0

Facebook sopcasta tam bedą linki ale chyba 15 min przed meczem

1

Wejdź na Facebook sopcast tam bedzie kilka linków do transmisji.

0

Czemu masz Eleven zablokowany? Jak masz nc+ to wykup kanały Eleven.

0

Futbollhd albo sopcast.

1

W nc+ aktywacja trwa do 48 godzin

0

Kiedy ja zaczynałem kibicować Barcelonie Ciebie pewnie na świecie nie bylo

0

Człowieku pogięło Cię?

2

Naprawdę myślicie że coś bedzie szyte? Watpię w to, nie w tym meczu. Jeżeli przegramy ten mecz to tylko na własne życzenie a nie przez sędziego.

0

Sopcast albo futbollhd ja uzywałem kiedyś i było ok.

1

Watpię żeby Ci działało w Uk. Prawa licencyjne. Chyba ze masz polskie ip.

0

Futbollhd wykupić możesz nawet na jeden mecz.

0

Jak myślicie studio i komentarz ze stadionu na Grand derby na Eleven bedzie zbliżone do tego na nc+, czy raczej to jeszcze nie ten poziom?

2

Też polecam sopcast. Na ich Facebooku jest kilka linków do transmisji.

0

Wydaje mi sie że jak Leo wróci po tej kontuzji na GD to w poźniejszych meczach moze wchodzić z ławki albo byc ściągany przy dobrym wyniku i tak aż do końca roku a od stycznia pełna para.

0

Nie wiem ale cieżko to sobie wyobrazić. Prędzej moze Eleven udostępni w jakimś otwartym kanale np TVN Turbo.

0

Raczej niemożliwe. Pomyśl co by powiedzieli klienci co mają wykupione?

0

I podobno On przyszedł do Sevilli żeby sie pokazać bo marzy mu sie Barcelona.

0

Śpiewałem go na narodowym na żywo. Brzmi super.

Próbowałem śpiewać :)

1

Pewnie jutro w Asie: "Neymar oddaje karnego Suarezowi, Messi w styczniu w PSG". Taki żart.

1

Czy tylko ja odnoszę wrażenie ze tego meczu nie skończymy w komplecie?

0

Unieważnili mu ostatnia kartkę dlatego może zagrać.

0

Bo to już pomału chore zaczyna być. Ktoś ma ból d.... że niektórzy wydają setki milionów a od 10 lat to my prawie zawsze wygrywamy.

52

To ja jestem ciekaw jak postąpią z naszymi koszulkami. Przecież tam tez jest flaga Kataloni?

0

Dla mnie ten artykuł w Asie to jest takie odwrócenie wszystkich od problemów Realu. W Barcelonie jest za dobrze to trzeba coś wyciągnąć żeby na konferencjach pytać.

0

Wiesz jak ktoś w sytuacji sam na sam w ostatniej minucie pierwszej połowy nietrafia nawet w bramkę. A poza tym to pisałem ogólnie że PSG nie ten poziom. A Real moze grać piach a i tak bedzie w półfinale. I na tym polega różnica a nie ten jeden mecz.

0

A wynik znasz?

0

Ale PSG nigdy chyba nie osiągnie poziomu Realu, Barcy czy Bayernu. Widać brak doświadczenia w meczach z największymi.

0

Najważniejsze chyba dla dobra szatni że nikogo w mediach nie skrytykował.

1

Fajny program o Fc Barcelona na Canal+ właśnie sie zaczął.

0

Ja go już oglądałem dosyć dawno. Pewnie krąży gdzieś na youtubie. O Polskich napisach nic niewiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?