1

Pewnie tak i dlatego mówię ze remontada nie ma sensu. Zobaczymy w niedziele jak zagrają z Atletico może to będzie wyznacznik w którym miejscu jesteśmy

0

Tez bym tak widział. Nawet bym przeniósł Neymara na prawe skrzydło a Arde na lewe.

0

No właśnie daleko. Busi i Iniesta musza wrócić do najlepszej dyspozycji. Może zmienić ustawienie i na sile nie pchać Messiego na skrzydło

0

Tylko ze PSG pewnie ma głęboko gdzieś ligę dla nich liczy się LM po to sprowadzili nowego trenera

0

Ale co dalej?
Nie mamy pressingu, nie mamy skrzydeł i rozegrania.
Myślisz ze po jednym meczu wszystko wróci?
Wierzyłem ze wczoraj będzie min manita a tu co? Ledwo wygrywamy i to fuksem. Egzaminem będzie niedzielne spotkanie.

0

Oby ale na tą chwile to taki Juventus, Bayern czy nawet Real nas miażdżą. A kolejnej kompromitacji bym chyba nie przeżył.

1

Pamiętasz mecz z Milanem i późniejsze baty z Bayernem tez tak myśleliśmy.

2

Teraz się tak zastanawiam czy ewentualna remontada i awans z PSG będzie miała jakikolwiek sens.
Przypomina mi się odrazu remontada z Milanem i co się stało później. Czy nie lepiej odpuścić sobie ten mecz i skupić się na lidze może tutaj się da coś ugrać.

0

My nie umiemy grać dwójka def pomocników. Powinnismy wyjść tak jak z Man City trzema stoperami i Albą.

1

U nas linia pomocy jest murem między drużyna a MSN. Lucho chyba za bardzo obciążył MSN za wynik drużyny. Kiedyś się to może udawało ale teraz już nie i w tym tkwi problem

0

Nie spinam się. Spoko ze zwróciłeś uwagę bo nawet nie zauważyłem.

1

Zdenerwowany byłem. Nie dziw się

3

A może Lucho był przeciwny niektórym transferom i teraz na złość wystawia np Gomesa.

Kiedyś sam powiedział ze nie tak miało być na lini on i zarząd.

0

Tez może być. Za Tatę Martino już lepiej grali.

1

Dla mnie to jest teraz późny van Gaal tez tak było.

0

Dobrze zrobi im ten tydzień wolnego. Widząc zmęczenie tymi meczami od nowego roku.

23

Widzę ze Legia bierze przykład z naszego wtorkowego meczu

0

Ciężki przeciwnik, będzie dużo nie czystej gry a Arek wraca co by nie było po zerwanych wiezadlach.

0

Raczej na Milika to nie licz od pierwszej minuty

0

Dla mnie jasna sprawa bedzie. Program ten sam tylko nazwa sie zmieni. I tak panStanowski częściej bedzie w Hiszpanii jak w Polsce to po co było ciągnąć to dalej.

1

Bujda. Pochettino mówił kiedyś ze nie będzie trenował Barcelony ze względu na swój etap w Espanolu

0

Wszyscy piszą ze potrzebujemy nowego trenera a może potrzebujemy wielkiego meczu, spektakularnej remontady, drugiego Stanford Bridge. Pamietajmy żeby nie tamten mecz, tamten strzał może by nie było dzisiejszej Barcelony.

0

Dla nas może nie ale dla zarządu? Z tego co kojarzę to jest tylko dwóch takich trenerów w poważnych klubach co na mecz przychodzą w dresach.

0

Jakoś nie wyobrażam sobie gościa biegającego przy naszej ławce w dresie. Chyba dawno nie było takiego trenera w naszej drużynie.
Chyba ze zmieni styl ubierania sie.

1

Mascherano miał być DP a został obrońcą.

0

Ja w niego wierze. Tylko dla mnie to jest DP

0

Mój typ to 3:0 do przerwy i golimy ich.

0

Czemu szansa zerowa?
Przypomnij sobie ze na tym etapie wygraliśmy z Bayerem 7:1, Milanem 4:0, Arsenałem 4:0 czyli nic nie jest stracone. 3:0 do przerwy w rewanżu i bedzie dobrze.

0

Ale chyba nie w tym sezonie. Chociaż może wykorzystają ten przepis i chociaż na ligę kogos sprowadza. A Denisa widzę tam bo pamietam ten jego rajd i drybling w meczu z Celta gdzie zaliczył asystę

0

Nie potrzeba zmian na prawym skrzydle? Przecież ono nie istnieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?