rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miło ze sie przydałem.
1
Ale ona ciagle ma niemiecki numer i ciagle wysyłasz przez zagranicznego operatora. Nie zdziwię sie jak ona będąc w Polsce tez płaci.
0
Z tego co zrozumiałem to umarł Walter osoba bardzo ważna dla naszego Luisa Suareza. Ktoś jak czytał ostatnią biografię LS wie jak ważna to była osoba.
0
A dla mnie do jest poprostu słabszy okres. W zeszłym roku tez mieliśmy lekką zadyszkę w tym okresie. Każda drużyna to przechodzi.
2
A co innego miał powiedzieć? Oficjalnie jeszcze nie zaczęli rozmów.
0
I teraz wszyscy grają na Neymara.
0
Musisz sie pospieszyć bo do końca roku jest promocja za 8,50 na miesiąc przez rok. Od stycznia 17 zł za miesiąc.
0
Co ty piszesz. Jak zmalała. Przecież to Neymar ma ostatnio sporo asyst i to do Messiego i Suareza
3
Ale ochronę to on ma ;)
0
Nasza ekstraklasa ma gorszy przelicznik od niemieckiej. Tam sie na koniec mnoży razy 2 pierwsze piec lig a poznie razy 1.5.
1
Strata punktów jest wliczona zważywszy w pierwszej części sezonu
3
Jakby w każdym meczu grali do końca to siły by starczyło może do lutego
0
W sumie tez racja. Chyba wole żeby Pep jednak został. Jego filozofia sie nie zmieni i bedą łatwiejsi.
0
Jeżeli ta plotka z Carlo w Bayernie okaże sie prawdą to może stworzyć hegemona na lata z którym bedzie mogła wygrać może jedynie Barcelona. Przy tak poukładanym klubie jak Bayern to bedzie odpowiedni człowiek.
0
A fifa nie ma zysku z loga fifa na koszulkach?
0
A jak myślicie finał jest juz ustalony czy Barcy może tam zabrakną? Dla FIFA byłaby kolosalna strata finansowa.
1
Ale pisałeś o Messim. To ja wiem że każdy może strzelić
3
Bramkarzem któremu Messi nigdy niestrzelił bramki!
0
Pamietajmy ze zawsze był kryzys. Dawniej był na przełomie stycznia i lutego. Teraz mamy pod koniec roku. W zeszłym sezonie było tak samo. Mam wrażenie że każde potknięcie jakie milelismy na przełomie dwóch tygodni było wliczone.
0
Jakoś jestem spokojny o mecz z Deportivo. Chyba nam oddadzą tą przysługę za zeszły sezon.
0
Ale Samper to bardziej Iniesta moim zdaniem.
0
Mały Mateo ma dzisiaj trzy miesiące. Messi wczoraj może imprezę szykował.
1
Kanały TVP.
0
Nasz Marc to chyba tak zagrał żeby Leno i cały Bayer z LM wywalić. Podobno sie nie lubią.
0
Dzisiaj mam wrażenie że widzimy trzech najsmutniejszych ludzi każdy z dala od siebie.
0
Musisz szukać czy masz taki kanał.
0
Zdf jest mecz ale nie pamietam nr kanału na cyfrowym polsacie
0
Wejść ok ale po cow co drugim poście pisać o nich. Od wczoraj to normalnie nic tutaj innego nie czytam. Ja wiem każdy ma prawo itd. ale ja sie pytam po co? (z czystej ciekawości)
0
Nie rozumiem jednego dlaczego prawdziwy kibic Barcelony wchodzi na stronę Realu i sie podnieca tym co tam jest napisane. Czy was to interesuje? Ja nie byłem tam nigdy.
2
Oni tak zagrali dla Kapitana Grzmota. Cały świat o nim teraz mówi.