rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polsat Sport.
7
Przecież był jak Barca grała z Lechią
0
Ale cieżko mu by było grać tyle ile w Arsenalu. Pewnie tez za Pedro by nie było takiej kasy. A może też o numer chodziło.
1
On by się marnował na ławce rezerwowych. Szkoda byłoby chłopaka. Należy mu się gra. A Pedro jakoś znosi ławkę chociaż pewnie nie jest mu łatwo.
0
Wyobrażacie sobie taki atak Neymar-Suarez-Aguero i za nimi Messi Rakitic?
0
A kto odniósł wrażenie że Rakiticia mogła przerosnąć atmosfera klasyku. W końcu to jego pierwszy klasyk, publiczność, i tak cała otoczka?
0
Chodziło mi o to ze gdzie byli po bramce. Przecież mieli pół godziny żeby nas rozszarpać.
0
Mnie jeszcze ucieszyło to selfi naszego trio. Tam musi być chemia.
1
Nie zapomnij o tym ze ta ich pomoc miała cały tydzień przerwy i my w nogach jakby nie patrzeć ciężki mecz z City. A gdzie była ta ich pomoc jak Suarez strzelił bramkę? Czemu wtedy nas nie cisnęli? Mecz trwa 90 min.
0
Dokładnie tak. I takie myślenie to ja rozumiem
0
Spokojnie do meczu z PSG jeszcze dużo czasu. Mecz meczowi nie równy. Wygramy z PSG a nasza pomoc wzniesie się na wyżyny jak z Man City.
21
Ludzie ogarnijcie się wygraliśmy są 3 pkt. Po co drążyć temat. Nie można zagrać dwóch wspaniałych meczy w ciagu zaledwie trzech dni. I tak wyglądaliśmy w drugiej połowie lepiej niż Real pod względem fizycznym.
0
Ja odpowiedziałem tylko o tych podaniach niedokładnych. Ja sie z toba zgadzam pracował cały mecz.
0
Suarez to chyba już rękawami oddychał.
0
I po to jest mam potrzebny Luis Suarez
0
Przy takich meczach na futbollhd masz sd premium. Jakoś trochę gorsza ale się nietnie. Ale musisz mieć wykupione premium.
0
Nie prawda ja mam premium od dawna oglądam Lech Legia i jakość jest super
0
Dokładnie tak szczególnie że PSG nam leży. Grają otwarty futbol nie będzie autobusu zapewne.
2
Tych exportów z TVP do bym kuźwa wybił do ostatniego pnia. Wdowczyk mówi że Suarez nie pasuje bo patrzy sam na siebie.
0
Od jego bramki wszystko się zaczęło. Pierwszy puchar Europy, pierwszy mecz kibicowałem Barcelonie aż po teraz.
0
Ja się nawet trochę cieszę że Messi tego karnego niewykorzystał. Wyjdą bardziej skoncentrowani z myślą że muszą coś szczelić. A tak to różnie z nimi bywa byliby myślami przy klasyku i mógłby być klops.
0
Dla mnie to oni już nic nie robią. Niech dograją tą połówkę i do domu. Oby żadnej kontuzji nie było.
2
Ludzie dajcie spokój mecz wygrany 3ptk są i tyle. Co do Messiego poprosi dzisiaj miał mecz regenacyjny i tyle. W środę ważniejszy mecz i tam będziemy go potrzebować.
0
Może i masz racje ale widać było brak tej intensywności jak w ostatnich meczach.
0
Mi się wydaje ze oni ten mecz z Malagą porostu potraktowali treningowo. Żeby nie błąd Alvesa to byłby remis. LE wiedział ze od soboty ma praktycznie tylko jeden trening i wylot do Anglii. Tak jak napisane miał margines błędu i go wykorzystał.
0
Barcelona gra we wtorek a nie w środę.
0
Dokładanie tak zobaczcie Lewandowskiego tez szału nie robi a gra od początku sezonu.
1
Dla mnie Suarez wygra nam nie jeden mecz. Z takim Bayernem albo z Realem kiedy się cofniemy i będziemy czekać na kontry.
0
Wybory bedą dlatego tak powiedział jeżeli to prawda. Nie mógł podać innej daty ponieważ dałby poparcie dla tego prezydenta.
0
Bo wybory będą i już tego Prezydenta raczej niebędzie.