rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Pepie byśmy mówili dzisiaj zupełnie inaczej gdyby nie strzał Iniesty w meczu z Chelsy, gdyby nie geniusz Messiego w meczu z Realem. Sukces Pepa to przede wszystkim generacja wyśmienitych piłkarzy (patrz repr. Hiszpani) i chęć bycia na szczycie. Kiedy ta chęć minęła on odszedł a mógł być dalej naszym trenerem.
0
Właśnie przeczytałem artykuł o planie anty Messi Guardioli i uświadomiłem sobie ze Messi tak naprawdę nie strzelił jeszcze bramki w playoff a my jesteśmy już w półfinale. I każdy trener czy to Man City czy PSG mieli plan anty Messi. A miał asysty czy tez kluczowe podania.
2
W tamtych meczach Barca była rozbita od wewnątrz. Brak trenera prawie cały sezon, kontuzje. Tam nawet z Milanem mogliśmy odpaść udało sie , pózniej PSG ledwo ledwo no i Bayern maszyna z wszystkimi zawodnikami w pełni sił i trenerem który stworzył tamten Bayern. Tamten dwumecz to już historia.
0
Ja się boję chyba bardziej RSSS niż Atletico. Jakoś wątpię jakoby Atletico mocno się spinało na mecz z nami i tym samym dać mistrzostwo komuś kto weliminował ich z LM. To jest tak samo jak z Espaniolem nikt tam nie będzie umierał żeby wygrać z Realem.
0
Nie wiemy czy nie testują tego na treningach a w takich meczach zobaczyć jak to wyglada w praktyce.
0
Dla mnie taka taktyka z Pedro może być testowana w razie gonienia wyniku
1
Z poprzednich meczy wynika ze raczej przegrają. Nasi chłopcy nie lubią zespołów które ich nie szanują. Patrz Man City, PSG, Espanyol itp.
0
Bedą grać w dwóch następnych meczach
0
Dwa mecze przed Bayernem możemy grać w lekko rezerwowym skladzie
2
Te mecze bedą inne jak te dwa lata temu. Tam nie mieliśmy praktycznie trenera cały rok, Messi niewpełni sił grał praktycznie na sile. Teraz sytuacja jest inna chcemy wrócić na szczyt to taki Bayern musimy traktować jak Man City czy PSG z szacunkiem ale i pewnością kto jest lepszy.
0
W finale LM gdy tracili bramkę było 1-0 dla nich. To aż tak źle nie było mieli jeszcze 30 min na strzelenie bramki.
0
Teraz będzie mór i karne
0
To jest mecz na wyniszczenie przeciwnika
0
Canale plus sport
0
Wydawało ci sie
3
Modric schodzi może byc kontuzja
1
Dla mnie ten skład to takie klasyczne 1-4-4-2.
0
Pewnie angielska ITV pokaże
0
Nie żartujcie nawet. Ja będę na tym finale.
1
Pisałem kiedyś że Suarez niejeden mecz nam wygra.
0
Ale Lech to jednak cięki jest. Tyle niby gwiazd a z Koroną się męczą.
0
Jeżeli trochę odpuszczając mecz z Sevillą mają roztrzygnąc w środę cały dwumecz to jestem w stanie to zaakceptować. A mają dużą szanse najważniejsi gracze PSG opuszczą tem mecz.
0
Po zamiatane.
3
Ja będę ale dopiero we wtorek w LM
0
Mathieu.
0
Dla mnie to ta cała kontuzja to jedna wielka ściema. Wylądowal na zgrupowaniu kontuzja wrócił i nic mu odrazu nie jest. Dziwne.
0
Mi się wydaje ze cała ta kontuzja jest grubymi nićmi szyta. Myśle ze Barca by go nawet ze złamanym paznokciem nie puściła na reprezentacje. A tak pojechał pare fotek zrobił, pobiegał, rozdał kilka autografów i wszyscy zadowoleni.
0
Mi się wydaje że Messi pobije rekord Xaviego w liczbie występów i tez odejdzie.
0
Polsat sport extra właśnie ogladam
1
Dla mnie ta kontuzja jest jakaś naciągana. Niby chce zagrać ale nie wiadomo. Czyli zasłona dymna przed ewentualnymi karami dla federacji.