0

A moze ćwiczył indywidualnie albo na siłce.

0

A ja wam powiem że zagra całe MNS od początku. Może Samper i coś w obronie sie pozmienia. Nie wierze że MNS odmówią sobie zabawy przed własna publicznością.

0

Super nuta do tego filmu.

0

Nie byłbym taki pewien dla nich to bedzie najlepsza zabawa. Chociaż możesz mieć racje.

4

Całym sezonie 2013/14 a poprzedni był 14/15. Zapewne chodzi o pierwszy jego sezon.

1

Wyjdzie zapewne prawie pierwsza jedenastka. Z wyjątkiem Alby, Alvesa, Piqe. Napewno wyjdzie całe MNS.

1

Douglas ma kontuzje.

4

Ale chodziło autorowi zapewne na tym etapie rozgrywek.

0

Ale widziałeś te faule. Wole jakby grali w pełnym składzie jakby mieli naszym nogi połamać. A jak sędzia pozwoli to jeszcze gorzej.

0

oglądając Valencie aż sie boję o naszych chłopaków.

0

Ale wtedy mi sie wydaje ze Real był troszkę wyżej od Barcelony i każdy chciał tam grać. Teraz jest na odwrót.

0

Wpisz w Google sopcast. Wejdź na Facebooka sopcasta i tam jest wszystko wytłumaczone jak i co trzeba zainstalować. Nawet jest link do pobrania.

4

Od jakiego dłuższego czasu? Widziałeś mecz z Romą, jego radość w meczu z Realem? Messi ma teraz taki presezon i napewno ma strasznie ciężkie nogi i to może go wkurza.

0

Przerażają mnie jego słowa. To co teraz w każdym meczu min 3 bramki?

0

Dla mnie to jest taka gra przed podpisaniem nowej umowy. Jak by każdy zmieniał ligę bo ma kłopoty z urzędem to w La Liga grałby same ogórki.

0

To przez prawa licencyjne UEFA. Tak myślę.

0

Sprawdzałem teraz i jest cały czas ten skrót.

0

A z Valencią nie grają czasem przed meczem z Bayerem?

0

Mi sie wyświetlił jakieś 3 godziny temu. Moze musiał usunąć. Wiesz prawa licencyjne czy coś w tym stylu.

0

Bądź dobrej myśli. Może bedą chcieli Romie pomóc i wystawią pierwszy skład.

0

Fanpage Dariusz Żmudzki Barca po polsku.

0

Ja myśle ze poprostu nie chciał oddawać głosu na konkurenta. A powiedzieć coś musiał.

2

Dla mnie nasi bramkarze muszą czuć oddech drugiego.

0

LE kupuje zawodników podobnych do niego samego z talentem ale i z tym czymś.

3

Mi sie wydaje ze nie. U nas kluczowi zawodnicy mieli to samo dna co trener. Real nie ma swojego dna i nie ma ku temu piłkarzy. Zidane może jest dobrym trenerem ale chyba z tymi piłkarzami skończyłby jak jego poprzednicy. Ale to jest wyłącznie moje zdanie.

0

W dwa dni przeczytałem nie mogłem sie oderwać. Super polecam.

7

Pewnie tak. Kiedys jak siedział na ławce to gdzieś z tylu schowany a wczoraj w pierwszym rzędzie zadowolony, żyjący na ławce. Ładnie sie to oglądało.

0

Mnie najbardziej cieszy postawa Messiego. Nie wiem czy on tak sie zmienił czy LE ma taki wpływ. Jeszcze w zeszłym sezonie było nie do pomyślenia ze Messi siedzi na ławce w klasyku. Kiedyś wchodził zaraz jak tylko dostawał zielone światło i grał cały mecz.

0

Nie przypominaj mu i pamiętaj Moyes z nami wygrał w poprzednim sezonie ;)

0

To jest najbardziej wyrachowana Barcelona jaką kiedykolwiek widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?