się nie stanie.
2
Nie porównuj tamtego meczu. Wrócili po ciężkim meczu, po turnee. Teraz nawet jak nie strzelimy (w co watpię) to nie przegramy 4:0.
0
Co ty piszesz jak nie ma po co odpoczywać? Pamiętaj Messi jest coraz starszy a i mecze najważniejsze przed nimi.
0
Pamietam to jest ryzyko. Kto nie ryzykuje ten nie ma trypletu ;)
0
Ale to granie na pół gwizdka daje nam siłe na granie z mocnymi rywalami. Ile ptk z pierwsza piątka my mamy a ile oni. Wiedz jedno ilością bramek się nie zdobywa mistrzostwa.
0
Barcelony zawsze były
0
Sopcasata masz za darmo. Poszukaj sopcasta na Facebooku tam jest wszystko opisane
0
Moze byc że Arda zagra zamiast Rakiticia
0
Sopcast najlepsza jakość albo futbollhd
0
Nolito na trybunach siedzi i bije brawo.
0
Może jestem w błędzie ale miał nie grać do końca miesiąca. Z transferem też coś może być.
2
Przecież Nolito już dawno kontuzjowany jest.
0
Wolski jest dobrym komentatorem ale nie na mecze bez radnych emocji. Coś musieli gadać jak na boisku praktycznie nic sie niedziało.
0
To wcale nie jest śmieszne
0
Czemu pajac? Ma kontrakt chyba z D&G i to oni projektują dla niego garnitury a on bierze kasę. Jak by Ci płacili takie pieniądze to też byś to ubrał.
9
LE stworzył kogoś na wzór siebie samego. Tez był dobry na kilku pozycjach.
7
Aduriz pauzuje w meczu z nami za tydzień. Dostał żółtą kartkę.
0
Jeżeli ktoś myślał ze Luisito bedzie strzelał w każdym meczu po dwie lub trzy bramki to chyba jest tylko sezonowym kibicem. Było do przewidzenia ze tak sie stanie zważywszy że LS gra praktycznie w każdym meczu po 90 min od sierpnia. On jest lepszy z trudniejszymi przeciwnikami.
0
Sandro pewnie jako okno wystawowe.