0

Dla mnie Neymar poprostu wyglada na zajechanego, brak mu świeżości a co za tym idzie magii. Niech łapie ta 5 żółtą kartkę i odpocznie. Odkąd wrócił gra wszystko.

0

Rafinia? Co Ty gadasz gość strzelił 5 bramek w tym jedna dająca zwycięstwo.
Wczoraj to przede wszystkim zagraliśmy źle pierwszą polowe, Neymar grał sam, nie podawał, tracił piłki. Dopiero po przerwie zaczęliśmy grać ale to tylko nie wystarczyło.

0

Prawie wszyscy narzekają na początek sezonu. Popatrzy na liczbie kontuzji i wyobraźmy sobie ze zarząd kupuje jakaś tylko gwiazdę typu Pogba i nikogo więcej? Jak by wyglądała nasza gra w takim przypadku?
Wiem zmiennicy narazie nie wnoszą za dużo ale tez przez nich nie przegrywamy.
Nie jest tak źle sezon długi jest a Real po KMS napewno złapie zadyszkę.

0

Połowa użytkowników zamknie konta na stronie.

6

Przede wszystkim trzeba zobaczyć jakie jest źródło tych plotek i jaki mecz gramy niedługo. Czy zostanie LE i tak bedzie zależeć od niego i tytułów jakie wygra w tym sezonie. Poczekajmy do końca sezonu bo wszystko może sie zdarzyć.

0

Nie wiem co to za zespół wygrał w 79?

3

Jutro wszystkie Katalońskie pisma bedą zaprzeczać i tak w kółko aż do gali wręczenia złotej piłki. Marca po przedłużeniu kontraktu przez Ronaldo wypuściła plotkę jaki to Messi zły jest ze nie chce przedłużyć kontraktu.
Wiadomość w ogóle bez sensu.

0

Problemem Argentyny nie są piłkarze ani trener tam sie coś nie dobrego dzieje na gorze. Żeby taka marka jak Argentyna nie mogła sobie pozwolić na szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia to jest dramat.
Przypomina mi to reprezentacje Polski za czasów Lato dobrzy piłkarze a brak dobrego zarządzania i lipa wielka.

0

Neymar to chyba zmęczony jest strasznie ze tak źle gra. Od przyjazdu z olimpiady gra chyba wszystko.

0

Mecz na wyniszczenie

0

Arkadiusz Malarz jedyny polski bramkarz grający w Lidzie Mistrzów bez powołania na reprezentacje. Paradoks.

0

W pierwszym sezonie jak było? W Celcie tak samo. Zważywszy na plagę kontuzji to i tak nie gramy źle.

0

Każdy narzeka na nasz styl, na porażki. Zawsze drużyny Lucho grały w pierwszej połowie sezonu gorzej. Po drugie transfery dardzo dobre ale nie odrazu na takie mecze. Widoczny brak zgrania. Wczoraj zagraliśmy bez trzech kluczowych zawodników. Lewa strona praktycznie nie istniała. Ja jestem cały czas dobrej myśli. Sezon zaczyna sie w styczniu i wtedy trzeba zaczynać dobra grę. Utrzymać sie w grze do tego czasu, wyleczyć sie i jazda.

0

Ta seria to bardziej przypominała mi tą z Atletico co mieliśmy. Została przerwana w zeszłym sezonie w najbardziej nieodpowiednim meczu.

9

A ja wole jak przegrali teraz. Pewnie spotkamy sie w fazie pucharowej z nimi i wtedy najważniejsze zwycięstwa. Ta seria z City musiała sie kiedyś skończyć i lepiej ze to było teraz.
W grupie mamy luz. Wszystko cały czas w naszych rękach.

0

Pewnie ze odpali. Poprostu musi zajarzyć o co chodzi. Trzeba tez znaleźć odpowiednia pozycje dla niego. Patrz Rafinia, Arda, Sergi Roberto.

3

Chyba nie da sie grać bardziej ekonomicznie. Więcej intensywności to oni mają na treningu.
Mieli zdobyć 3 ptk i zdobyli.

0

Ciekawe czy po tym zamieszaniu Tebas odpuści czy będziemy świadkami jak bedą dymać nasz klub na oczach całego świata.

4

Chyba wracają czasy generała franco.

0

Zobaczymy w maju. Ale wszystko wskazuje ze liga jest ustawiona pod Madryt tylko ze oni tego nawet wykorzystać nie potrafią. Nie zdziwię sie jak Suarez w meczu z Granadą (jeżeli zagra) dostanie żółtą kartkę żeby nie zagrać z Sevillą.

2

Jeżeli jakimś cudem wygramy w tym roku LaLige to Tebasa i całą tą madrycką świtę szlak trafi.

Bo w tym roku wygranie ligi przez nas określę jako cud. Tez mogą powiedzieć ze to madryckie drużyny przegrały a nie my wygraliśmy.

0

Mądre słowa. Nie widziałem żadnego prostopadłego podania w stronę Paco tylko same wrzutki. Suaerz na jego miejscu tez by nic nie ugrał z całym szacunkiem do Luisa.

0

Myśle ze do końca sezonu. :(

0

Dobrze ze mam nc+. Ale on ma być tylko do końca października otwarty. Eleven normalne ma właśnie w CP. Może to zależeć od pakietu, moze u mnie tez zostanie na stałe.

0

Słyszeliście ze sobotni mecz Barcelony bedzie na Eleven Ekstra a dopiero po 15 min na Eleven Sport po kwalifikacjach. Tylko ze Eleven Ekstra nie jest wszędzie dostępny.

4

A nasi pewnie teraz siedzą u kogos w domu i bekę mają z tych nagród.

0

Tez tak myślałem. Dzieki

0

Kiedy my gramy z Granadą? W terminarzu pisze ze w sobotę a w jednym z artykułów ze w niedziele?

5

Czemu Cie irytuje? Bardzo dobrze ze nie ma takiej klauzuli. W ogóle powinni zakazać takie coś. Idziesz na wypożyczenie, jesteś częścią tej drugiej drużyny czemu masz nie grać przeciwko swojej byłej drużyny?

0

Dokładnie tak. Ardę tez sprzedawali. Przyzwyczaiłem sie już do tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?