0

Mundial w Rosji tez ma Polsat

0

Raczej nie. Bedziesz mógł odtwarzać tylko na dekoderze nc.
Nie jestem pewnie ale wyczytałem to w instrukcji mojego dekodera

0

Jaka padaka? Wciąż mają szanse na kolejny tryplet. A ze nie wygrywają z każdym po 5:0 to już jest źle? Pamiętaj były czasy ze cieszyliśmy się z pucharu króla bo mogliśmy grać w europejskich pucharach. Na nic więcej nas stać nie było a mieliśmy nawet spoko piłkarzy.

0

Z tego co pamietam (choć moge sie mylić odnośnie lat) to był w sztabach wszystkich trenerów którzy wygrywali LM. Nasza szatnia jest bardzo specyficzna i raczej nie zaakceptują trenera który nie mówi po hiszpańsku lub katalońsku.
Po samych wypowiedziach piłkarzy dają do zrozumienia kogo widza jako trenera w przyszłym sezonie.
Moim zdaniem to klamka już zapadła i nie ma sie co podniecać doniesieniami prasowymi odnośnie kolejnych nazwisk.
To jest moje zdanie.

0

A przypomnij mi ile ten trener wygrał LM ze jest aż tak dobry?

0

A kto jest tym trenerem z tym wielkim nazwiskiem Twoim zdaniem?
Bo ja oglądając kilka lig takowego nie widzę.

0

Tam chyba kasa sie liczy a wynik sportowy. Tylko ostatnio to oni nawet dobrze nie sprzedają.

5

A biedny Mascherano dalej bez gola.

0

Ale odpowiedz sobie na proste pytanie jacy trenerzy w ostatnich latach wygrywali europejskie trofea, jacy wygrali tryplety i jak sobie radzą w obecnych rozgrywkach.
Będziesz miał odpowiedz jaka filozofia jest najlepsza.

2

A co takiego wygrał Klopp albo Simeone?
Unzue jest w klubie prawie od początku kariery Messiego i znają sie dobrze. Co do Tito liga 100 punktów należy do niego a nie wiadomo jakby potoczyła sie reszta gdyby nie choroba.

0

Ja mówiłem o van Gallu u nas jak był i to dwa razy.
Nie wiem czy Rijkard miał aż tak świetna drużynę.
Każdy trener miał swoje MNS które strzelało bramki.
Pamiętaj ze Tata miał finał pucharu Króla a ligę przegrał w ostatnim meczu k to przez błąd sędziego. Pamiętaj również ze straciliśmy podstawowego bramkarza w najważniejszej części sezonu a z Pinto na bramce to raczej o tryplecie nikt nie marzył.
Powiedz co takiego wygrał Guardiola jak od nas odszedł i jaką miał drużynę?
Zapominasz ze ta pomoc którą skreślasz wygrała nam kolejny tryplet i dublet.
Zapominasz również ze Lucho wprowadził coś takiego jak kontry których za Guardioli prawie nie było.
I na koniec to Guardiola miał najlepsza drużynę, co wszyscy byli w swoim optymalnym wieku.
Popatrz na lata w których wygrywała Hiszpania.
Myśle ze przemyślisz to. A jeżeli coś się nie zgadza to proszę powiedzieć.

5

Przypomnij kto zdobył najwiecej trofeów. A tez przypomnij ile trofeow zdobył np trener z dużym nazwiskiem jakim był van Gaal?
Powiedz jaki trener z nazwiskiem zdobył w ostatnich latach większa ilość trofeów od tych jak to mówisz " no name"?

0

A ja myśle ze jednak będzie Unzue

0

Ja szczerze spodziewałem sie takiego meczu. Cieżko jest sie zmobilizować po takim meczu jak w środę. Porażka kiedyś musiała przyjść. Real tez straci punkty. Nic nie jest stracone.

4

Czemu skandal? Zawsze jeździł. Za to co zrobił w środę należy mu sie. Neymar zadowolony to Neymar niebezpieczny. Pewnie rada drużyny wydała zezwolenie.

71

A czy Neymar nie ma urodzin siostry przypadkiem w tych dniach?

0

Co do faulu na Suarezie z perspektywy sędziego widać ruch ręką gracza PSG w stronę głowy Luisa. Ja nierozumienia tego hejtu na Luisa. W jego sytuacji nie ma napastnika na świecie który by postąpił inaczej nawet święty Robercik.

1

Czemu ból dupy? Takie są przepisy dla wszystkich i niezależnie od meczu i jego roztrzygnięcia. Ochrona dopuściła zaniedbania i tyle w temacie.

0

Ale czy trener im kazał pozwalać żeby Barca szybko zaczynała po zdobytej bramce? Przecież piłka dobrze nie wpadła do bramki a nasi już ja targali na środek.
Ten sam trener potrafił wygrać dwie LE z zawodnikami którym się chciało.

0

Mi sie wydaje ze to nie wina trenera. Tam trzeba wymienić pół składu. Wszyscy sie śmieją ze Krychowiak jest za słaby a może on jako jedyny ma chec walki a reszcie sie niechce.

10

Odnośnie Sergiego Roberto mam dwa obrazy przed oczami. Pierwsz to ten z meczu z Leganes ten smutek, bezsilność przy straconej bramce, i ten drugi obraz z ostatniego meczu radość młodego chłopaka który poświecił dla tego klubu bardzo dużo.
Jednak życie czasami oddaje to co zabierze.

0

Dokładnie. Nic tylko ze kontrowersje i takie tam bla bla

19

Ale wczoraj na studiu i komentarzu w canal plus się zawiodłem. Kosowski to jakaś porażka nawet nie wiedział ze w LM jest goal line. Studio tak samo. Węgrzyn przygotował akcje przez która Barca miała odpaść a która miała miejsce koło 60 min. Nie mogę pojąć tego hejtu w tym kraju. Dla nich się tylko liczy Bayern Robercika i inne kluby z Polskim grajkami.
Mam nadzieje ze ktoś ten komentarz jak i wiele innych przedstawi.

0

Ciekawe czy jest gdzieś ta ostatnia akcja w slow motion takim jak nieraz jest w boksie albo siatkówce

0

Chyba ten ;)

0

Taki jest futbol. Nie tylko on tak robi. Ciekawe jakby Robercik musiał tak walczyć co by nasi eksperci mówili.

16

0

PSG przegrało ten mecz można powiedzieć już w Paryżu. Wczoraj wyszli z nastawieniem ze musza odbębnić 90 min i jadą dalej. Po żadnej bramce dla Barcelony nie było przytrzymania piłki w bramce, jakieś przepychanki, walki. Tam nie ma mentalności zwycięzców tak jak u nas.

0

Emocje cały czas trzymają. Niektorzy mówią ze sędzia gwizdał na nasza korzyść. Ale czy UEFA dopuści kiedykolwiek żeby taki twór jak PSG czy Man City wygrało LM?
Moim zdanie nie. Zespoły które swego czasu wolały płacić karę za nieprzestrzeganie finansowego fair play nie zajdą daleko po to by zniszczyło futbol.

0

Oglądam właśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?