rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest skandal że mając obydwie platformy cyfrowe mecz ligi hiszpańskiej oglądam na internecie.
0
A Athletic to chyba formę tylko na superpuchar szykował.
0
W zeszłym sezonie Pique też siedział na ławie i jakoś na dobre mu to wyszło. A sezon kończy się w maju.
0
Przecież samo Eleven zaprzecza i nie będzie się odnosiło do plotek. Na sat kurier jest artykuł i jednemu koledze poniżej w komentarzu odpowiedzieli że nie ma nic oficjalnie.
0
Tylko że samo Eleven zaprzecza narazie. Był artykuł na sat kurierze
0
Do 70 min jak strzela dwie moze być ciekawie. Najgorsze że sędzia z Madrytu nie pomoże wyrazie czego. Oby nie przeszkadzał.
0
Ja dzwoniłem usłyszałem dokładnie to samo co napisałeś. Ale nie oszukujmy sie prawda moze być inna. Chyba że do soboty dogadają sie z Eleven.
0
Dzwoniłeś do nc+. Bo te słowa znam. Dzisiaj mi mówili tak samo.
0
Takimi myślami staram się wyciszyć. Pamietam mecz z Bayernem pełne emocje, pełna wiara a na koniec to bym telewizor wyrzucił.
0
Byc wypoczętym a mieć formę to trochę dwie inne sprawy. Nie wiesz jak bardzo chciałbym się mylić.
4
Ja kibicuje Barcelonie od 23 lat i tez nie wierze (chociaż bardzo chciałbym się mylić) my poprost nie mamy siły. Nie masz kondycji popełniasz błędy i tyle w temacie.
0
Ja bym wierzył w remontade ale nie w tej części sezonu. W marcu albo pozniej bym był spokojny ale nie teraz. LE sam powiedział ze forma ma przyjść na Klubowe Mistrzostwa Świata.
0
Wiem nawet muzyka jest LM jak się czeka.
0
Dlatego napisałem ze to jest śmiech na sali. Mam w piątek zadzwonić i usłyszeć ze dali dupy.
0
A konsultant w nc dalej mówi że oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma. A w internet to każdy informacje może wrzucić. No normalnie śmiech na sali.
0
W sumie tak. Ale i tak trochę to Eleven wyglada na takie jakieś nieprzygotowane takie jest przynajmniej moje zdanie. Tak jakby się nie spodziewali że kupią tyle praw.
0
Ale oni mają oficjalne konto. Tak przynajmniej zrobili z piłką ręczną było oficjalne pismo na Twiterze.
Ktoś wywala kupę kasy i nie trzyma tego w tajemnicy do oficjalnego ogłoszenia. Dziwne trochę.
0
A twiter to co. Ja jakbym coś takiego nabył to bym się starał ogłosić to jako pierwszy z wielką pompą.
0
Niech mi ktoś powie czy to Eleven to jakieś de....... . Wszyscy wiedzą a oni nawet oficjalnie nie potwierdzili. Chyba że to wszystko nie prawda.
0
Ale jakby np w pakiecie do kilku krajów im dołożyli za 50 milionów np Polskę, Austrie albo coś w tym stylu a oni sprzedadzą do nc+ za 100 milionów to zarobią. Ale to tylko MOJE takie przypuszczenia
0
Moim zdaniem Bein sport mogło dostać prawa na Polskę w pakiecie, może nawet za darmo a odsprzedają z zyskiem.
0
W drugiej połowie np przy 2:0 dla nas jak najbardziej nawet powiem więcej za Alvesa Sandro.
0
Ale każda matka kocha swoje dzieci!
0
Może plan był taki że gramy na zero z tylu a od 60 min atakujemy. Nie wyszło trzeba żyć dalej i wierzyć.
1
Ja jednak chyba wole obronę LM i LL
0
Dokładnie tak jak mówisz.
0
Ale nie zapomnijmy ze niektórzy mieli 120 min we wtorek a za dwa dni następny mecz. Poprostu nie wyszło kilka błędów i co zrobić taki sport. Oby dobrze wejść w sezon ligowy.
2
Dla mnie to jest efekt jeżdżenia po świecie za pare milionów z koszulek i gadżetów.
58
Za moich czasów synku nie było gimnazjum.
4
Eleven ogłosiło na Twiterze oficjalnie zakup praw do LM piłkarzy ręcznych. Wydali oficjalny komunikat czyli jak nabędą prawa do LL zrobią tak samo. Trzeba czekać na oficjalne info a niewierzyc plotką.