0

Ale na przyszły sezon to 6 ptk ma jak w banku z Deportivo

0

37.

0

Kanał 38 podobno

0

On nie ma nazwy tylko 38 poczytaj na necie albo zadzwoń to swojego operatora telewizji czy masz coś takiego w pakiecie

0

To jest jakiś dodatkowy program jak jest więcej meczy np mecze grupowe LM. U mnie narazie jest czarny obraz. Kiedyś był na kanale 37

1

Podobno ma być feta na kanale 38

0

Dzięki za info czekałem na to.

0

Tak zrobię moze będzie na youtubie live tak samo jak konferencja Messiego

0

No tak całkiem zapomniałem mecz sezonu :)

0

Ciekawe czy canal+ sport będzie transmitował czy skończy relacje zaraz po meczu

0

Ale chyba w czwartek?

0

Może tez tak byc chyba ze zrobi tak jak Puyol wskaże kogoś

0

Ciekawe kto weźmie jego numer? Ja myśle ze Rafinia

0

Z Espanyolem.

2

Traf na Juventus masz finał misleli kibice Realu

1

Ale po co

1

To jest praktycznie ostatni mecz Bayernu w tym sezonie to mogą biegać a my musimy sie oszczędzać

0

Tak mi tylko jeden Anglik mówił ze jest taka możliwość ale niepamietam warunków jakie musza byc spełnione. To jest zapalony kibic Man U a oni chyba 4 miejsce mają.

0

Z tego co Anglicy u mnie w pracy mówią to z PL mogą być tylko trzy drużyny ale ta wiadomość nie na 100% prawdziwa ale realna po ostatnich występach angielskich drużyn w LM

7

A ile ich ten mecz sił kosztuje!!

0

A tu jeszcze Juventus za trzy dni bedą mieli w środę bardzo cieżko. Real już oddycha rękawami.

1

Po półfinale sie kasują od tej edycji.

0

Messi 10 Ronaldo 9

1

To nie wiesz co to znaczy jeszcze przegrać 4:0 z finale to był ból.

1

Kasują sie przed finalem

1

Juventus w weekend to może rezerwami grać a Real ma trudna Valencie

0

Strasznie dużo miejsca jest na boisku szczególnie w środku pola

0

Coś czuje ze o Lewego bedą się wszyscy potykać i tak niechcący poturbują go już w pierwszej połowie.

0

ITV angielskie.

1

W TVP jutro dopiero dzisiaj canal + sport, angielskie ITV i może coś jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?