1

Bardziej trener chciał go od początku żeby moc jeszcze zobaczyć go w akcji w czasie presezonu bo tylko w tych meczach bedzie mógł grać.

1

Dzwoniłem do nich dzisiaj rano. Konsultant sprawdził i powiedział mi ze są cały czas zainteresowani pokazywaniem LaLiga. Ale trzeba czekać nawet krótko przed rozpoczęciem rozgrywek.

1

Jeszcze nie wiadomo w sierpniu coś więcej.

1

Dzwoniłem tam dzisiaj po przeczytaniu kilku komentarzy. Odpowiedzieli mi ze są zainteresowani ligą hiszpańską ale najprawdopodobniej coś będzie wiadomo w sierpniu lub przed samym rozpoczęciem rozgrywek.

2

Żeby nie było ze sprowadzi Verattiego a obieca sprzedaż Neymara albo Suareza w przyszłym sezonie. Szejki pewnie by poszli na taki układ.

0

Ja to zrobiłem już w polowie sezonu i nie żałuje pare złoty więcej a ile meczy.

0

Zauważyłem ze reprezentacje bez naszych crackow nie istnieją chodzi mi o Argentynę, Brazylię i Urugwaj. Messi moze wygrać wszystko ale musi mieć zawodników chociaż w połowie tak dobrych jak on którzy w wielkich meczach wezmą część obowiązków na siebie.

5

Messi powinien zrezygnować z gry w kadrze z takimi patalachami to on nic nie wygra

0

No tak ale w tamtym czasie nikt by za niego nie dał więcej jak w Barcelona się go chce pozbyć. A po drugie 30 baniek to nie są grosze. Po trzecie w komentarzu chodzi bardziej o piłkarzy drugiego planu.

0

Myśle ze każdy wie ze jak ktoś nie nadaje sie do Barcelony to nie moze wiele kosztować. Popatrz na Bojana szału nie zrobił tak samo jak wielu innych.

0

Jeżeli atmosfera będzie tak jak w tym sezonie to Barca bedzie hegemonem na lata. Najgorszym przeciwnikiem możemy być sami sobie.

1

Czyli będzie wszystko zależało od nowego prezydenta. Bardzo dobre posunięcie.

5

U nas po tych transferach będzie to chyba wyglądało tak: magia z przodu, walka i technika w środku, stabilność z tylu.

1

Nie Katalończyki

0

Mi się wydaje ze te cztery puchary to ogólnie wszystkie sekcje piłki nożnej.

0

Mi sie wydaje ze taki dyrektorem jest w tej chwili Roura. Zajmuje sie chyba koordynacja miedzy sekcjami młodzieżowymi czy jakoś tam.

0

Dużo więcej.

2

Ja wiem ale chyba tylko transfer tej osoby by zszokował wszystkich Cule.

0

Jeżeli to prawda o Pogbie no to Bartek ładnie przywalił z grubej rury. Nie podał tego przed dymisją tylko dwa dni przed ogłoszeniem przez Laporte o kandydowaniu można powiedzieć ze zabrał mu asa z rękawa. Wszystko podwarunkiem ze to prawda. I co położy teraz Laporta na przeciw wagę"CR7".

0

Miejmy nadzieje ze kogo by nie wylosowali to i tak przegrają z nami.

0

Real będzie losowany z drugiego koszyka czyli teoretycznie będzie miał jakiegoś mistrza kraju. A z drugiej strony może mieć np. PSV albo FC Porto czyli może mieć jednak easy.

0

Poszukaj w komentarzach pod starszymi artykułami pełno jest tego.

0

Co mi sie podana najbardziej to współpraca na lini Barca - Sevilla. Oni mam sprzedają my im wypożyczamy i wszyscy zadowoleni. Bez szumu podbijania ceny i co najważniejsze to ze ci piłkarze sie u nas sprawdzają a Sevilla produkuje dalej.

0

Ciekawe czy my z takimi zawodnikami jak Alba i Vidal w niektórych meczach nie będziemy grać
1-3-5-2 z Messim w pomocy?

0

Ja to wiem i pewnie każdy z nas ale on tego aż tak wyraźnie nie moze powiedzieć.

0

Mówi tak po przecież wybory i nie moze być pewny czy nowy prezydent mu nie podziękuje.

0

Ja np wole oglądać emocje. Dla mnie mogą nawet w październiku mieć mistrza jeżeli z nami zawsze by przegrali.

1

I to Bayren już gubi. Wykupują z własnej ligi, osłabiają konkurencje w rodzimej lidze a w Europie bedą baty dostawać. Cały sezon bez poważnej konkurencji w lidze jest bardzo zgubne.

0

Myśle ze zarząd boi sie ze Dani wróci po podpisaniu umowy do formy jaka prezentował przez ostatnie dwa lata czyli przeciętną.

0

Pamietam był kiedyś podobny mecz z Levante było 1:1 Levante sie utrzymało ale od tamtej pory to dostarcza nam punktów aż miło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?