0

Miło ze sie przydałem.

1

Ale ona ciagle ma niemiecki numer i ciagle wysyłasz przez zagranicznego operatora. Nie zdziwię sie jak ona będąc w Polsce tez płaci.

0

Z tego co zrozumiałem to umarł Walter osoba bardzo ważna dla naszego Luisa Suareza. Ktoś jak czytał ostatnią biografię LS wie jak ważna to była osoba.

0

A dla mnie do jest poprostu słabszy okres. W zeszłym roku tez mieliśmy lekką zadyszkę w tym okresie. Każda drużyna to przechodzi.

2

A co innego miał powiedzieć? Oficjalnie jeszcze nie zaczęli rozmów.

0

I teraz wszyscy grają na Neymara.

0

Musisz sie pospieszyć bo do końca roku jest promocja za 8,50 na miesiąc przez rok. Od stycznia 17 zł za miesiąc.

0

Co ty piszesz. Jak zmalała. Przecież to Neymar ma ostatnio sporo asyst i to do Messiego i Suareza

3

Ale ochronę to on ma ;)

0

Nasza ekstraklasa ma gorszy przelicznik od niemieckiej. Tam sie na koniec mnoży razy 2 pierwsze piec lig a poznie razy 1.5.

1

Strata punktów jest wliczona zważywszy w pierwszej części sezonu

3

Jakby w każdym meczu grali do końca to siły by starczyło może do lutego

0

W sumie tez racja. Chyba wole żeby Pep jednak został. Jego filozofia sie nie zmieni i bedą łatwiejsi.

0

Jeżeli ta plotka z Carlo w Bayernie okaże sie prawdą to może stworzyć hegemona na lata z którym bedzie mogła wygrać może jedynie Barcelona. Przy tak poukładanym klubie jak Bayern to bedzie odpowiedni człowiek.

0

A fifa nie ma zysku z loga fifa na koszulkach?

0

A jak myślicie finał jest juz ustalony czy Barcy może tam zabrakną? Dla FIFA byłaby kolosalna strata finansowa.

1

Ale pisałeś o Messim. To ja wiem że każdy może strzelić

3

Bramkarzem któremu Messi nigdy niestrzelił bramki!

0

Pamietajmy ze zawsze był kryzys. Dawniej był na przełomie stycznia i lutego. Teraz mamy pod koniec roku. W zeszłym sezonie było tak samo. Mam wrażenie że każde potknięcie jakie milelismy na przełomie dwóch tygodni było wliczone.

0

Jakoś jestem spokojny o mecz z Deportivo. Chyba nam oddadzą tą przysługę za zeszły sezon.

0

Ale Samper to bardziej Iniesta moim zdaniem.

0

Mały Mateo ma dzisiaj trzy miesiące. Messi wczoraj może imprezę szykował.

1

Kanały TVP.

0

Nasz Marc to chyba tak zagrał żeby Leno i cały Bayer z LM wywalić. Podobno sie nie lubią.

0

Dzisiaj mam wrażenie że widzimy trzech najsmutniejszych ludzi każdy z dala od siebie.

0

Musisz szukać czy masz taki kanał.

0

Zdf jest mecz ale nie pamietam nr kanału na cyfrowym polsacie

0

Wejść ok ale po cow co drugim poście pisać o nich. Od wczoraj to normalnie nic tutaj innego nie czytam. Ja wiem każdy ma prawo itd. ale ja sie pytam po co? (z czystej ciekawości)

0

Nie rozumiem jednego dlaczego prawdziwy kibic Barcelony wchodzi na stronę Realu i sie podnieca tym co tam jest napisane. Czy was to interesuje? Ja nie byłem tam nigdy.

2

Oni tak zagrali dla Kapitana Grzmota. Cały świat o nim teraz mówi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?