rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A moze ćwiczył indywidualnie albo na siłce.
0
A ja wam powiem że zagra całe MNS od początku. Może Samper i coś w obronie sie pozmienia. Nie wierze że MNS odmówią sobie zabawy przed własna publicznością.
0
Super nuta do tego filmu.
0
Nie byłbym taki pewien dla nich to bedzie najlepsza zabawa. Chociaż możesz mieć racje.
4
Całym sezonie 2013/14 a poprzedni był 14/15. Zapewne chodzi o pierwszy jego sezon.
1
Wyjdzie zapewne prawie pierwsza jedenastka. Z wyjątkiem Alby, Alvesa, Piqe. Napewno wyjdzie całe MNS.
1
Douglas ma kontuzje.
4
Ale chodziło autorowi zapewne na tym etapie rozgrywek.
0
Ale widziałeś te faule. Wole jakby grali w pełnym składzie jakby mieli naszym nogi połamać. A jak sędzia pozwoli to jeszcze gorzej.
0
oglądając Valencie aż sie boję o naszych chłopaków.
0
Ale wtedy mi sie wydaje ze Real był troszkę wyżej od Barcelony i każdy chciał tam grać. Teraz jest na odwrót.
0
Wpisz w Google sopcast. Wejdź na Facebooka sopcasta i tam jest wszystko wytłumaczone jak i co trzeba zainstalować. Nawet jest link do pobrania.
4
Od jakiego dłuższego czasu? Widziałeś mecz z Romą, jego radość w meczu z Realem? Messi ma teraz taki presezon i napewno ma strasznie ciężkie nogi i to może go wkurza.
0
Przerażają mnie jego słowa. To co teraz w każdym meczu min 3 bramki?
0
Dla mnie to jest taka gra przed podpisaniem nowej umowy. Jak by każdy zmieniał ligę bo ma kłopoty z urzędem to w La Liga grałby same ogórki.
0
To przez prawa licencyjne UEFA. Tak myślę.
0
Sprawdzałem teraz i jest cały czas ten skrót.
0
A z Valencią nie grają czasem przed meczem z Bayerem?
0
Mi sie wyświetlił jakieś 3 godziny temu. Moze musiał usunąć. Wiesz prawa licencyjne czy coś w tym stylu.
0
Bądź dobrej myśli. Może bedą chcieli Romie pomóc i wystawią pierwszy skład.
0
Fanpage Dariusz Żmudzki Barca po polsku.
0
Ja myśle ze poprostu nie chciał oddawać głosu na konkurenta. A powiedzieć coś musiał.
2
Dla mnie nasi bramkarze muszą czuć oddech drugiego.
0
LE kupuje zawodników podobnych do niego samego z talentem ale i z tym czymś.
3
Mi sie wydaje ze nie. U nas kluczowi zawodnicy mieli to samo dna co trener. Real nie ma swojego dna i nie ma ku temu piłkarzy. Zidane może jest dobrym trenerem ale chyba z tymi piłkarzami skończyłby jak jego poprzednicy. Ale to jest wyłącznie moje zdanie.
0
W dwa dni przeczytałem nie mogłem sie oderwać. Super polecam.
7
Pewnie tak. Kiedys jak siedział na ławce to gdzieś z tylu schowany a wczoraj w pierwszym rzędzie zadowolony, żyjący na ławce. Ładnie sie to oglądało.
0
Mnie najbardziej cieszy postawa Messiego. Nie wiem czy on tak sie zmienił czy LE ma taki wpływ. Jeszcze w zeszłym sezonie było nie do pomyślenia ze Messi siedzi na ławce w klasyku. Kiedyś wchodził zaraz jak tylko dostawał zielone światło i grał cały mecz.
0
Nie przypominaj mu i pamiętaj Moyes z nami wygrał w poprzednim sezonie ;)
0
To jest najbardziej wyrachowana Barcelona jaką kiedykolwiek widziałem.