rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tą kasę zainwestują itd. i sie zwróci a po drugie nie wiadomo czy bedzie na tyle dobry żeby go odkupywać. Patrz Bojan itp.
0
Bo nie musisz płacić jemu kasy a tak Barca pokrywa cześć jak noe całość wynagrodzenia. Kasa z transferu tez jest.
5
Benjamin Suarez jeszcze.
0
A niektórzy na tej stronie chcieli go do nas. To już lepszy Munir.
0
Dzięki
0
Wiadomo już coś ile bedzie kosztowan Eleven w UPC bo jeszcze dwa dni i cisza.
13
Co ty gadasz. Zobacz jak Messiego koszą. On nie przewraca sie z byle dotknięcia. Ciekawe co byś pisał jakby Messi nie cofną nogi przy tamtym faulu. Za takie zagranie w Anglii to bym miał 3 mecze jak nic.
0
Tez tak myślałem.
0
Ciekawe którzy piłkarze pojawią sie w dzień wolny na treningu.
0
Najlepsza rzecz jak może być. Mam już drugiego. Naprawdę polecam.
0
Ja dzisiaj myślałem ze dwie żółte dostanie.
0
A nie za LE chyba na 8 skończyli. A do końca sezonu jeszcze kilka kolejek zostało.
0
Mieli super kilka kolejek a pózniej trzymają poziom taki jak w poprzednich latach.
1
Kiedy przegraliśmy z Celtą to pisałem że to drużyna tylko na kilka kolejek.
0
Ja myśle ze i w Eleven i c+ są dobrzy jak są emocje w meczu. Oglądałem puchar króla pierwsze mecze Barcy komentowali Wolski i Orłowski i tego sie słuchać nie dało. A taka LM to już inny poziom. Tak samo w Eleven.
0
Wejdź na Dariusz Żmudzki profil na Facebooku
0
Czy ja wiem czy tak słabo grał.
0
Ja nie wiem ale Suarez nie umnie grać ze słabeuszami. Czym słabszy przeciwnik tym on gra gorzej.
2
A z Celtą na wyjeździe.
0
Nie ma takiej opcji. Za pare lat nikt o nim nie będzie pamietać. Było już wielu takich jak on. Szczególnie w Anglii dostanie kasę i zapomni jak sie gra.
0
Chyba byli jeden mecz gorsi od nas ale nie jestem pewien na 100%.
2
Po tym meczu mozna stwierdzić ze finał copa del rey to bedzie piękny twardy mecz.
0
Ale Ci najlepsi grają niestety u nas!!!!!!!
0
On się nie poda do dymisji. To jest biznesmen. Interes się kręci, Real zarabia a sportowo to chyba dla Pereza drugorzędna sprawa.
0
Jak ta ekipa tego nie zrobi to chyba nikt tego nie dokona.
0
To jest Alessandra Ambrosio
2
Ja tam też podchodzę do tego meczu z dystansem. Futbol dużo rzeczy widział. Jeden błąd i wszystko leci.
0
Bramkowy remis i bedzie dobrze.
0
Mozna rejestrować w czasie zimowego okienka ale dany zawodnik nie moze wcześniej grać w innej drużynie w LM
0
Jeżeli graliśmy w lidze na 30 procent to teraz zejdziemy do 10.