1

To jest skandal że mając obydwie platformy cyfrowe mecz ligi hiszpańskiej oglądam na internecie.

0

A Athletic to chyba formę tylko na superpuchar szykował.

0

W zeszłym sezonie Pique też siedział na ławie i jakoś na dobre mu to wyszło. A sezon kończy się w maju.

0

Przecież samo Eleven zaprzecza i nie będzie się odnosiło do plotek. Na sat kurier jest artykuł i jednemu koledze poniżej w komentarzu odpowiedzieli że nie ma nic oficjalnie.

0

Tylko że samo Eleven zaprzecza narazie. Był artykuł na sat kurierze

0

Do 70 min jak strzela dwie moze być ciekawie. Najgorsze że sędzia z Madrytu nie pomoże wyrazie czego. Oby nie przeszkadzał.

0

Ja dzwoniłem usłyszałem dokładnie to samo co napisałeś. Ale nie oszukujmy sie prawda moze być inna. Chyba że do soboty dogadają sie z Eleven.

0

Dzwoniłeś do nc+. Bo te słowa znam. Dzisiaj mi mówili tak samo.

0

Takimi myślami staram się wyciszyć. Pamietam mecz z Bayernem pełne emocje, pełna wiara a na koniec to bym telewizor wyrzucił.

0

Byc wypoczętym a mieć formę to trochę dwie inne sprawy. Nie wiesz jak bardzo chciałbym się mylić.

4

Ja kibicuje Barcelonie od 23 lat i tez nie wierze (chociaż bardzo chciałbym się mylić) my poprost nie mamy siły. Nie masz kondycji popełniasz błędy i tyle w temacie.

0

Ja bym wierzył w remontade ale nie w tej części sezonu. W marcu albo pozniej bym był spokojny ale nie teraz. LE sam powiedział ze forma ma przyjść na Klubowe Mistrzostwa Świata.

0

Wiem nawet muzyka jest LM jak się czeka.

0

Dlatego napisałem ze to jest śmiech na sali. Mam w piątek zadzwonić i usłyszeć ze dali dupy.

0

A konsultant w nc dalej mówi że oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma. A w internet to każdy informacje może wrzucić. No normalnie śmiech na sali.

0

W sumie tak. Ale i tak trochę to Eleven wyglada na takie jakieś nieprzygotowane takie jest przynajmniej moje zdanie. Tak jakby się nie spodziewali że kupią tyle praw.

0

Ale oni mają oficjalne konto. Tak przynajmniej zrobili z piłką ręczną było oficjalne pismo na Twiterze.
Ktoś wywala kupę kasy i nie trzyma tego w tajemnicy do oficjalnego ogłoszenia. Dziwne trochę.

0

A twiter to co. Ja jakbym coś takiego nabył to bym się starał ogłosić to jako pierwszy z wielką pompą.

0

Niech mi ktoś powie czy to Eleven to jakieś de....... . Wszyscy wiedzą a oni nawet oficjalnie nie potwierdzili. Chyba że to wszystko nie prawda.

0

Ale jakby np w pakiecie do kilku krajów im dołożyli za 50 milionów np Polskę, Austrie albo coś w tym stylu a oni sprzedadzą do nc+ za 100 milionów to zarobią. Ale to tylko MOJE takie przypuszczenia

0

Moim zdaniem Bein sport mogło dostać prawa na Polskę w pakiecie, może nawet za darmo a odsprzedają z zyskiem.

0

W drugiej połowie np przy 2:0 dla nas jak najbardziej nawet powiem więcej za Alvesa Sandro.

0

Ale każda matka kocha swoje dzieci!

0

Może plan był taki że gramy na zero z tylu a od 60 min atakujemy. Nie wyszło trzeba żyć dalej i wierzyć.

1

Ja jednak chyba wole obronę LM i LL

0

Dokładnie tak jak mówisz.

0

Ale nie zapomnijmy ze niektórzy mieli 120 min we wtorek a za dwa dni następny mecz. Poprostu nie wyszło kilka błędów i co zrobić taki sport. Oby dobrze wejść w sezon ligowy.

2

Dla mnie to jest efekt jeżdżenia po świecie za pare milionów z koszulek i gadżetów.

58

Za moich czasów synku nie było gimnazjum.

4

Eleven ogłosiło na Twiterze oficjalnie zakup praw do LM piłkarzy ręcznych. Wydali oficjalny komunikat czyli jak nabędą prawa do LL zrobią tak samo. Trzeba czekać na oficjalne info a niewierzyc plotką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?