rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Facebook sopcasta tam bedą linki ale chyba 15 min przed meczem
1
Wejdź na Facebook sopcast tam bedzie kilka linków do transmisji.
0
Czemu masz Eleven zablokowany? Jak masz nc+ to wykup kanały Eleven.
0
Futbollhd albo sopcast.
1
W nc+ aktywacja trwa do 48 godzin
0
Kiedy ja zaczynałem kibicować Barcelonie Ciebie pewnie na świecie nie bylo
0
Człowieku pogięło Cię?
2
Naprawdę myślicie że coś bedzie szyte? Watpię w to, nie w tym meczu. Jeżeli przegramy ten mecz to tylko na własne życzenie a nie przez sędziego.
0
Sopcast albo futbollhd ja uzywałem kiedyś i było ok.
1
Watpię żeby Ci działało w Uk. Prawa licencyjne. Chyba ze masz polskie ip.
0
Futbollhd wykupić możesz nawet na jeden mecz.
0
Jak myślicie studio i komentarz ze stadionu na Grand derby na Eleven bedzie zbliżone do tego na nc+, czy raczej to jeszcze nie ten poziom?
2
Też polecam sopcast. Na ich Facebooku jest kilka linków do transmisji.
0
Wydaje mi sie że jak Leo wróci po tej kontuzji na GD to w poźniejszych meczach moze wchodzić z ławki albo byc ściągany przy dobrym wyniku i tak aż do końca roku a od stycznia pełna para.
0
Nie wiem ale cieżko to sobie wyobrazić. Prędzej moze Eleven udostępni w jakimś otwartym kanale np TVN Turbo.
0
Raczej niemożliwe. Pomyśl co by powiedzieli klienci co mają wykupione?
0
I podobno On przyszedł do Sevilli żeby sie pokazać bo marzy mu sie Barcelona.
0
Śpiewałem go na narodowym na żywo. Brzmi super.
Próbowałem śpiewać :)
1
Pewnie jutro w Asie: "Neymar oddaje karnego Suarezowi, Messi w styczniu w PSG". Taki żart.
1
Czy tylko ja odnoszę wrażenie ze tego meczu nie skończymy w komplecie?
0
Unieważnili mu ostatnia kartkę dlatego może zagrać.
0
Bo to już pomału chore zaczyna być. Ktoś ma ból d.... że niektórzy wydają setki milionów a od 10 lat to my prawie zawsze wygrywamy.
52
To ja jestem ciekaw jak postąpią z naszymi koszulkami. Przecież tam tez jest flaga Kataloni?
0
Dla mnie ten artykuł w Asie to jest takie odwrócenie wszystkich od problemów Realu. W Barcelonie jest za dobrze to trzeba coś wyciągnąć żeby na konferencjach pytać.
0
Wiesz jak ktoś w sytuacji sam na sam w ostatniej minucie pierwszej połowy nietrafia nawet w bramkę. A poza tym to pisałem ogólnie że PSG nie ten poziom. A Real moze grać piach a i tak bedzie w półfinale. I na tym polega różnica a nie ten jeden mecz.
0
A wynik znasz?
0
Ale PSG nigdy chyba nie osiągnie poziomu Realu, Barcy czy Bayernu. Widać brak doświadczenia w meczach z największymi.
0
Najważniejsze chyba dla dobra szatni że nikogo w mediach nie skrytykował.
1
Fajny program o Fc Barcelona na Canal+ właśnie sie zaczął.
0
Ja go już oglądałem dosyć dawno. Pewnie krąży gdzieś na youtubie. O Polskich napisach nic niewiem.