rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bardzo dobrze mu powiedział. Żeby nie dobra wola zarządu do dzisiaj by Kisling na ławce bo po zeszłym sezonie nikt by nie dał za niego klauzuli.
3
To napisałem ze albo amerykański
1
Państwowa telewizja zawsze była upolityczniona i pewnie bedzie tak do samego końca. Co do prywatnych mediów to jedynie Polsat stara sie być taki żeby nikt ich o nic i nigdy nie posądził.
TVN zawsze był po stronie PO. Podawać podawali te same wiadomości ale jaki był przekaz. Dobrze wiemy ze TVN jest w rękach niemieckich czy amerykańskich.
PO za swoich rządów miała dwie telewizje za sobą i trzecią która nie szkodziła.
Teraz PiS ma jedną, PO jedną a ta trzecia to zależy jak wiatr zawieje. I dlatego jest teraz taki burdel.
13
Mi sie wydaje ze wałki tej ekipy są bardziej rozdmuchiwane przez Polskie jak i zagraniczne media dlatego jest większy ferment. Poprzednia władza miała media po swojej stronie i każdą wpadkę szybko i umiejętnie zamiatała pod dywan zastępując to innymi newsami.
1
Ja prowadziłem taki zeszyt w którym wklejałem i opisywałem zawodników.
3
1992 rok pierwszy wygrany puchar Europy i ta fenomenalna bramka Koemana w dogrywce. Od tego momentu zaczęła się przygoda. Kiedyś nie było aż takiego dostępu dl informacji. Jedyne źródło to tygodnik Piłka Nożna i przegląd sportowy. Sąsiad kupował ale bal się żony i przynosił mi i bratu na przechowanie
0
Cracovia musi sie obudzić. Podobno mają mieć rozmowę z Filipiakiem to ze Śląskiem mogą zpiać dupsko.
1
Miałem okazje widzieć ich na żywo w finale LE w Warszawie. Fajny klub i fajni kibice. A hymn- do dzisiaj mam ciarki.
6
Bo to była trzecia i ostatnia zmiana
0
Ok dzięki. Teraz piłkarze bedą sie musieli zwracać " panie piłkarzu" w razie jakiejś kłótni.
0
Co takiego zrobił Rakitic w meczu z Granadą?
0
Czy ten w studiu Eleven do ten sławny El Jarek?
0
Będą kontrowersje ale pewnie w obie strony. Może z lekką przewaga na Real.
0
Mi sie wydaje ze bedzie dobrze sędziował. Cieżko drukować mecz który ogląda pół miliarda ludzi
1
Miał więcej karnych. W jednym meczu nawet dwa
1
Widać ze popracowali z Paco na przerwie reprezentacyjnej.
0
Mamy podobne mecze. W kwietniu bedzie bardziej chyba liczyło przygotowanie mentalne. Real musi wygrać ligę a my możemy ale nie musimy. Domyśl sie co by sie działo w Madrycie jak by na ostatniej prostej oddali nam mistrzostwo.
0
Wie kiedy uderzyć, z jaką mocą i w kogo. Teraz do el clasico wszyscy bedą mowić o tym a nie o formie zespołów.
1
Ale szczerze to podziwiam Pique. Wywarł dość duża presję na Realu. Jeżeli będą chcieli pokazać sile 23 kwietnia będą musieli się spiąć na maxa. My nic nie musimy, my jedynie możemy. Jeżeli nie wygramy to cały hejt spadnie tylko na niego bo klub nawet się nie odniósł do tych słów. Jeżeli wygramy zacznie się wojenka Realu z Pique.
Podejrzewał ze jego każda wypowiedz jest dokładnie ułożona, przemyślana i w odpowiednim czasie. Jakby Gerardem ktoś sterował z tylnego fotela.
0
Jaka sprawiedliwość. Pamiętaj ze to i tak sędzia decyduje czy użyje VAR czy podtrzyma swoją decyzje. To był tylko mecz towarzyski.
0
Grand Derby czas zacząć
1
Bartomeu posmarował
0
Może tak. Ale zawsze zasłaniał usta
0
Wszyscy zapewne już wiedza o zawieszeniu Leo.
Teraz nasuwa się zasadnicze pytanie czy zrobił to specjalnie żeby tam nie zagrać?
Bo coś mi tu nie pasuje.
0
On żeby coś znaczyć musi być ponad tych dwóch piłkarzy. Rafinia dopiero teraz po zmianie ustawienia zaczął grać ale czy jest w stanie przesadzić o losach jakiegoś meczu?
Dopóki będzie MSN grało na takim poziomie możemy zapomnieć o znaczącej roli wychowanków jaki by nie był to trener.
0
Zdaje sobie sprawę jak sobie radzą. Pytanie brzmi czy to co oni prezentują wystarczy na Barcelonę?
Widzimy np po Denisie jak radził sobie w poprzednich sezonach a jak radzi sobie u nas.
0
Wiem o tym. Tylko ile w tej drużynie jest typowych wychowanków a ile piłkarzy ściągniętych.
Pamiętaj rowniez ze pare lat temu żeby nie przepis to byśmy mieli dwie drużyny w LaLiga.
Rowniez zawodnicy którzy byli uznawani za tzw perełki po odejściu z klubu szału nie robią.
0
Nie bedzie. Wychowankowie grają na poziomie 3ligi. Bedą wykorzystywani tyle samo co teraz. Nasz klub bedzie kupował zawodników żeby do maximum wykorzystać ostatnie lata Messiego, Suareza i innych. Zdobyć jak najwiecej trofeów do wybudowania nowego stadionu. Wtedy bedzie zapewne posucha w trofeach.
Pamietajmy ze jak Iniesta, Xavi, Puoyl wchodzili to właśnie była taka posucha.
0
Ja jestem bardzo spokojny nie to co poniektórzy.
0
Wszyscy hejtują p Hajtę a jedyne stracone punkty mamy jak go nie było. Kiedyś słyszałem ze to trener Nawalka go chce jeszcze od poprzednich eliminacji bo idzie. A nasz trener jest bardzo przesadny