0

Ale tą kasę zainwestują itd. i sie zwróci a po drugie nie wiadomo czy bedzie na tyle dobry żeby go odkupywać. Patrz Bojan itp.

0

Bo nie musisz płacić jemu kasy a tak Barca pokrywa cześć jak noe całość wynagrodzenia. Kasa z transferu tez jest.

5

Benjamin Suarez jeszcze.

0

A niektórzy na tej stronie chcieli go do nas. To już lepszy Munir.

0

Dzięki

0

Wiadomo już coś ile bedzie kosztowan Eleven w UPC bo jeszcze dwa dni i cisza.

13

Co ty gadasz. Zobacz jak Messiego koszą. On nie przewraca sie z byle dotknięcia. Ciekawe co byś pisał jakby Messi nie cofną nogi przy tamtym faulu. Za takie zagranie w Anglii to bym miał 3 mecze jak nic.

0

Tez tak myślałem.

0

Ciekawe którzy piłkarze pojawią sie w dzień wolny na treningu.

0

Najlepsza rzecz jak może być. Mam już drugiego. Naprawdę polecam.

0

Ja dzisiaj myślałem ze dwie żółte dostanie.

0

A nie za LE chyba na 8 skończyli. A do końca sezonu jeszcze kilka kolejek zostało.

0

Mieli super kilka kolejek a pózniej trzymają poziom taki jak w poprzednich latach.

1

Kiedy przegraliśmy z Celtą to pisałem że to drużyna tylko na kilka kolejek.

0

Ja myśle ze i w Eleven i c+ są dobrzy jak są emocje w meczu. Oglądałem puchar króla pierwsze mecze Barcy komentowali Wolski i Orłowski i tego sie słuchać nie dało. A taka LM to już inny poziom. Tak samo w Eleven.

0

Wejdź na Dariusz Żmudzki profil na Facebooku

0

Czy ja wiem czy tak słabo grał.

0

Ja nie wiem ale Suarez nie umnie grać ze słabeuszami. Czym słabszy przeciwnik tym on gra gorzej.

2

A z Celtą na wyjeździe.

0

Nie ma takiej opcji. Za pare lat nikt o nim nie będzie pamietać. Było już wielu takich jak on. Szczególnie w Anglii dostanie kasę i zapomni jak sie gra.

0

Chyba byli jeden mecz gorsi od nas ale nie jestem pewien na 100%.

2

Po tym meczu mozna stwierdzić ze finał copa del rey to bedzie piękny twardy mecz.

0

Ale Ci najlepsi grają niestety u nas!!!!!!!

0

On się nie poda do dymisji. To jest biznesmen. Interes się kręci, Real zarabia a sportowo to chyba dla Pereza drugorzędna sprawa.

0

Jak ta ekipa tego nie zrobi to chyba nikt tego nie dokona.

0

To jest Alessandra Ambrosio

2

Ja tam też podchodzę do tego meczu z dystansem. Futbol dużo rzeczy widział. Jeden błąd i wszystko leci.

0

Bramkowy remis i bedzie dobrze.

0

Mozna rejestrować w czasie zimowego okienka ale dany zawodnik nie moze wcześniej grać w innej drużynie w LM

0

Jeżeli graliśmy w lidze na 30 procent to teraz zejdziemy do 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?